Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אין מידע על הרכב שברולט אלרו ~?

Astro Power
שימו לב! השרשור הזה בן 7159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכנסתי לאתר של שברולט ולאתר CARDOMAIN.COM

ולא ראיתי מידע על האוטו הזה? איך זה?? רציתי מפרט של הדגם המנוע 3400.

ראיתי אחת כזו והיא טיל בלילטי !.

תודה.

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה.

תמיר

משום שבארה"ב התירוץ לרכב שנקרא שברולט אלרו הוא אולדסמוביל אלרו.

הלינק מצורף תהנה:

http://www.oldsmobile.com/olds/alero/index.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה תרוץ? שניה לא הבנתי.

הרכב לא משהו? אמרו לי שהוא טס ה3400....?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה תרוץ? שניה לא הבנתי.

הרכב לא משהו? אמרו לי שהוא טס ה3400....?!

הוא לא רק טס הוא גם ממריא.

יש לו 170 כ"ס על משקל די כבד...לא הייתי מגדיר את זה טס.. ועוד במיוחד להוציא 170 כ"ס מ 3.4 ליטר...מעט מדי ולא מרשים.

ספינה אמריקאית WHATS NEW..

והשוס הגדול גם לא ממש מהנה...כי הוא לא נועד להיות כזה...תשאיר את האמריקאיות לאמריקאים שם הדלק זול האנשים גודלים והסירות שהם סוחבים עם המכוניות לא פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

תמיר

טיל בלילטי = עגלה מתה בלי סוסה

אשכרה אתה יושב באוטו נותן גז האוטו מוריד 7 הילוכים אתה נידבק ומיתהפך בכיסא , מקיא דם מהעיניים... והאוטו לא זז

ככה זה אמריקאיות..רק דעווינים..מיבפנים..

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על איזה מ120 ככה. והיא ממש עקפה אותי ועפה. נדהמתי.

בקיצור....... תודה לכול מי שענה.....

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיל בלילטי = עגלה מתה בלי סוסה

אשכרה אתה יושב באוטו נותן גז האוטו מוריד 7 הילוכים אתה נידבק ומיתהפך בכיסא , מקיא דם מהעיניים... והאוטו לא זז

ככה זה אמריקאיות..רק דעווינים..מיבפנים..

אני חולק עליך. לדעתי, המנועים האמריקאים(אם עוזבים בצד את העניין של צריכת הדלק-שגם לא נוראית לכשעצמה) נעימים לשימוש הרבה יותר מהמנועים הפשוטים וחסרי המומנט של היפנים\אירופאים.

תיסע ב60 באופל שלך ושהאלרו תהיה על 60, ונראה מי יתן למי בראש. אותו דבר בקשר לפתיחות.

זוהי דעתי, זכותך לחלוק עליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על איזה מ120 ככה. והיא ממש עקפה אותי ועפה. נדהמתי.

בקיצור....... תודה לכול מי שענה.....

תמיר

כיום אין כמעט אף אוטו שלא יכול להגיע ל160 ומעלה, כך שזה שנסעת 120 והיא עקפה אותך ועפה לא אומר כלום. אפשר לעשות את זה עם דייאטסו שרייד.

וה-3400 באמת עלוב, זה מנוע מעפן, והוא גרוע על כל רכב אמריקאי שבו הוא נמצא(אימפלה, לומינה ובטח יש עוד) אם כבר אז ל-3800 יש כבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק עליך. לדעתי, המנועים האמריקאים(אם עוזבים בצד את העניין של צריכת הדלק-שגם לא נוראית לכשעצמה) נעימים לשימוש הרבה יותר מהמנועים הפשוטים וחסרי המומנט של היפנים\אירופאים.

תיסע ב60 באופל שלך ושהאלרו תהיה על 60, ונראה מי יתן למי בראש. אותו דבר בקשר לפתיחות.

זוהי דעתי, זכותך לחלוק עליי.

קודם כל כבר אין לי את האופל..אבל אם אתה רוצה תביא אלרו או כל אוטו שיש לו את המנוע הזה בארץ

ואני יביא את זה שקנה את האופל ותדבר אחרי זה..

