Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 4 וחצי שנים(כמעט) ו 50K קילומטר(כמעט) עם שברולט אפיקה 2008(בידיוק)

yoyoav
שימו לב! השרשור הזה בן 3792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש משהו שאני לא מבין עם "יצחק לוי" מי הוא זה שיקבע שאמריקאיות ירדו ככה בערכן. אני מדבר גם על קאדילק, ביואק, פורד ושברולט וברובן מגיע איבזור ברמה גבוה מאוד כסטנדרט ולא כאופציה.

אתה לא חייב לשמוע בעיצתו של יצחק, אתה מוזמן לבקש על הרכב שלך כמה שאתה רוצה.

לקבל את הסכום הזה זה כבר משהו אחר.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה לא חייב לשמוע בעיצתו של יצחק, אתה מוזמן לבקש על הרכב שלך כמה שאתה רוצה.

לקבל את הסכום הזה זה כבר משהו אחר.

אני לא רואה את הבן אדם הזה ממטר אבל מעצבן אותי שעם הולך אחריו כמו עדר כבשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

V6 או טורי,מה שכן יש לו גירגור כמו למנועים של פעם,אני מאוד אהבתי,אמנם נהגתי עליו כמה דקות,אבל כוח בהחלט לא חסר,אצלנו מישהו מהעבודה רכש כזאת 2008 באזור ה 65.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהו זה דייהו.

קופלונג, ידית ווינקר, צינור מים של הרדיאטור, ניקלים (כיסוי של התיבת הילוכים ובידית)

מזה קופלונג?

ראבק, בקושי נסע וכבר צינור מים רדיאטור? (יש רכבים שזה עובר בהם את ה200KKM !)

ניקלים וכיסוי של תיבת הילוכים זה כבר קשור לאיכות, אבל לא משנה.

הרכב טוב ביחס למחיר כיד 2.

אופציה טובה למי שצריך רכב לבינעירוני, אבל האמינות מוטלת בספק. (ו50KKM ב4 שנים זה לא הרבה בכלל!).

כל מקרה, אני הייתי מעדיף ללכת על אמריקאית אורגינל ולקנות איזה להקרוס או מאליבו, אפילו שנה אחורה ואיבזור ביניים (מאליבו LT לדוגמא).

אולי צורכת קצת יותר דלק, אבל אמריקאית אורגינל, ועם אמינות טובה במידה ומתחזקים אותה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצטער או לא, כרגע אנחנו נהנים עם האוטו ואנחנו לא רואים שום סיבה להחליף אותו, בטח לא בשנתיים הקרובות.

את האמת אני אוהב את הפנים של הרכב שלך יותר מאת שלנו, יותר נעים לעין.

היו לך את התקלות שהיו לנו במקרה?

אתה מתכוון לפנים האלה?

uploadfromtaptalk1365374013263.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהו זה דייהו.

מזה קופלונג?

ראבק, בקושי נסע וכבר צינור מים רדיאטור? (יש רכבים שזה עובר בהם את ה200KKM !)

ניקלים וכיסוי של תיבת הילוכים זה כבר קשור לאיכות, אבל לא משנה.

הרכב טוב ביחס למחיר כיד 2.

אופציה טובה למי שצריך רכב לבינעירוני, אבל האמינות מוטלת בספק. (ו50KKM ב4 שנים זה לא הרבה בכלל!).

כל מקרה, אני הייתי מעדיף ללכת על אמריקאית אורגינל ולקנות איזה להקרוס או מאליבו, אפילו שנה אחורה ואיבזור ביניים (מאליבו LT לדוגמא).

אולי צורכת קצת יותר דלק, אבל אמריקאית אורגינל, ועם אמינות טובה במידה ומתחזקים אותה טוב.

דייהו או שברולט, אנחנו מרוצים מהרכב ולא מתחרטים על הקנייה.

לגבי הקופלונג, זה חלק כלשהו בהגה.

לגבי הצינור שנקרע, קורה. זה יכול לקרות גם ברכב שעבר 2 קילומטר. באותה מידה אני יכול ללכלך על המאליבו, שלבן דוד שלי אחרי 6K הלך הגיר(ולא, הוא לא קרע את האוטו). אני בטוח שהתקלות שיש ברכב שלך עלולות שלא לקרות ברכב שלנו ובאותה מידה אני יגיד לך שהרכב שלך ככה וככה.. תקלות קורות ואין מה לעשות. זה שאתה בוחר לתרץ את זה בכך שהייצור של הרכב הוא קוראני, אז זאת בעיה שלך.

אתה מתכוון לפנים האלה?

