Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנה זה אוטוטו כבר כאן , עלייה חדה במחיר הדלק

חגי לשם
שימו לב! השרשור הזה בן 4887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חגי, אני בדיוק שוקל להצטרף לטיול. יש כבר קבוצה שמתארגנת. פשוט לינסוע לאיזור שאני לא מכיר, בסביבות 100ק"מ לבד. אולי עוד מישהו ייצא מכיוון שלי וניסע בשיירה או אולי יהיה לי נווט. בטח גם פקקים לכיוון הצפון לאיזור החרמון.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חגי, אני בדיוק שוקל להצטרף לטיול. יש כבר קבוצה שמתארגנת. פשוט לינסוע לאיזור שאני לא מכיר, בסביבות 100ק"מ לבד. אולי עוד מישהו ייצא מכיוון שלי וניסע בשיירה או אולי יהיה לי נווט. בטח גם פקקים לכיוון הצפון לאיזור החרמון.

שני דברים צוויפר :

אני נווט בעברי תרתי משמע . צרף אותי לטיול ואז גם מפת סימון שבילים תהפוך למיותרת .

הדבר השני :

הרגשתי היא שנערי האוצר גולשים כאן וההחלטה נתקבלה לאחר שהם קראו את הפוסט שלך על ה5700 ,הם חלטו מכך מסקנה פשוטה ,אם צוויפר יכול אז שארית העם יכולה גם כן !

תרצה נווט ,אני איתך , בכל מקרה אני מביא אופניים ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי עד עכשיו על צוויפר הוא כן לקח בחשבון את הקנייה שלו , תקרא מה הוא כותב ,הוא לא סופר ממטר את כל אלו בוואנים הקטנים שאין להם עבירות ובטוח שהם קנו לשאפוני את הרכב שלהם .

אי לכך הייה סמוך ובטוח שצוויפר יודע מה הוא עושה ובקרוב כבר תראה עשרות דיווחים שלו מהשטח .

עובדתית הוא כבר מכין ציוד ,שואל ומתעניין ,על מנת לזווד את הרכב , הדלק קטן עליו .

מצחיק, אבל מי שהדלק קטן עליו, לא כותב "איזה כף לי. בדיוק אחרי שהתחדשתי ברכב עם מנוע 5700 ומיכל דלק מכובד".

בכל אופן, רק שיהיה לו לבריאות. אני מחזיק מאנשים שחשוב להם להגשים את החלומות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מעצבן

המדינה הזאת לא יודעת שובע מלעשוק את האזרחים שלה ואחרי זה אתה שומע פוליטקאים מושחתים ומתעצבן עוד יותר

כי זה לא שאתה תורם למדינה אתה תורם להם לכיס

בכל מקרה נראה לי שבקצב הזה אחליף את המזדה 3 השתיינית שלי לאיזה רכב חסכוני

וכבר אני פותח שירשור שתתנו לי המלצה על רכב חסכוני כי זה פשוט ישבור אותי

ההורים של אישתי בצפון

ושלי בדרום

כבר אין יכולת כלכלית לשרוף כאלה סכומים רק על דלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מעצבן

המדינה הזאת לא יודעת שובע מלעשוק את האזרחים שלה ואחרי זה אתה שומע פוליטקאים מושחתים ומתעצבן עוד יותר

כי זה לא שאתה תורם למדינה אתה תורם להם לכיס

בכל מקרה נראה לי שבקצב הזה אחליף את המזדה 3 השתיינית שלי לאיזה רכב חסכוני

וכבר אני פותח שירשור שתתנו לי המלצה על רכב חסכוני כי זה פשוט ישבור אותי

ההורים של אישתי בצפון

ושלי בדרום

כבר אין יכולת כלכלית לשרוף כאלה סכומים רק על דלק

כל הפחנועים הקטנים אלו שמקבלים כאן יחס די מזלזל כחסרי בטיחות ואנמים הם אלו שיעלו על המפה .

חוץ מזה בל נשכח את הטוסטוסים למינהם ,30 לליטר ,הביטוח מתגמד ליד החיסכון שיש בהם ,וכמה הם נוחים , איזה כייף ,מגיע ומחנה ,בכל מקום , סטייל אמריקה תאמינו לי .

מינואר כולנו עוברים לטוסוטוסים וקטנועים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שכולם אוהבים לבכות, אבל אף אחד לא עושה כלום.

זה מעצבן, כי זה לא עולה בגלל הנפט שעולה בעולם, אלא בגלל שהאוצר החליט לחלוב

אותנו עוד קצת. כאילו אנחנו לא משלמים מספיק מיסים ואגרות על הרכבים שלנו,

ומה אנחנו מקבלים בתמורה? כבישים טובים? הצחקתם אותי, אולי כבישי אגרה טובים...

