Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי מועד משפט, איך?

שימו לב! השרשור הזה בן 4513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הם לא שלחו אותי לעזאזל, אלא אמרו שהם לא מטפלים בזה.

אני מקווה שיזיזו את המשפט.

אם לא, זה יהיה טרטור לאחד מקרובי המשפחה שלי כי אני לא יכול להישאר בלי רישיון כשיש לי כל כך הרבה סידורים לעשות בימים האחרונים שאני פה באזור.

אם מזיזים את המועד של המשפט לאחרי שאני טס, לא כך כך מעניין אותי. יהיה קנס? נשלם. תהיה שלילה? אני בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא קורא את מה שכותבים לך ולא מבין את העזרה שנותנים לך .

היה ברוך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שאני לא קורא.

אני פשוט לא יכול כבר לכבד את הדעה שלך כי כל פעם שאתה מגיב למשהו אני מתעצבן (גם דברים שלא קשורים אלי).

יש לנו צורת ראייה שונה לגמרי של כל תחומי החיים, ואין ממש אפשרות לגישור בית התפישות שלנו.

אתה ממש מעיק כי הכמות המטורפת של הודעות שיש לך פשוט גורמת לי לחוויה פחות נעימה בפורום הזה.

אין שרשור אחד שאתה לא עונה עליו, והרבה פעמים בצורה שמעיקה, אם כי אתה לא מבין שיש צורות ראייה שונות משלך ואם כי אתה מנסה לעקוץ.

ניסיתי לחסום את ההודעות שלך אבל אתה כותב כל כך הרבה שאי אפשר להבין חצי מהשרשורים בלי לקרוא את ההודעות שלך.

אני כבר אפילו לא יודע אם זה עניין אישי אבל אתה הסיבה העיקרית שבגללה חשבתי לעזוב את הפורום. ניסיתי לתת לזה עוד צ'אנס אבל אני חושב על זה פעמיים.

פעם הפורום היה נחשב מצידי לבית ולמקום שבו אני יכול לכתוב דברים בנוחות. כרגע אני חושב פעמיים כי אני חושב "רק שישה לא יענה לי".

כבר דיברנו על זה פעם וביקשתי שלא תענה על שרשורים שלי. לא ממש הקשבת לי וכל פעם שאני רואה שענית לי אני חושב "Oh, for fuck's sake..." עוד לפני שאני קורא את ההודעה.

ולעניין: הם לא מטפלים בזה בשלב הזה! הם אמרו לי להגיע באותו יום של המשפט בשביל לדבר עם התובעת.

ואם לא שמת לב למספרי הטלפון, כבר התקשרתי לזבולון. הם לא עונים לטלפונים.

דיברתי עם כמה חברים שהיו במצבים בערך דומים והם אמרו שההתנהלות דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לבקש את זה בכתב או לחלופין לפחות להתקשר למזכירות ביהמ"ש ולוודא שהתיק נמחק.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מתיחה.

למה?

ביקשת שני דברים הזזת המועד ושהשופט לא ישלול לך את הרשיון.

לא ביקשת ביטול!!

במקרה הכי טוב היו מעניקים לך קנס של 750 ש"ח + 8 נקודות כנהוג למהירות של 100 בכביש של 70.

ולגבי ההודעה הקודמת הארוכה שלך , החלטתי לא להגיב אלא בשורה אחת.

"אינני מסכים עם דבריך, אך אגן עד מוות על זכותך להשמיעם", פעמים רבות מיוחסת האמרה לוולטר עצמו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שאני לא קורא.

אני פשוט לא יכול כבר לכבד את הדעה שלך כי כל פעם שאתה מגיב למשהו אני מתעצבן (גם דברים שלא קשורים אלי).

יש לנו צורת ראייה שונה לגמרי של כל תחומי החיים, ואין ממש אפשרות לגישור בית התפישות שלנו.

אתה ממש מעיק כי הכמות המטורפת של הודעות שיש לך פשוט גורמת לי לחוויה פחות נעימה בפורום הזה.

אין שרשור אחד שאתה לא עונה עליו, והרבה פעמים בצורה שמעיקה, אם כי אתה לא מבין שיש צורות ראייה שונות משלך ואם כי אתה מנסה לעקוץ.

ניסיתי לחסום את ההודעות שלך אבל אתה כותב כל כך הרבה שאי אפשר להבין חצי מהשרשורים בלי לקרוא את ההודעות שלך.

אני כבר אפילו לא יודע אם זה עניין אישי אבל אתה הסיבה העיקרית שבגללה חשבתי לעזוב את הפורום. ניסיתי לתת לזה עוד צ'אנס אבל אני חושב על זה פעמיים.

פעם הפורום היה נחשב מצידי לבית ולמקום שבו אני יכול לכתוב דברים בנוחות. כרגע אני חושב פעמיים כי אני חושב "רק שישה לא יענה לי".

כבר דיברנו על זה פעם וביקשתי שלא תענה על שרשורים שלי. לא ממש הקשבת לי וכל פעם שאני רואה שענית לי אני חושב "Oh, for fuck's sake..." עוד לפני שאני קורא את ההודעה.

.

התגובה שלך ממש לא מכובדת. ישה תורם רבות לפורום מניסיון החיים שלו ואני אישית נהנה לקרוא את הודעותיו.

אני אישית הייתי קורע לך את הצורה אחרי ההודעה הזו :roll: ומפרק לך את הטווינגו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלך ממש לא מכובדת. ישה תורם רבות לפורום מניסיון החיים שלו ואני אישית נהנה לקרוא את הודעותיו.

אני אישית הייתי קורע לך את הצורה אחרי ההודעה הזו :roll: ומפרק לך את הטווינגו.

אני מתפלא שאתה טורח להגיב להודעה שלו, עוד מעט קט הוא עוזב את המדינה הדפוקה הזאת ולכולנו ירווח.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כותבים שנמצאים בחו"ל וכיף להתכתב עימם גם אם אין הסכמה ויש כותבים שנמצאים בארץ ולא כיף להתכתב איתם.

אי אפשר לזכות כל פעם.

אישית אני מאחל לו ( וגם לאחרים ) הצלחה בכל אשר יעשה ובכל אתר על פני הגלובוס.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפלא שאתה טורח להגיב להודעה שלו, עוד מעט קט הוא עוזב את המדינה הדפוקה הזאת ולכולנו ירווח.

אני כבר מרגיש הקלה מסויימת רק מקריאת התגובה שלך.

לך תדע...צ'ילה מדינה הרבה יותר דפוקה ממדינת ישראל והאלימות שם חוגגת ברחובות ועוצרים או למעשה מעלימים אנשים מבלי לתת דין וחשבון לאף אחד.

אני אוהב את המדינה שלנו !

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי,

אולי את ישה אתה לא סובל, אבל הוא ענה לך בצורה הכי עניינית ומכובדת. בתור עו"ד, אני גם יכול להגיד שהתשובה שלו מדוייקת.

אז אני מקווה שאם אתה לא מקשיב לו, לפחות תקשיב לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...