Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין סיירה לסובארו. ובשאיפה אני אלמד לכתוב כותרת.

ש.ר
שימו לב! השרשור הזה בן 7757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחים שלי שמתי לב שהרוב כאן זורקים תשובות אוטומטית אני מבקש ממכם עם תוכלו לעזור לי ולהבין את הבעיה שלי ......ולא לזרוק ישר תשובות....

הציעו לי סיירה GL 1600 שנת 90 (מצב מכני מעולה הוא מוכן לשלם על הבדיקה הוא טוען שהיא כמו חדשה ושבבדיקה אני אראה את זה....), ב 7 אלף ,אני יכול להוריד אותו ל 6....התקציב שלי הוא 14 גמיש מאוד....

השאלה שלי היא:

כולם טוענים שסיירה זה רכב דפוק שעושה הרבה בעיות ..... שהחלקים שלו יקרים וגם לא בטוח שיש חלקים..... והכי חשוב שהוא בולע בנזין כמו משוגע (" כשאתה מעביר הילוך תחשוב על זה טוב טוב כי כל העברת הילוך בסיירה זה ליטר בנזין שזרקת לפח"....)

עכשיו מה מכל זה נכון.....?????

כמה באמת שותה הסיירה, כמו כל מנוע 1600 ? או שאני צריך לקנות תחנת דלק????

וכמה כבר תקלות יש לה????....

תבינו אותי אני לא יכול להסתדר באונו או פיאסטה אני קצת גדול (פיזית)....

הציעו לי אסקורט.......(מה דעתכם עליה???)

הציעו לי סובארו שנת 88-89-87 שהמחיר שלהן הוא כ 17 אלף....

אז לא שווה לי לקחת את הסיירה ב 6 וישארו לי 11 אלף לשפוך עליה ב כ-3 שני עד שיימאס... או שאני אקנה חדש.......????

ככה אני לא יהיה לחוץ בכסף עכשיו ואולי בסוף יהיה לי אוטו בסדר....(אחרי כל התיקונים וההשקעה שאומרים שצריץ לאוטו הזה....).....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי פורד סיירה ועם עובדות לא מתווכחים ! היא בולעת דלק בצורה רצינית בוא נניח אם אתה נוסע הרבה יהיה לך קשה לעמוד בזה , אופציה אחרת שהייתי מציע לך היא לקנות פורד מונדאו 94-95 שאוכלת פחות דלק ,נוחה ומאובזרת הרבה יותר , יכולת היגוי לא רעה בכלל, אוטומטית (מה עוד אפשר לדרוש???) וכל זה בסביבות ה22K. (היו לנו 3 כאלה)

חלקים של פורד יחסית זולים ועוד מהיבואן התואמים לפעמים יקרים מהיבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחים שלי שמתי לב שהרוב כאן זורקים תשובות אוטומטית אני מבקש ממכם עם תוכלו לעזור לי ולהבין את הבעיה שלי ......ולא לזרוק ישר תשובות....

הציעו לי סיירה GL 1600 שנת 90 (מצב מכני מעולה הוא מוכן לשלם על הבדיקה הוא טוען שהיא כמו חדשה ושבבדיקה אני אראה את זה....), ב 7 אלף ,אני יכול להוריד אותו ל 6....התקציב שלי הוא 14 גמיש מאוד....

השאלה שלי היא:

כולם טוענים שסיירה זה רכב דפוק שעושה הרבה בעיות ..... שהחלקים שלו יקרים וגם לא בטוח שיש חלקים..... והכי חשוב שהוא בולע בנזין כמו משוגע (" כשאתה מעביר הילוך תחשוב על זה טוב טוב כי כל העברת הילוך בסיירה זה ליטר בנזין שזרקת לפח"....)

אז לא שווה לי לקחת את הסיירה ב 6 וישארו לי 11 אלף לשפוך עליה ב כ-3 שני עד שיימאס... או שאני אקנה חדש.......????

