Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניתן לבטל פנס עוקב פנייה בסיאט לאון?

elcomp
שימו לב! השרשור הזה בן 3835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מועיל לדעתי ואפילו מעצבן.

לא לדבר על זה שאפשר לקבל דוח משוטר שלא מבין וחושה שאתה נוסע עם פנס ערפל דולק.

האם ניתן לבטל?אם כן איך?

ואם זה עם הכבל של vag אז אין לי אותו ואין לי מושג איך משתמשים בו.אשמח אם מישהו יעזור לי.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מעצבן בזה?

שוטר לא יכול לתת לך דוח על אבזור מקורי שמשווק ברישיון ובאישור משרד התחבורה.

(מה גם שנסעתי לא מעט עם אורות ערפל, עברתי המון מחסומים משטרתיים ואף שוטר לא דיבר איתי על זה).

זה נוח מאוד לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייבת להיות אפשרות לבטל. וכן, יש דו"ח על פנסי ערפל, כשאין ערפל, מנסיון....

מישהו יודע איך?

ראיתי בספר רכב שחלק מהדגמים מגיעים עם מחשב דרך מורחב שיש שם כמה אופציות נוספות.אצלי אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש לא מעט רכבים עם פונקציה זו, ואגיות למיניהן, C4 החדשה וגם ראיתי על פיאט בראבו.

אני גם עם לאון אך לי זה לא מפריע להפך במקומות חשוכים אני אישית מוצא את זה די מועיל, אבל כל אחד והעדפות שלו.

לשאלתך, ניתן לבטל דרך VAGCOM חד משמעי, תמצא מישהו עם כבל, אני בעצמי מחפש ניתן לעשות הרבה דברים נחמדים עם הדבר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש לא מעט רכבים עם פונקציה זו, ואגיות למיניהן, C4 החדשה וגם ראיתי על פיאט בראבו.

אני גם עם לאון אך לי זה לא מפריע להפך במקומות חשוכים אני אישית מוצא את זה די מועיל, אבל כל אחד והעדפות שלו.

לשאלתך, ניתן לבטל דרך VAGCOM חד משמעי, תמצא מישהו עם כבל, אני בעצמי מחפש ניתן לעשות הרבה דברים נחמדים עם הדבר הזה.

תודה.אם יש מישהו עם כבל שיכול לעשות לי את זה אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אחרי שתבטל תבין איזה שטות עשית. אחת הפונקציות הכי שימושיות ובטיחותיות כיום וטוב שזה נכנס גם למכוניות עממיות. אני יודע שאפשר לתת דו"ח על פנסי ערפל אבל מעולם לא נתקלתי במישהו שאכן קיבל כזה דו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים הכי מטומטמים שראיתי בעולם הרכב מאז ומתמיד. והרבה חושבים כמוני.

את היצרן לא מעניין כמה מגוחך נראה בנאדם שמנסה לצאת מאיזו חניה מסובכת או מסתובב

כמה פעמים באיזה מקום. זה פשוט מצחיק. חושבים שהוא עושה את זה. לא כולם חכמים ומתקדמים...

ולראות רכב כזה יוצא מפנייה - מחשבה ראשונה שעולה לבנאדם רגיל שעוד לא מכיר את הטריק היא

"תראו - אוטו חדש כזה וכזה ופנס אחד כבר לא עובד"..."מה זה ? זה פולקסווגן ? זה סקודה מנהלים ? מה זה

האסימטריות הזו ?"

בסיטרואן DS העתיקה הוצג לראשונה פטנט מהפכני באמת אבל הוא היה הגיוני - פנסי החזית של הרכב היו זזים

הצידה בעת הפנייה בעקבות ההגה ולפי חוזק הסיבוב ואז חוזרים למקום...למה לא עשו את זה אם כבר ?

כן, במפורש מקבלים דו"ח על הדלקת פנסי ערפל בלי ע-ר-פ-ל. פשוט לא אוכפים מספיק אז אתם תופסים גובה.

גם מנורות שרופות לא אוכפים מספיק אבל זה כבר סיפור אחר.

וחזרה ליצרן - כל פעם שרכיב חשמלי עובד, המחשב והחיישנים של זה, הנורות, זה מקצר להם את החיים.

תדליק-כבה. תדליק-כבה. תדליק-כבה.

עוד המצאה שנועדה להכניס הרבה הרבה כסף...כאילו שאין להם מספיק...

ויש אין ספור דוגמאות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אהבתי את חלק מהנימוקים שלך.

"תראו - אוטו חדש כזה וכזה ופנס אחד כבר לא עובד"
זה כמו שסבא שלי רואה אייפון ולא מבין למה יש קצת מקשים, בקיצור זה מחשבה פרימיטיבית.

זה מקצר להם את החיים
נורה עולה בידיוק כמה שקלים בודדים ובמקרה הטוב מחזיקה כל כך הרבה עד שעוצמת הארה נחלשת ומחליפים אותה (למרות שהיא עדיין פועלת).

מנועים שמסובבים את הנורות זה מכלול הרבה יותר מסובך והרבה יותר סיכוי לתקלות, בניגוד לכמה רכיבים אלקטרונים פשוטים.

תמיד אפשר לשלול ולמצוא את השליליות.

אני בדיעה שזה מצויין הן מבחינת נוחות והן מבחינת בטיחות, מה גם שלא סתם הכניסו את זה בחצי מהרכבים של הקונצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי אכפת עם זה "נראה מטומטם" מבחוץ?

בתור נוהג ברכב שיש בו את האופציה אני יכול להעיד שזה נחמד מאוד ומוסיף לבטיחות.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש היום רכבים רבים עם פנס עוקב פניה, שום שוטר לא ייתן דוח על זה.

2. פונקציה נהדרת (מניסיון של 4 שנים), במיוחד בפניות באיזור חשוך, או כניסה לחנייה, כאשר האלומה הרגילה לא מאירה את הצד של הפניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3835 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...