Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(עזרה) שלילת רשיון צבאי ע"י מ"צ

שימו לב! השרשור הזה בן 4225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יש לי כמה שאלות לגבי הנושא הנ"ל

זה היה ע"י ממל"ז

זה התחיל כך שבוע שעבר באחד מכבישי הצפון נסעתי על רכב צבאי (לבן) בשעות הבוקר (עומס) על אחד המחלפים ביציאה שמתי לב שעומד רכב בשוליים (ניידת מושכרת) עם דלתות סגורות שמרתי איתה על קשר עין עד שלאחר כ-15 שניות היא שוב הופיעה (שמרתי על קשר עין רציף ) לאחר כ-3 דקות הם סימנו לי לעצור (הייתה גם צ'קלקה על הגג) אז עצרתי בצד המ"צ הראה לי את המהירות 128 קמ"ש ואמר לי שהוא רושם לי דו"ח כך נשלל רשיוני הצבאי זומנתי ליום ראשון למשטרה הצבאית

כמה שאלות:1)שאלתי אותו לגבי כיול המכשיר והוא אמר שהוא איפס אותו בתחילת משמרת וזה מתועד ביומן מבצעים אך הוא לא חייב להראות לי הוכחה במקום האם זה נכון?

2)היו רכבים ברדיוס של 20 מטר ממני לזרו עליי מ-211 מטר הם טוענים שמותר להם האם יש אמת בדבר?

3)כל דלתות הרכב היו סגורות מה שאומר שהם לזרו עליי מתוך הרכב מה עושים?

4)הם איבדו איתי קשר למרות שם טוענים שלא איך לפעול?

5)לא הפחיתו לי אף לא קמ"ש 1

6)במקום שהם לזרו עליי הם היו גבוהים ממני האם חוקי?

7)זומנתי למחר הרשיון הקבוע אצלם לאיזו מטרה זימנו אותי? כיצד עליי לפעול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום

זה היה ע"י ממל"ז

זה התחיל כך שבוע שעבר באחד מכבישי הצפון נסעתי על רכב צבאי (לבן) בשעות הבוקר (עומס) על אחד המחלפים ביציאה שמתי לב שעומד רכב בשוליים (ניידת מושכרת) עם דלתות סגורות שמרתי איתה על קשר עין עד שלאחר כ-15 שניות היא שוב הופיעה (שמרתי על קשר עין רציף ) לאחר כ-3 דקות הם סימנו לי לעצור (הייתה גם צ'קלקה על הגג) אז עצרתי בצד המ"צ הראה לי את המהירות 128 קמ"ש ואמר לי שהוא רושם לי דו"ח כך נשלל רשיוני הצבאי זומנתי ליום ראשון למשטרה הצבאית

כמה שאלות:1)שאלתי אותו לגבי כיול המכשיר והוא אמר שהוא איפס אותו בתחילת משמרת וזה מתועד ביומן מבצעים אך הוא לא חייב להראות לי הוכחה במקום האם זה נכון? נכון

2)היו רכבים ברדיוס של 20 מטר ממני לזרו עליי מ-211 מטר הם טוענים שמותר להם האם יש אמת בדבר? כן

3)כל דלתות הרכב היו סגורות מה שאומר שהם לזרו עליי מתוך הרכב מה עושים? מה אם החלון? יכול דרך חלון פתוח, אולי הלוזר עמד בכלל בחוץ.

4)הם איבדו איתי קשר למרות שם טוענים שלא איך לפעול? אם תוכל להוכיח זאת טוב לך

5)לא הפחיתו לי אף לא קמ"ש 1 צריך להפחית 5 קמ"ש

6)במקום שהם לזרו עליי הם היו גבוהים ממני האם חוקי? כן

מה המרחק בין המקום שבו לזרו אותך למקום שבו עצרו אותך. האם יש מצב באמת שלא היה קשר עין כמו עיקול חד .

תכלית הזימון להחליט אם לפסול את רשיונך למשך תקופה של 30 יום ( כך לפחות הכלל באזרחות ) לא יודע להגיד לך מה הנוהל בצבא אבל אני מניח כי מדובר בנוהל דומה, בתנאי שהמהירות המותרת בכביש המדובר הייתה 80 קמ"ש

אם מדובר בכביש של 90 אז לפחות לפי הנוהלי האזרחות לא היית מוזמן לשימוע כי תריך מהירות מעל 40 קמ"ש .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

זה היה ע"י ממל"ז

כמה שאלות:1)שאלתי אותו לגבי כיול המכשיר והוא אמר שהוא איפס אותו בתחילת משמרת וזה מתועד ביומן מבצעים אך הוא לא חייב להראות לי הוכחה במקום האם זה נכון?

2)היו רכבים ברדיוס של 20 מטר ממני לזרו עליי מ-211 מטר הם טוענים שמותר להם האם יש אמת בדבר?

3)כל דלתות הרכב היו סגורות מה שאומר שהם לזרו עליי מתוך הרכב מה עושים?

4)הם איבדו איתי קשר למרות שם טוענים שלא איך לפעול?

5)לא הפחיתו לי אף לא קמ"ש 1

6)במקום שהם לזרו עליי הם היו גבוהים ממני האם חוקי?

