Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

... ופגושינו נפגשים, גם הפח הקדמי.

שימו לב! השרשור הזה בן 4547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על פניו, אין ספק מי ה"אשם" בתאונה, את יכולה לישון בשקט בלילה. כנסי לפחח הקרוב, קבלי הצעת מחיר לתיקון, הגישי אותה לנהג המונית, שסביר להניח שלאחר ניסיון ויכוח קצר, ישלם לך את כמה מאות השקלים. מבחינתו זו עסקה טובה יותר מאשר להפעיל את הביטוח. שלשלי את הכסף לכיסך ואל תתקני את האוטו. אם בכל זאת את שואלת בתמיהה מדוע הצעתי לך לא לתקן את האוטו, אומר להגנתי שהתרשמתי מהדרך שתיארת את המצב, שזו לא ההתחככות הראשונה ומין הסתם גם לא האחרונה, כך שתנצלי את העובדה שלא את האשמה כדי לקנות לעצמך משהו יפה... (אין במה שכתבתי התנשאות או רצון לפגוע, זוהי התרשמותי בלבד שנאמרת ממקום טוב)

משפט אחד אמיתי כתבת, והמילה בולשיט מופיעה בו. אלך לקנות לי נעלי עקב גבוהות כדי להשלים לך את הפנטזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק הגעת למסקנה זו??

זו לא הגעה למסקנה זו התרשמות.

לגבי הפעם הראשונה:

בדרך כלל, נהג שנקלע לתאונה ראשונה, נרעש ונרגש מהסיטואציה ולא חושב לצלם ולהנציח את הרגע.

לגבי הפעם האחרונה:

נהג שלא מבין מצבים בכביש, שלא יודע מתי אפשר לדרוש את המגיע ומתי צריך לוותר (ובכלל לא קשור לחוק/צדק/מוסר/זכות קדימה וכד'), נהג שלפי תיאור האירוע, שמקבל חיזוק של תמונה, עדיין צריך לשאול מי האשם, סביר להניח שיהיה מעורב בתאונות מהסוג הזה גם בהמשך.

וחס וחלילה שלא יובן שזה מה שאני מאחל, לא ל"נוסעת" ולא לאף אחד אחר.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפט אחד אמיתי כתבת, והמילה בולשיט מופיעה בו. אלך לקנות לי נעלי עקב גבוהות כדי להשלים לך את הפנטזיה.

התחלה טובה, לאט לאט תוכלי להשלים את כל הסט.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו, אין ספק מי ה"אשם" בתאונה, את יכולה לישון בשקט בלילה. כנסי לפחח הקרוב, קבלי הצעת מחיר לתיקון, הגישי אותה לנהג המונית, שסביר להניח שלאחר ניסיון ויכוח קצר, ישלם לך את כמה מאות השקלים. מבחינתו זו עסקה טובה יותר מאשר להפעיל את הביטוח. שלשלי את הכסף לכיסך ואל תתקני את האוטו. אם בכל זאת את שואלת בתמיהה מדוע הצעתי לך לא לתקן את האוטו, אומר להגנתי שהתרשמתי מהדרך שתיארת את המצב, שזו לא ההתחככות הראשונה ומין הסתם גם לא האחרונה, כך שתנצלי את העובדה שלא את האשמה כדי לקנות לעצמך משהו יפה... (אין במה שכתבתי התנשאות או רצון לפגוע, זוהי התרשמותי בלבד שנאמרת ממקום טוב)

משפט אחד יפה כתבת, והוא נמצא בחתימת הפוסט שלך.

אלך מיד לקנות לי נעלי עקב גבוהות, אדומות... להשלמת הפנטזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משפט אחד יפה כתבת, והוא נמצא בחתימת הפוסט שלך.

אלך מיד לקנות לי נעלי עקב גבוהות, אדומות... להשלמת הפנטזיה.

תודה שתיקנת, לרגע היה לי חשש שנפגעת מדברי כשלא הייתה לי כל כוונה לפגוע.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...