כן, הצבע קרם הזה יותר נעים

EX : Chevrolet epica X 2009 2.5L

Toyota avensis 2016 1.8L

suzuki celerio 2017 1L

יש כאלה שחיים את הרגע, אני חי את הסל"ד 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהו או שברולט, אנחנו מרוצים מהרכב ולא מתחרטים על הקנייה.

תקלות קורות ואין מה לעשות. זה שאתה בוחר לתרץ את זה בכך שהייצור של הרכב הוא קוראני, אז זאת בעיה שלך.

עזוב, בשבילו כול מה שלא יוצר בUSA עם מנוע V12, או רכב צרפתי עתיק עם שנת 90-2000 זה לא רכב, ולא לי אישית אין (עדיין) רכב קוריאני, אבל לקרוא את התגובות שלו משעשע ומבדח כול פעם מחדש. בדיחה.

אני לא רואה את הבן אדם הזה ממטר אבל מעצבן אותי שעם הולך אחריו כמו עדר כבשים.

"רואה אותו ממטר" או לא זה מה יש, לא כול מה שהוא אומר קודש, אבל העם הזה שהולך אחריו כמו עדר כבשים זה העם שאמור בסוף לרכוש ממך את הרכב אז זה מה יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי אתם עוד תצערו על הטעות הזאת , השוק של המכוניות האלה מתחיל לקרוס .:roll:

למה אתה טוען שהשוק של המכוניות האלה מתחיל לקרוס?

דווקא אני אישית שם לב שלמרות מחירי הדלק הגבוהים אנשים עדיין קונים מכוניות לא חסכוניות, יש לא מעט מאליבו חדשות שאני רואה הרבה.

אני אישית חושב שהעיצוב של הרכב הזה גרוע, יכול להיות שהוא מפנק כי הוא רכב גדול אך עדיין אני בטוח שהוא לא נותן את התחושה של מכונית אמריקאית אמיתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, בשבילו כול מה שלא יוצר בUSA עם מנוע V12, או רכב צרפתי עתיק עם שנת 90-2000 זה לא רכב, ולא לי אישית אין (עדיין) רכב קוריאני, אבל לקרוא את התגובות שלו משעשע ומבדח כול פעם מחדש. בדיחה.

ממש אמריקאי פטריוטי :lol:

למה אתה טוען שהשוק של המכוניות האלה מתחיל לקרוס?

דווקא אני אישית שם לב שלמרות מחירי הדלק הגבוהים אנשים עדיין קונים מכוניות לא חסכוניות, יש לא מעט מאליבו חדשות שאני רואה הרבה.

אני אישית חושב שהעיצוב של הרכב הזה גרוע, יכול להיות שהוא מפנק כי הוא רכב גדול אך עדיין אני בטוח שהוא לא נותן את התחושה של מכונית אמריקאית אמיתית.

כל אחד וטעמו האישי. לגבי התחושה, לבן דוד שלי היייתה גם את האפיקה וגם את המאליבו. דיברנו איתו והוא אמר שהוא לא מרגיש הבדל גדול בין הרכבים.. בכל מקרה אני לא מבין מה האנטי נגד הרכב הזה, או שאר הרכבים שמיוצרים בקוריאה...

Toyota avensis 2016 1.8L

suzuki celerio 2017 1L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק הדלק היה יותר זול הרכב היה ממש משתלם,מאשר איזה משפחתית מאותה השנה,הוא באמת גדול,תא מטען ענק,אני נסעתי על סלון מבז,והוא מאוד נעים להשהיה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש אמריקאי פטריוטי :lol:

כל אחד וטעמו האישי. לגבי התחושה, לבן דוד שלי היייתה גם את האפיקה וגם את המאליבו. דיברנו איתו והוא אמר שהוא לא מרגיש הבדל גדול בין הרכבים.. בכל מקרה אני לא מבין מה האנטי נגד הרכב הזה, או שאר הרכבים שמיוצרים בקוריאה...

אני אגיד לך מה האנטי נגד הרכב הזה (לפחות מהצד שלי)

לייצר דייהו עם סמל של שברולט זה עדיין לא יהפוך את הרכב לשברולט, מבחינת עיצוב - לא להיט, ובכללי המכוניות הקוריאניות דומות יותר למכוניות יפניות אך נראה לפי חוות דעת של אנשים שעדיין הם פחות איכותיות וגם פחות חסכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך מה האנטי נגד הרכב הזה (לפחות מהצד שלי)

לייצר דייהו עם סמל של שברולט זה עדיין לא יהפוך את הרכב לשברולט, מבחינת עיצוב - לא להיט, ובכללי המכוניות הקוריאניות דומות יותר למכוניות יפניות אך נראה לפי חוות דעת של אנשים שעדיין הם פחות איכותיות וגם פחות חסכוניות.

