Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורות ערפל (התקנה)

LiranAzuz
שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ברצוני לחבר אורות ערפל לאוטו שלי ( כלומר של אמא טויוטה קורולה96)אורות ערפל

בקיצור אני קונה היום את המנורות עכשיו יש לי שאלה בקשר לחיבורים שלהם....

אני צריך לחבר את הפלוס שלהם למקור מתח שזה יעני למצבר או לקבל פלוס של המערכת ואת המינוס לגוף של האוטו אני עושה גם מפסק אז השאלה שלי איפה אני צריך לחתוך את הכבל של הפלוס שמגיע למפסק ושיוצא מהפלוס של המערכת בכדי לחבר פיוז (בית פיוז) ואיזה גודל של פיוז אני צריך?

תודה רבה לכל העוזרים

לירן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ככה מבצעים החיבור החשמלי. צריך להתקין ממסר שיעביר הזרם, דרך נתיך, מהמצבר אל פנסי הערפל. המתג רק יזין בזרם נמוך את סלילי הממסר. אם זרם הפנסים, הגבוה, יעבור ישירות דרך המתג הוא עלול להשרף וכמו כן יהיה מפל מתח שיחליש עוצמת פנסי הערפל. חשוב שתהיה גם נורת בקורת, בתוך הרכב, הנדלקת עם הדלקת פנסי הערפל.

התקן פיזית את הפנסים בחזית הרכב וגש לחשמלאי רכב שיבצע החיבור החשמלי כיאות.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה בערך אמור לעלות דבר כזה יעני אצל החשמלאי...

את האמת התקינו ככה אצל חבר שלי באוטו ואז לא יודע איך נשרפו לו הפיוזים של המערכת ושל האורות לא שמו פיוזים ולא כלום וזה היה לי מוזר אז הבנאדם אמר שהם לא צורכים יותר מדי חשמל אז לא צריך פיוזים אז זה היה לי מוזר כי כל צרכן ברכב צריך שיהיה לו פיוז...

אז מה המחיר המתאים להתקנה של אורות ערפל יעני רק החוטים וכאלה אצל חשמלאי רכב??

תודה רבה

לירן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לתת הערכת מחיר כי זה שונה מרכב לרכב בגלל התקנת המתג והעברת חוטים וכו'.

אם תכתוב אזור בארץ אז אולי אוכל לכוונך לחשמלאי מתאים.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרמת גן אם זה יעזור...

יש לי מישהו שיכול לעשות לי את זה (מתקין ולא סתם חאפר) בערך אני מאמין שהוא יעשה לי את זה בסביבות 50 - 70 שקל זה מחיר טוב בכל מקרה?

תודה רבה

לירן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ELC אחי אני קניתי אותם מהתחנה המרכזית הישנה ב 100 שקל ככה אחרי מיקוח תאמין לי אחלה ציוד ואני לא מתחרט על זה יש בפנסים האלה 2 אופציות אור צהוב רגיל ואור כחול כזה משהו יפה...

בהצלחה

לירן

אם אתה רוצה עוד פרטים אתה מוזמן לשאול..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...