ככה אני לא יהיה לחוץ בכסף עכשיו ואולי בסוף יהיה לי אוטו בסדר....(אחרי כל התיקונים וההשקעה שאומרים שצריץ לאוטו הזה....).....

לך על הסובארו, למרות שהן ישנות יותר, הם הרבה יותר אמינות. הסיירה מאובזרת טוב ובעלת הנעה אחורית אבל מצד שני היא טוחנת דלק ולא כ"כ אמינה . . .

אופציות נוספות ששווה לשקול פיז'ו 205 או 309 . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר עריכה - ש.ר - העברתי לך את התגובה לכאן, השתדל לא לפתוח הודעה חדשה כשאתה מגיב להודעה קיימת. רוני.

בסופו של דבר אם האלטרנטיבה של ה סיירה 90 GL 1600 שדיברתי עליה זה רק סובארו 88-89-87 או פורד מונדאו 94-95 שטווח המחירים שלהן הוא 17-22 אלף לא עדיף לקנות תסיירה ב 6.5 ולהשקיע בה ת 11-14 אלף לאורך כמה שנים שיספיקו לי בנתיים להתקדם למשהו יותר איכותי????..... ואף אחד לא הגיב בקשר ל אסקורט???? מה אתם חושבים עליה????

מה ק"מ לליטר של הסיירה בממוצע????.....

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אף אחת.

הסיירה אולי תצרוך יותר דלק מהסובארו, אבל היא זולה הרבה יותר לקנייה, ותחסוך לך את הצורך בביטוח מקיף. לגבי אמינות, לסובארו יתרון התחלתי, אבל הסיירה חדשה יותר.

אם אתה יכול למתוח את התקציב לאזור ה-15K, לך על פיאט טיפו 1.6. היא די חסכונית, מרווחת מאוד, אמינה יחסית וזולה לתחזוקה.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלי היא:

אני לא הבנתי

מה זה אומר גדול? מבחינת גובה?

אני נהגתי בערך שנה בג'סטי 87 ואני 1.88

כספר מהפורום לדעתי מעל 2 מ' ונהג ב205 GTI

אני לא חושב שאם אתה "ארוך" זו בעייה.

אם אתה רחב במבנה גוף - אתה יכול לחשוב אולי על משפחתית.

לא ממש הייתי הולך על הסיירה. תראה, יכול להיות שיספיק לך העודף מהקנייה של הסיירה לבטח אותה ואפילו לשלם תיקונים שנה אחת - אבל לך תדע.

זה יכול להיות גם שנתיים ויכול להיות גם חודשיים. רכב זה לא משהו ריאלי.

הוא לא מתנהג ע"פ חוקי המתמטיקה, ובטח שאינו נכנע לשיקולים כלכליים.

הייתי יותר ממליץ לך להשקיע באוטו שיהיה אמין כדי שבאמת תוכל לחסוך לאוטו טוב. אגב - אם אתה נכנס ב205 GR - לך על זה, המחיר שלהם די נמוך, האמינות לא רעה בכלל (בתנאי שהרכב אכן טופל כמו שצריך, וזה לא מצריך הרים וגבעות)

מנוע 1.4, לא מניסיון, אבל אני שמעתי שהמנוע חסכוני ומומצלח.

הייתי מאוד ממליץ לך לפני שאתה נתקע על זה שאתה חייב משפחתית בגלל המידות שלך - לנסות לבוא למוכרים פוטנציאליים ולראות את האוטו, אולי הוא בכל זאת נוח בשבילך.

להגיד לך את האמת - משפחתיות נותנות את הרושם שגם המרווח הפנימי שלהן גדול אבל למעשה רוב הגודל הולך ל"סרחי העודף המשומשים" כפי שאני אוהב לקרוא לזה, תא המנוע ותא המטען, ועוד מעט עודפים הולכים ליושבים מאחור, ומה שנשאר הולך כבר לנהג ולנוסע לידו, כך שזה לא הבדל אדיר.

המלצה - תנסה ללכת לכיוונים אחרים. לא הייתי ממליץ לך סיירה.

יותם

Race Smart

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...