Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

90 קמ"ש בכביש עירוני

שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נתפסתי ע"י שוטר עם לייזר על 90 קמ"ש בכביש של 50. הזמין קצין שהגיע אחרי 5 דקות ושלל לי את הרשיון לחודש + זימון לבית משפט באפריל. אמרתי לו שאני בדרך לבסיס(קבע לא סדיר) והוא נתן לי הייתר נסיעה עד 7 בערב כדי שאני יוכל לחזור. יש לציין שיש לי דוח על חגורה מלפני שנתיים ובעוד חודש אני יהיה בן 24(לא נהג צעיר), בדוח עצמו נרשם 85 קמ"ש לאחר הפחתה.מה חומרת העונש שאני יכול לקבל?והאם שווה לשכור עו"ד?

2008 AUDI S3

Former: Toyota Yaris TS 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוהל: נתחיל עם זה שתעלה לכאן סריקה של הדו"ח ואז נתקדם הלאה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט בלתי אפשרי להבין מה כתוב שם, וזה עוד מבלי לדבר על כאב הצוואר שקיבלתי מרוב שהראש שלי היה על הצד בעודי מנסה להבין את הכתוב.

צלם שוב - הפעם בכיוון הנכון ויותר מקרוב. אנחנו צריכים לקרוא את מה שכתוב שם, להזכירך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה הוא שלל לך על המקום.

הוא היה צריך לתת לך זימון לשימוע אצל קצין בתחנת משטרה הקרובה.

כנראה שבגלל גילך או העבר התעבורתי שלך הוחלט לשלול לך.

בדרך כלל לנהג "רגיל" העונש אצל שופט אם לא מבקשים עונש חמור הינו 3 חודשי שלילה על תנאי למשך שנתיים + 1500ש"ח קנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, גם אין הרבה מה לקרוא שם...

אלא אם כן, אולי לגבי דברי הנהג בטופס פסילה.

אשדוד - רחוב בן עמי למזרח, ליד עמוד 103/7

נהגת ברכב הנ"ל בדרך עירונית בה מותרת מהירות מירבית 50 קמ"ש במהירות

של 85 קמ"ש, בניגוד לתקנה 54 (א) לתקנות התעבורה. סמל סעף-6537, 10 נק'.

מהירות לאחר ההפחתה: 85 קמ"ש. מהירות מותרת: 50 קמ"ש

מהירות שהוצגה במכשיר: 90 קמ"ש .המרחק שהוצג בממל"ז: 216.9

* בהזמנה, הנהג לא מקבל את מה שנכתב ב"נסיבות המקרה".

ניתן לצלם אח"כ את התיק / הדוח המקורי.

elkmino,

הקצין (בדרגת רפ"ק) הגיע למקום, ביצע פסילה מנהלית ולקח את רשיון הנהיגה. לפי הטופס המצורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית משפט באשדוד . נפלא

קח עו"ד , יבטלו לך את השלילה המינהלית וגם אולי לא תקבל מעבר לזה, עד שבית המשפט העליון לא יפסוק את נושא אי כיולו של מכשיר הממל"ז.

יש את עו"ד ליברמן שהוא בין היועצים כאן בפורום והוא גם מאשדוד.:-D

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בית משפט באשדוד זה נפלא?

עוד שאלה,אם יש לי 6 נקודות על חגורה ועכשיו במשפט אני יקבל בין 8 ל10 נקודות זה אומר שאני צריך לחזור על תאוריה או משהו בסגנון?

2008 AUDI S3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטלת אמצעי תיקון

תק' (מס' 2)

תשס"ג-2002

549. (א) נהגשלחובתו נרשמו בתקופת הצבירה 12 נקודות ועד 22 נקודות יוזמן לקבלת הדרכה בנהיגהנכונה בקורס בסיסי מטעם רשות הרישוי ועמוד בהצלחה במבחן.

בית משפט באשדוד הוא תחת "ההשפעה " של בית המשפט המחוזי בבאר שבע שקבע שאי כיולו של הממל"ז היא סיבה טובה לפסול את קריאת הממל"ז.

וכך פסק באופן זמני שופט בית משפט העליון

הכרעה

ה. לאחר העיון, אין בידי להיעתר לבקשה. סוגיתכיול מכשירי הממל"ז נדונה כעת בבית משפט זה במסגרת רע"פ 7093/10 מדינת ישראל נ'דריזין, ויש להניח כיהכרעתו לא תרחק. סבורני, כי במצב דברים זה ראוי להמשיך במתוה שהציג בית המשפטהמחוזי, לפיו כתב האישום נגד המבקש לא יבוטל, אך עניינו יידון לאחר שיינתן פסק דינו של בית משפט זה בסוגיה.

ניתנה היום, ‏כ"ד בתמוז תשע"א(26.7.2011).‏

א' רובינשטיין

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית משפט באשדוד . נפלא

קח עו"ד , יבטלו לך את השלילה המינהלית וגם אולי לא תקבל מעבר לזה, עד שבית המשפט העליון לא יפסוק את נושא אי כיולו של מכשיר הממל"ז.

יש את עו"ד ליברמן שהוא בין היועצים כאן בפורום והוא גם מאשדוד.:-D

זה אומר בעצם שלא ביטלו את התביעה אלא ידונו בה לאחר החלטת הסוגיה של של הממלז,או שלא הבנתי נכון?

המצב כיום שבמקרה כזה אמורים להמתין לבירור כתב האישום עד שבית המשפט העליון יפסוק בנושא. אבל זה חל רק על נאשם שמבקש זאת.

בינתיים יש גם את הפסילה המינהלית .בהתאם לעברך הוא לא היה אמור לתת לך פסילה.

נשאר עיניין המהירות שהיא גבוהה בהרבה מהמותר בכביש שם, אבל בסה"כ ניתן גם על בסיסה לנסות ולהסיר את הפסילה המינהלית.

לכן המלצתי קח עו"ד

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי לעדכן אותכם לגבי המקרה.לקחתי את עו"ד שירי שפר שבעבר הייתה התובעת של מרחב לכיש. היום התקיים הדיון ומה שביקשתי זה להשאיר את השלילה המנהלתית בתמורה להקלה בקנס והשלילה הנוספת. מה שסוכם בין הצדדים, אני מסיים את השלילה המנהלתית, ללא קנס כספי כלל ושלילה על תנאי למשך שנתיים. אני אישית מרוצה. לשם כיוונתי.

2008 AUDI S3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון.

מה התקופה עצמה לפסילה (בד"כ כמה חודשים), שהיא כמו שציינת על תנאי למשך שנתיים ?

לדעתי את הפסילה על תנאי בכל מקרה היית מקבל מהשופט/ת, עם או בלי עו"ד.

כנ"ל לגבי גובה הקנס - שהיה כנראה אפילו פחות משכר הטרחה.

טוב, העיקר שאתה מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון נוסף, העו"ד לחצה עוד קצת והוציאה: שלילה המנהלתית קוצרה ל21 יום במקום חודש. ושלילה לחודש על תנאי למשך שנה בלבד.

2008 AUDI S3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון נוסף, העו"ד לחצה עוד קצת והוציאה: שלילה המנהלתית קוצרה ל21 יום במקום חודש. ושלילה לחודש על תנאי למשך שנה בלבד.

אשמח אם תיתן לי את מס' עורכת הדין אני זקוק לעזרתה גם בדוח שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...