Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בבחירת רכב מחברת ליסינג מתוך מספר דגמים

ms1989
שימו לב! השרשור הזה בן 1267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה ממשיך להתקשקש.

אין יכול לתת משפט היפותטי - "אין סכנה באכילת במבה" ואז לתת דוגמא שמישהו אחד אי פעם נחנק מבמבה אז חשוב מאוד להיזהר כשאוכלים במבה.

בוא, החיים הם לא אקדמיה ולא קוד, בהחלט אפשר להשתמש בכללי אצבע.

לעצם העניין, מי שלוקח רכב וחשוב לי משהו מסויים (למשל אנדרואיד) אז בוודאי יבדוק וישאל לפני, אבל אנשים פה ממקדים אותו על האופל כי הם יודעים שבסבירות גבוהה אכן יש אנדרואיד (והם צודקים!)

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

לא זה לא, כי משפט כללי לא בהכרח נכון, מחר יגיע מישהו לשרשור הזה מחיפוש בגוגל בכלל, ויבין שאם יש קאר פליי בהכרח יש אנדרואיד אוטו, ולא יידע שאתה מדבר על אופל, או סיטרואן או פיג'ו.

אבל אנחנו מדברים על האופל ולא על למבורגיני נכון?

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 1 דקה, yuvalganim כתב:

אתה ממשיך להתקשקש.

אין יכול לתת משפט היפותטי - "אין סכנה באכילת במבה" ואז לתת דוגמא שמישהו אחד אי פעם נחנק מבמבה אז חשוב מאוד להיזהר כשאוכלים במבה.

בוא, החיים הם לא אקדמיה ולא קוד, בהחלט אפשר להשתמש בכללי אצבע.

לעצם העניין, מי שלוקח רכב וחשוב לי משהו מסויים (למשל אנדרואיד) אז בוודאי יבדוק וישאל לפני, אבל אנשים פה ממקדים אותו על האופל כי הם יודעים שבסבירות גבוהה אכן יש אנדרואיד (והם צודקים!)

ואם הבנאדם הבא יגיע מחיפוש, יבין שאם יש ACP יש AA, בלי לקרוא בכלל את כל השרשור, ולהבין שהתייחסת ספציפית לאופל (ועוד לדגם ספציפי של אופל)? אתה לוקח אחריות על זה?

לפני 2 דקות, yuvalganim כתב:

אבל אנחנו מדברים על האופל ולא על למבורגיני נכון?

ואם הבא שיגיע לשרשור הזה בכלל מגוגל כי הוא חיפש מידע על אנדרואיד אוטו לא יודע שאנחנו מדברים על האופל?

הוא קרא משפט שאומר אם יש ACP יש AA, ועם זה הוא הלך. זה בהכרח נכון?

אפשר אולי לומר, ואת זה לא בדקתי, שאצל אופל אם יש ACP יש AA.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

ואם הבנאדם הבא יגיע מחיפוש, יבין שאם יש ACP יש AA, בלי לקרוא בכלל את כל השרשור, ולהבין שהתייחסת ספציפית לאופל (ועוד לדגם ספציפי של אופל)? אתה לוקח אחריות על זה?

מי שנכנס לאינטרנט לחפש מידע ולא קורא כמו שצריך - בעיה שלו, זה לא ייחודי לפורום הזה. כמות הזבל שיש ברשת היא אדירה.

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

ואם הבא שיגיע לשרשור הזה בכלל מגוגל כי הוא חיפש מידע על אנדרואיד אוטו לא יודע שאנחנו מדברים על האופל?

הוא קרא משפט שאומר אם יש ACP יש AA, ועם זה הוא הלך. זה בהכרח נכון?

אפשר אולי לומר, ואת זה לא בדקתי, שאצל אופל אם יש ACP יש AA.

קוראים למה שאתה עושה - טרחנות

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם המיתוג כטרחן, אולי אפילו @פבל ירשום מתחת לכינוי שלי בצד ימין "טרחן הפורום"

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, m3x7r3m3 כתב:

אולי אפילו @פבל ירשום מתחת לכינוי שלי בצד ימין "טרחן הפורום"

אני מתנצל מראש על המעבר על חוקי הפורום, אבל...

חחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה אפילו לא בחמישייה הראשונה.

• מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על האופל. אני כמעט בטוח שיש AA באופל. שמעתי שאנשי מכירות בלובינסקי קבלו הנחיה לא להתייחס ל AA ואומרים לך שתבדוק בעצמך. כך נאמר לי שהתענינתי ב 3008.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...