Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר dsg 2020 - שאלה בקשר להתנהגות הגיר

Shay Fishman
שימו לב! השרשור הזה בן 1321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 9 שעות, מ.כ כתב:

אבל תכל׳ס, מי שמזמין רכב מצ׳מפיון מוטורס לדעתי הוא אידיוט גדול. אתמול הסקודה קאמיק שהזמנתי ( 1.5 ליטר סטייל, שחור מטאלי) הגיעה לארץ אבל לתדהמתי הרבה ללא חבילת הרשתות וללא פנס נשלף בתא המטען, מסתבר שהיבואן הוריד גם את זה ומי שמזמין סקודה קאמיק מקבל אותה עירומה מאיבזור וגם משלם 15 אלף יורו יותר מאירופה שם הקמיק מאובזרת מכל טוב. כמובן שסירבתי לקבל את הרכב ואני שמח על כל ושלם עם עצמי. אגש להזמין פיג׳ו 2008 פרמיום.

חוסר רשתות + פנס הם אלה שגרמו לך לפוצץ עיסקה? 😄

עריכה אחרונה על ידי liberfarb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Igalz כתב:

צ'מפיון סתם ככה ביטלו לך עיסקה במעמד המסירה, בגלל איזה פנס מסכן בתא מטען?

איזה מעמד מסירה? הרכב אתמול הגיע לנמל, הוא קפץ לוודא שירד בשלום מהאניה, וגילה שבתא המטען חסר פנס ורשת.

סתם גנבנו את השרשור, חבל.

מעניין מה היה קורה אם היה מגלה שמותקן לו DSG ברכב.

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, מ.כ כתב:

אבל תכל׳ס, מי שמזמין רכב מצ׳מפיון מוטורס לדעתי הוא אידיוט גדול. אתמול הסקודה קאמיק שהזמנתי ( 1.5 ליטר סטייל, שחור מטאלי) הגיעה לארץ אבל לתדהמתי הרבה ללא חבילת הרשתות וללא פנס נשלף בתא המטען, מסתבר שהיבואן הוריד גם את זה ומי שמזמין סקודה קאמיק מקבל אותה עירומה מאיבזור וגם משלם 15 אלף יורו יותר מאירופה שם הקמיק מאובזרת מכל טוב. כמובן שסירבתי לקבל את הרכב ואני שמח על כל ושלם עם עצמי. אגש להזמין פיג׳ו 2008 פרמיום.

אני לא מבין את התגובות שלכם, לא הייתי בנמל, הייתי בסוכנות סקודה בבאר שבע וסוכן המכירות אמר לי שהספינה עגנה אתמול ושזה כנראה המשלוח האחרון עם חבילת רשתות ופנס מתפרק בתא המטען. במקום זה העדיף היבואן החמדן את ההגה החדש שהוא למעשה אותו דבר חוץ מגלגלת ווליום בצבע ניקל שזה בעצם פלסטיק.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, מ.כ כתב:

אמר לי שהספינה עגנה אתמול ושזה כנראה המשלוח האחרון עם חבילת רשתות ופנס מתפרק בתא המטען.

אה, כל הרכבים הגיעו עם החבילה במשלוח האחרון, ודווקא שלך בלי. שכנעת אותי, גם אני הייתי הייתי פוזל לצרפתיה.

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.9.2020 בשעה 20:01, מ.כ כתב:

הייתי בסוכנות סקודה בבאר שבע וסוכן המכירות אמר לי שהספינה עגנה אתמול ושזה כנראה המשלוח האחרון עם חבילת רשתות ופנס מתפרק בתא המטען.

אתה מאמין לאיש מכירות זוטר בסוכנות משנה שניחש משהו ועל סמך זה אתה מבטל עסקה והוא מצידו מסכים כל כך בקלות לבטל עסקה לרכב שכבר פה.

נשמע מוזר מאוד. לא אתפלא אם מכר את הרכב שלך למישהו אחר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לברור שערכתי לפני שבוע, צריך להמתין עד ינואר לדגם ה 1.5. אז  כנראה לא המתינו שם בסוכנות יותר מדי זמן לקונה הבא. ואם לחשוד בכשרים לכאורה, אז יכול להיות שהיינו עדים לתרגיל מבריק של איש מכירות ש"הוריד" קליינט תמים מאוטו מבוקש לטובת מקורב או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע קבלתי את הסקודה קאמיק 1.5 שלי(רכב פצצה:classic_biggrin:) כשעשו הדרכה על האוטו פתחנו את התא מטען, ראינו שהיה חסר משהו אחד מהדברים שמספקים. ישר הלכו והשלימו לי.

נשמע הזוי שעל זה ביטלת את ההזמנה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשו לי להסביר לכם בשפה פשוטה: את הסקודה קאמיק שהזמנתי עדיין לא קיבלתי, כפי שהבנתי מהסוכן מכירות שלי הרי שמיום התשלום על הרכב עובר הרכב מנמל אשדוד לבונדד של סקודה בבני עייש( צומת כנות). מספר רידוי כבר נמסר לי. מהמגרש בכנות מגיע הרכב לסוכנות סקודה בעיר שבה הזמנתי את הרכב, שם הרכב נשטף באופן יסורי באולם סגור גדול הצמוד לסוכנות עצמה, לאחר מכן הרכב מוכנס לחדר קטן צדדי מואר במיוחד שם בודק מזמין הרכב את רכבו באופן מדוקדק חיצונית ופנימית כדי לוודא שאין שום בעיה, שריטה, מכה וכיו״ב. 

על המושבים הקדמיים מולבשים ניילונים, על האחוריים לא. על לוח המחוונים מודבקת מדבקת יצרן וכמו כן על מסך המולטימדיה. המשלוח הבא ואילך של הסקודה קאמיק יגיעו כבר ללא ערכת רשתות וללא הפנס הנשלף בתא המטען כי כך החליט היבואן. מאידך הקאמיק כן יגיע עם הגה ״ חדש״ שהשינו הוא אק בגלגלת של הווליום של המולטימדיה, במקום צבע שחור זה יגיע בצבע כסוף יענו ניקל אבל למעשה זה מפלסטיק. זה כל הסיפור.

• מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.9.2020 בשעה 10:47, ReDDx כתב:

השבוע קבלתי את הסקודה קאמיק 1.5 שלי(רכב פצצה:classic_biggrin:) כשעשו הדרכה על האוטו פתחנו את התא מטען, ראינו שהיה חסר משהו אחד מהדברים שמספקים. ישר הלכו והשלימו לי.

נשמע הזוי שעל זה ביטלת את ההזמנה.

בסופו של דבר לא ביטלתי ואפילו קיבלתי כבר מספר רישוי, בסך הכל הכללי לאחר הנחת חבר מקרוב משפחה בסך 8295₪ ( כולל איתוראן save בסך 1295₪) אפשר בהחלט לומר שבסך הכל אני מרוצה הן מהמחיר והן מהרמה הגבוהה של הסקודה קאמיק, קיוויתי לקבל את הרכב לפני ערב חג ראש השנה אבל כנראה שהייתי אופטימי מדי, נראה, אולי בכל זאת תהיה לי הפתעה נעימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...