1. בעקרון בבית משפט הוא חייב להוכיח שהיה בדיקה למכשיר, משטרה רגילה תראה לך בלי בעיה, אין לי מושג מה הנוהל במשטרה צבאית

2. בשעות היום אין הגבלה של מרחק לפחות במשטרה כחולה, בלילה 300 מטר במקום מואר בלבד

3. אפשר מתוך הרכב הוא יכול לפתוח חלון ולירות לכיוון שלך

4. הוא לא צריך להחזיק את זה קבוע לחוץ , מדובר בלחיצה אחת כל לחיצה נותנת מהירות

5. בקשר להפחתה אין לי מושג מה קורה בצבא

6. לא משנה מאיזה גובה כיוונו אליך קרן לייזר

אתה צריך לקחת עו"ד שמתמצא בצה"ל כי בית משפט צבאי יחמיר איתך יותר מאשר בית משפט אזרחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בעקרון בבית משפט הוא חייב להוכיח שהיה בדיקה למכשיר, משטרה רגילה תראה לך בלי בעיה, אין לי מושג מה הנוהל במשטרה צבאית

2. בשעות היום אין הגבלה של מרחק לפחות במשטרה כחולה, בלילה 300 מטר במקום מואר בלבד

3. אפשר מתוך הרכב הוא יכול לפתוח חלון ולירות לכיוון שלך

4. הוא לא צריך להחזיק את זה קבוע לחוץ , מדובר בלחיצה אחת כל לחיצה נותנת מהירות

5. בקשר להפחתה אין לי מושג מה קורה בצבא

6. לא משנה מאיזה גובה כיוונו אליך קרן לייזר

אתה צריך לקחת עו"ד שמתמצא בצה"ל כי בית משפט צבאי יחמיר איתך יותר מאשר בית משפט אזרחי

ההגבלה בלזירה היא 300 מטר גם ביום וגם בלילה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגבלה בלזירה היא 300 מטר גם ביום וגם בלילה.

ההגבלה היא רק בלילה ל-300 מטר

בשעות היום עד 300 מטר בלי חצובה ועד 600 מטר עם חצובה

http://www.hanaya.co.il/traffic1/lawarticals-r/%D7%A4%D7%A1%D7%93%20%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%91%D7%99%D7%9C%20%D7%9C%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9F%20%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%93%D7%AA%20%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA%20%D7%91%D7%90%D7%9E%D7%A6%D7%A2%D7%95%D7%AA%20%D7%A8%D7%90%D7%93%D7%A8%20%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%96%D7%A8.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיון שלמשטרה אין חצובות ואין עדשה מגדילה ומקרבת הטווח גם ביום הוא 300 מטר.

כך נפסק על ידי בית המשפט העליון

בפסק הדין של לוי ועטיה נ מדינת ישראל פסק דין שניתן ביום 10.11.2003 לאחר פסק הדין של שופט בית המשפט לתעבורה אביטל חן שניתן ביום 11.9.2003

להלן החלק הרלבנטי כיון שפסק הדין גדול מהאפשרות של העלאת קובץ.

א) בטווחים שמעל 300 מטרים יופעל הממל"ז מעלחצובה בלבד.

ב) בטווחים שמעל 300 מטרים ישתמש המפעיל בעדשהמגדילה ומקרבת.

ג) כאמור בסעיף 18 של פסק הדין, מכל תוצאת מהירותהנמדדת על ידי הממל"ז יופחתו 5 קמ"ש בגין סטיית-הדיוק של המכשיר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון : היום הייתי בשמטרה צבאית הרשיון הצבאי נפסל לחודש עד המשפט בבית דין

מה המהירות המותרת בכביש בו נתפסת.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהירות שנתפסת 128 קמ"ש באזרחות מדובר בעבירת קנס של 750 ש"ח + 8 נקודות בלבד.

האם אתה סגור על המהירות בו נתפסת?

לך תבדוק מה הן הוראות המטכ"ל בקשר לכך.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אני יודע שעבר קצת זמן אבל עוד מעט מתקרב המשפט ואני מתחיל לחקור את הנושא לעומק

השאלה שלי זה אם מותר לשוטר ללזור בהתקרבות וגם בהתרחקות?

אני מנסה להעלות תמונה של המקום למי שמכיר את המקום אפשר לראות שמתחיל לאחר איפה "שתפסו" אותי יש עיקול

וגם זו שעה של עומס (7:12) אני בטוח ב 100% שהם איבדו איתי קשר עין השאלה שלי זה איך אני מוכיח את זה?

(עריכה) משום מה זה לא נותן לי להעלות את התמונה ה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו רכבים צבאיים נוספים שנסעו עימך באותו הרגע על הכביש?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אבל היו משאיות ואוטובוסים

אגב הייתי על רכב לבן (קאיה פורטה) מה "הסגיר" אותי היה המדבקה של איך אני נוהג

ועוד דבר אחד קטן כש לזרו עליי שנייהם היו בתוך הרכב והחלון של הנהג היה סגור קשה לי להאמין שלזרו על מצד הנוסע כי זה קשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...