Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכרתי לסוחר בידיעה שיש פגיעה בשילדה- מפרסם ללא תאונה תאוטו

youval11
שימו לב! השרשור הזה בן 3906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פותח השרשור- מציע לך להיכנס לשרשור הזה-

תסיק מסקנות טוב טוב מה זה אומר עליך ומה יכולות להיות הפעולות כנגדך:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=504153

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברתי בעלות, והאוטו לא מחובר משתי מכוניות ולא יתפרק בתאונה ותפסיקו לקחת את זה ולחפש את המודעה היחידה ולנסות לשחק לי על המצפון .בפורום הזה מדברים על תופעות בעולם הרכב ומתארים מקרים וזה מה שעשיתי.

אני בהחלט כבר מצטער שכתבתי את הפוסט הזה שיצא בהחלט מהקשרו.

מי שיקרא את התגובות פה עוד עלול לחשוב שיש רק אוטו אחד עם שילדה שמסתובב בלוחות ובואו נמצא אותו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, שאין אוטו אחד עם שילדה שמסתובב ביד 2, אז מה המסר של הפוסט הזה?

מה הבעיה שלך לפחות להגיד יצרן ודגם? נסתדר כבר לבד במציאת הרכב שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עשיתם מזה סיפור? אם הוא לא רוצה לגלות שלא יגלה, לא בעיה להסתכל שתי שניות בהיסטורית הודעות שלו ולהבין בדיוק באיזה רכב מדובר (שאגב אני מניח שיש סבירות גבוה שדווקא מישהו מהפורום יתעניין ברכב מהסוג הנ"ל).

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב לפרסם את אותו רכב ולפרסם שיש לו פגיעה בשילדה, כדי שמי שיראה את הרכב של הסוחר יפוח לו האסימון כשיראה את המודעה שלך. זה המעט שתוכל לעשות. נמאס לי כבר מאנשים פחדנים שפוחדים מהצל של עצמם. אם להעלות מודעה מנוגדת ולהציל אולי ילד תמים שקונה רכב לראשונה בחיים שלו ממיטב כספו זה מפחיד אותך, אז

בשביח מה אתה מתקיים ? לאכול לשתות ולמות? קצת מצפון קצת צלם אנוש, מצטער אבל אתה שותף לפשע חפי החוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מכרת לסוחר את האוטו, לא תאוטו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים הזויים הסוחרים האלה אבל אין מה לעשות זאת הפרנסה שלהם.

אני ממש לא מסכים עם המשפט הזה שלך!!!

באותה מידה גם גנבים גונבים כי זאת הפרנה שלהם!

ויותר גרוע גם חיסולים בעולם התחתון זה חלק מהעבודה של העבריינים! (כמו שהיה היום באשקלון).

כן יש מה לעשות ואפילו זה קל בזכות האינטרנט ולכן פותח השרשור חייב! למסור פרטים לפחות פה בפורום!, אם לא אז למשטרה!

Peugeot 107 2012 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה לציין את סוג הרכב?

יש לך רק מזל שאני לא מנהל, כי הייתי מחייב אותך לפרסם את זה. לא מספר הרכב, לא למי מכרת. אבל אתה יודע בוודאות שיש מי שמציג רכב מסויים באופן מטעה, ולא מדווח לנו לפחות את סוג הרכב? בשביל מה אתה חבר פורום?

סליחה אם דעתי נשמעת לך קיצונית, אבל מקרים כאלה יכולים להעביר אותי על דעתי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה לציין את סוג הרכב?

יש לך רק מזל שאני לא מנהל, כי הייתי מחייב אותך לפרסם את זה. לא מספר הרכב, לא למי מכרת. אבל אתה יודע בוודאות שיש מי שמציג רכב מסויים באופן מטעה, ולא מדווח לנו לפחות את סוג הרכב? בשביל מה אתה חבר פורום?.

אני כן מנהל.

נועל את השרשור. או תשרשור, כדי שפותח השרשור יבין.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...