תשתיות? תחבורה ציבורית טובה? אוויר נקי? את הכסף עבור הכל יודעים לקחת מהר מהר,

אבל שצריך לתת תמורה, זה לוקח איזה 20 שנה, וגם בסוף זה חוזר אלינו בצירוף עוד

איזה מס או אגרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שצריך להתחיל לארגן קבוצה ומחאה בפייסבוק ,להתחיל להחתים אנשים ,לבדוק נאמנות ולחכות לרגע מתאים כדי לצאת להפגנה המונית . הלוואי והייתי יודע איך עושים זאת ,אבל ראיתי מספיק מחאות מוחתמות של לפחות 10,000 איש (פעם אחרונה זה היה עם דואר ישראל) . להכין את הקרקע ולתת אזהרה לממשלה על-ידי שליחת חתימות . אני מאמין שלא יהיה צורך לצאת להפגנה ומספיק לאיים אבל צריך שמשהו יעמוד מאחורי האיום .

למה הממשלה מפחדת מחרדים ? בגלל שהם מאוחדים ואנחנו לצערינו לא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שכולם אוהבים לבכות, אבל אף אחד לא עושה כלום.

זה מעצבן, כי זה לא עולה בגלל הנפט שעולה בעולם, אלא בגלל שהאוצר החליט לחלוב

אותנו עוד קצת. כאילו אנחנו לא משלמים מספיק מיסים ואגרות על הרכבים שלנו,

ומה אנחנו מקבלים בתמורה? כבישים טובים? הצחקתם אותי, אולי כבישי אגרה טובים...

תשתיות? תחבורה ציבורית טובה? אוויר נקי? את הכסף עבור הכל יודעים לקחת מהר מהר,

אבל שצריך לתת תמורה, זה לוקח איזה 20 שנה, וגם בסוף זה חוזר אלינו בצירוף עוד

איזה מס או אגרה.

נשאלת השאלה מדוע לא עוזבים ונוטשים למחוזות טובים יותר ?

כמו כן נשאלת השאלה מדוע כה רבים חוזרים לכאן ופותחים דוכני פלאפל ?

ראית כמה עולה כבר מנה פלאפל ?

ביהודה המכבי 16 שקל לצפונבונים.

בפלאפל ג'ינה 16 שקל לעובדי מתחם הקריה .

תבדוק מי עלה יותר ? הפלאפל או הדלק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההצעה חגי.

אם אני יוצא, אזמין אותך להיות הנווט שלי. האוטו שלי יעבור טיפול בסוף השבוע ומשם ניראה לאן זה יתקדם. זה הולך להיות טיול ג'יפים, מומלץ לדעת רוסית :wink:.

GOLF, זה תמיד לא נעים לשלם יותר, במיוחד על כלום. הכסף לא גודל אצלי על העצים, אבל אין לי הרבה ברירה. תמיד אפשר למצוא שימושים יותר מועילים לכסף מאשר לשלם עוד מיסים, למשל לחסוך. מצד השני, חים רק פעם אחת. כל פעימת לב שעברה, היא לא תחזור. אם לא היו לי הסעות לעבודה, הוצאות דלק היו הופכות לבלתי מקובלות.

roiben, האזרחים שותקים ואז עושקים עוד ועוד. כל פעם מכניסים עוד קצת.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שצריך להתחיל לארגן קבוצה ומחאה בפייסבוק ,להתחיל להחתים אנשים ,לבדוק נאמנות ולחכות לרגע מתאים כדי לצאת להפגנה המונית . הלוואי והייתי יודע איך עושים זאת ,אבל ראיתי מספיק מחאות מוחתמות של לפחות 10,000 איש (פעם אחרונה זה היה עם דואר ישראל) . להכין את הקרקע ולתת אזהרה לממשלה על-ידי שליחת חתימות . אני מאמין שלא יהיה צורך לצאת להפגנה ומספיק לאיים אבל צריך שמשהו יעמוד מאחורי האיום .

למה הממשלה מפחדת מחרדים ? בגלל שהם מאוחדים ואנחנו לצערינו לא .

חבל על האנרגיה שלך ,האופנוענים יצאו להפגין ,עשו רוורס ,התקפלו וחטפו עוד עליית מחירים .

ביטוח לקטנוע עסקי עולה 5700 שקל במתון .

אז מה עזר? רק גרמו לנהגים המסכנים עיכובים ובסוף הראשונים שהתקפלו בפעולת משטרה קטנטונת היו הם עצמם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ,האפשרות האחרת לשתוק ולהתפלל :twisted:

כל 30,000 זה קול בכנסת אפשר גם לנתב חתימות למקום אחר :wink: תאמין לי הם יתחילו להתייחס בכובד ראש כשיהיה מדובר בכמות גדולה של אנשים ולא 1000 אופנוענים .

אם יש משהו שחברי כנסת אוהבים יותר ממילים סתמיות והבטחות זה קדנציות נוספת וכמה שיותר יותר טוב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ,האפשרות האחרת לשתוק ולהתפלל :twisted:

כל 30,000 זה קול בכנסת אפשר גם לנתב חתימות למקום אחר :wink: תאמין לי הם יתחילו להתייחס בכובד ראש כשיהיה מדובר בכמות גדולה של אנשים ולא 1000 אופנוענים .

אם יש משהו שחברי כנסת אוהבים יותר ממילים סתמיות והבטחות זה קדנציות נוספת וכמה שיותר יותר טוב .

הלוואי ותיצור תקדים ותבוא עם בשורה לשם שינוי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...