Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מערכת במאזדה CX5

david1711
שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכפתור משמש לחיתוך הטוויטר סביר להניח, אם לחתוך מ3.5K או מ4K.

עצה קטנה - הסאב שלך הוא לא צרכן כבד, בשביל 300rms אין סיבה לעמעום אורות ברכב ובטח שלא עם הhdp4, ואם הבעיה תחזור אז תוסיף אפילו קבל, אתה לא אחד עם מערכת שצורכת המון המון כוח מהאלטרנטור.

תוסיף מונובלוק קטן של 400-500rms ל4 אוהם (מאמין שהסאב לא יורד לפחות), חבר את הסאב למונו, לאחר מכן יתפנו לך 2 ערוצים בhdp4.

את הקרוסים - תמכור, תרוויח כמה שקלים, את הטוויטרים חבר לערוצים 1+2 ואת הוופר ל3+4, את הטוויטרים תחתוך למשל ב3.5K ומעלה, את הוופרים ב3.5K ומטה \ 200hz ומעלה.

ככה יוצא מצב שאתה עובד בצורה אקטיבית, אתה יכול לקבל יותר כוח לכל אלמנט (הרי הקרוס מקבל את הכוח של היציאה ומחלק בין אלמנטים), ובנוסף תוכל לאזן הרבה יותר טוב בין הטוויטרים לוופרים, תאמין לי שזאת השיטה הכי טובה. הקרוס בעצם תפקידו רק לחלק את התדרים בין האלמנטים, את זה תעשה דרך המגבר, ככה גם תוכל לחתוך איך שתרצה את האלמנטים.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הבעיה הסתדרה. במידה ותחזור אני אשדרג את שלושת הגדולים +קבל.

כידוע לי, המגבר/הסט הזה יכול לעבוד רק חצי אקטיבי, הטוויטרים מחוברים לקרוס,

אני חושב שעדיף לי לפני הוספת מונובלוק לשדרג את המולטימדיה שלי

בשביל לקבל סיגנל איכותי יותר ואקולייזר לכיוונים טובים יותר ומעבר לRCA,

או שעדיף להוסיף פרוססור במקום המולטימדיה?

(אני מעדיף שלא להתחיל להתעסק עם פרוססור מחוסר מקום וחוסר ידע בכיוונים).

ולאחר מכן אני אעשה את השדרוג למונובלוק וסאב איכותי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין, הטוויטרים והמידים מחוברים לקרוס, ככה שיוצא מצב שכל קרוס מקבל ערוץ אחד, ממנו הוא מפצל את המתח ל2 אלמנטים.

כשאתה עובד אקטיבית אתה עובד בעצם ללא קרוסים, אתה חותך כל אלמנט דרך המגבר ומקבל את כל הכוח של הערוץ לאותו אלמנט בודד.

בנוגע לפרוססור, פרוססורים הם בדרך כלל לעבודה אקטיבית, כמו audison bit(...), dsp וכדומה. מה שנפלא פה הוא שאתה עושה את כל הכיוונים דרך המחשב, בלי שום כפתורים על הפרוססור.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...