עיצוב זה טעם אישי אז אני לא אתייחס כל כך, רק אציין שרוב האנשים שראו את הרכב ישר החמיאו על העיצוב(ולא, לא שאלנו על זה)

מבחינת דמיון אפשר להגיד ככה על כל רכב מכל מוצא אחר, לגבי איכות יכול להיות. אבל צריכת הדלק לא כל כך רחוקה מהיפניות(ברכב שלנו בכל אופן). ואני אומר את זה מניסיון של חבר שיש לו B4... בהתחשב גם בנפח המנוע

Toyota avensis 2016 1.8L

suzuki celerio 2017 1L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב זה טעם אישי אז אני לא אתייחס כל כך, רק אציין שרוב האנשים שראו את הרכב ישר החמיאו על העיצוב(ולא, לא שאלנו על זה)

מבחינת דמיון אפשר להגיד ככה על כל רכב מכל מוצא אחר, לגבי איכות יכול להיות. אבל צריכת הדלק לא כל כך רחוקה מהיפניות(ברכב שלנו בכל אופן). ואני אומר את זה מניסיון של חבר שיש לו B4... בהתחשב גם בנפח המנוע

לא רק B4 גם מהונדה אקורד. בכללי בגלל ה6 הילוכים באמת חסכוני יחסית לסגמנט שלו. דווקא האיכות חומרים יותר טובה מווגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני אגיד לכם חברים, אני נוהג על 2 ״קוריאניות עלובות״ בעבודה, כול אחת עשתה בשנתיים כ100 אלף קילומטרים, אמינות ללא דופי, ואלו רכבי חברה (לא ליסינג אפילו), קורעים אותם והם פשוט נוסעים ונוסעים, הi10 ספציפית לא נוחה, לחבר יש i30 והיא בסדר גמור מבחינת נוחות.

ואם כבר מדברים על ארצות ייצור/מוצא - אבא שלי קיבל היום את היאריס ההיברידית החדשה שלו, יפנית יפנית, ארץ ייצור ברישיון: צרפת(!) - אני חושב נתבע את טויוטה.

לא מצדד באף חברה, לא יפנית לא קוריאנית ולא הונגרית, אפשר לראות את זה גם בהודעות ישנות שלי, אנטי נגד מותג/ארץ ייצור מסויים זה אצל אנשים עם דעות קדומות, ומקובעים בראש.

בדיוק כמו שיש דעה על אמריקיות שהן טוחנות דלק בצורה מזעזעת, והנה פה קבל עם ועדה מעידים כמה אנשים על צריכת דלק סבירה לחלוטין ביחס לשנתון לסגמנט ולנפח, ביחס לנפח היא אפילו טובה לדעתי.

היום כול החברות כמעט מפתחות ומייצרות בייש, ראה ערך: אייגו/107/c1

אז בואו נצא מהקיבעון המחשבתי, כול אחד קונה מה שמתאים ונוח לו, אחד רוצה יונדאי אז סבבה, השני רוצה טויוטה מ״יפן״ גם סבבה, אבל דיי כבר עם ההשמצות חסרות הבסיס האלה.

(אני כבר מצפה לתגובות נגד צולבות מתלהמות ומצתדקות, כרגיל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

שמח להצטרף לחברי בעלי שברולט אפיקה היום התחדשתי ברכב הזה שנת 2008

EPICA X LT

יד 2 פרטי עם 54000 ק"מ הבוחן לא רצה לרדת מהאוטו ואמר "הרבה אוטו בקצת כסף" "זה מרצדס קטנה"

המחיר פשוט מצחיק ולא לפרסום ,

אפשר להגיד שבמחיר הזה הייתי מתאמץ להשיג מאזדה 3 פרטית יד 3 עם 120KM שנת 2004-5

עוד לא קיבלתי את הרכב אבל זכרון הדברים כבר חתום וסגור.

יש כמה בעיות קלות:

1.מיכל שפריצר מטפטף (אני יאטום אוטו עם דבק מתקשה).

2.לא ידוע לי איך לעזאזל מפשיר אדים קדמי מוציא אוויר? אשמח לעזרה מבעלי הרכב הזה

3.לא היו שטיחים (100 ש"ח בכל חנות).

4.אשמח לקבל ספר רכב בעברית כקובץ או מצולם

5. איך מפעילים בקרת שיוט

אשמח לטיפים על הרכב וייעוץ .

הרכב פשוט מפנק מבפנים ומבחוץ

האוטו החדש אפיקה.jpg

האוטו החדש אפיקה (1).jpg

האוטו החדש אפיקה (2).jpg

האוטו החדש אפיקה (3).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...