חוצמזה הוא הוריד את כל השיפורים ששמתי באוטו..

ועוד כשהיא היתה אצלי העפתי אלרואים/מונטה קרלואים/LTZים/ועוד איזה דגם אחד שממש לא זוכר כי לא מעניין אותי הזבל האמריקאי הזה..

מן הסתם יצא לי לילחוץ כימעת עם כל סוגי המכוניות שנימכרות בארץ מהסיבה שכל אחד שהיה אז עובר ליידי לא היה מפספס אותי וחושב שהוא שומאכר (ועם זה יסכים כל מי שראה את האוטו)

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים לא מבינים שאמריקאים לא שמים קצוץ על כוח סוס , הם קודם כל מדברים על מומנט וזו לפי דעתי חשיבה כמעט נכונה , למה כמעט ? - זאת משום שגם כוחות הסוס חשובים וזה דבר שכמו שאמרתי מהנדסים אמריקאים ורוב המכוניות האמריקאיות לא מתייחסות אליו כמעט .

ידידנו מעבר לים אוהבים מומנט והרבה כל אמריקאי שתשאל אותו כמה חזק האוטו שלו ברוב המקריןם יגיד לך how many torque he got .

כשאומרים מנועים יפנים תאווי סל"ד ונמצים במיוחד דוגמת מנועי הונדה טויוטה סובארו ניסאן למיניהם , אנשים אומרים מההה אין לו מומנט אין לו כוח , אבל שוכחים שהרכבים היפנים הרבה יותר קלילים והמומנט ביחס למשקל הוא מספק בהחלט ברוב המקרים .

לכן יש לחשוב בצורה אחרת לגבי כל סוג רכבים ו\או מנועים .

סתם דוגמאות

הונדה אס אלפיים מנוע 2000 כמו שכולם יודעים 240 כ"ס 21 קג"מ מומנט על משקל נוצה זה מניב תאוצות מצויינות אם כי יש לשחק עם ההילוכים בטירוף ולשמוע צווחות מעולם האופנועים כדי להניב תוצאות טובות משום שבסל"ד אסטרונומי הוא עובד .

לעומת זאת

דודג' וייפר מנוע 8000 500 כ"ס 70 קג"מ מומנט בסל"ד דיי נמוך לא זוכר כמה .

מבינים זה שני עולמות שונים .

בואנה כמה אנרגיה השקעתי בלכתוב את כל זה חסר לכם שלא תקראו .

ים long time no

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז נסעת על 120 והיא עקפה אותך וטסה :shock: מה זה אמור להגיד לי :shock: שהיא נסעה על 160 או 180 נו אז מה גם פייאסטה שנת 92 נוסעת ככה.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כבר אין לי את האופל..אבל אם אתה רוצה תביא אלרו או כל אוטו שיש לו את המנוע הזה בארץ

ואני יביא את זה שקנה את האופל ותדבר אחרי זה..

חוצמזה הוא הוריד את כל השיפורים ששמתי באוטו..

ועוד כשהיא היתה אצלי העפתי אלרואים/מונטה קרלואים/LTZים/ועוד איזה דגם אחד שממש לא זוכר כי לא מעניין אותי הזבל האמריקאי הזה..

מן הסתם יצא לי לילחוץ כימעת עם כל סוגי המכוניות שנימכרות בארץ מהסיבה שכל אחד שהיה אז עובר ליידי לא היה מפספס אותי וחושב שהוא שומאכר (ועם זה יסכים כל מי שראה את האוטו)

תגובתי:

א.אני מדבר על מכוניות לא משופרות, רגילות.

ב.זה שלחצת ליד המכוניות הללו לא אומר שהם לחצו את כל הגז, כי אני בטוח שאימפלה 3.8 או לומינה LTZ הייתה מעיפה אותך, למרות היותה אוטומטית וכבדה יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה שאומרים על האלרו שהיא עגלה וכו'?

מי מכם נהג באלרו? מי מכם מחזיק באלרו לשימוש יום יומי?

סתם סקרנות...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...