Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין בייעוץ לפרטית 6 מקומות (אוטומט) עד 50000

פ.א
שימו לב! השרשור הזה בן 5000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לרגל הרחבת המשפחה מחפש רכב פרטי 6 מקומות עם גיר אוטומטי (מגבלת רישיון נהיגה של האישה). תקציב עד 50000.

מחפש רכב אמין ולא זללני (בדלק או בתחזוקה). משיטוט ברשת נראה לי שכאן זה המקום הכי עדיף ומתאים לשאול. תודה מראש למשיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה קארנס. גרסאות 6 או 7 מושבים. רכב אמין יותר מהפיג'ו, אם כי פחות נוח.

יחסית חסכוני בגרסת דיזל, ומן הסתם הרבה פחות בגרסת הבנזין.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה קארנס. גרסאות 6 או 7 מושבים. רכב אמין יותר מהפיג'ו, אם כי פחות נוח.

יחסית חסכוני בגרסת דיזל, ומן הסתם הרבה פחות בגרסת הבנזין.

מודה על תגובתך, אך אשתי ראתה את הרכב הנ"ל אצל השכנה (אחוות נשים) וקבלה משוב שלילי על הקיה מהשכנה...:?

אשמח לעוד עצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט לגבי הדגם: SW PACK אוט' סטיישן 2.0 (פיג'ו 307)

אשמח לקבל חוות דעת על הרכב הנ"ל.

תודה.

לפ'יגו הנ"ל (כמו לצרפתיות אחרות, כולל רנו מגאן למשל) יש גיר אוטומטי רגיש עם פוטנציאל רציני לבעיות. כל מיני חיישנים לא זולים בכלל שיכולים "ללכת" ככה בלי סיבה. אני אישית לא הייתי מתקרב לזה או לצרפתיות בכלל, לפחות עד שהם לא יעברו לגירים יפניים.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני, בניגוד לקודמי, חושב אחרת.

פיג'ו 307SW זאת אופציה טובה לתקציב ולדרישה של צריכת דלק שפוייה.

בקשר לגיר אוטומטי אני לא הייתי מכליל.

יש לי קרוב משפחה שנסע על 307 סטיישן 220 אלף ק"מ ללא שום בעיית גיר (או בעייה אחרת).

החיסרון של הרכב הזה מבחינת המשפחה זה המושבים הצפופים בשורה השלישית (לדעתי מתאימים מקסימום לילד בן 4-5).

אם זה לא מפריע לכם, פיג'ו כזאת תהיה מצויינת.

לחובבי הנהיגה רצוי מנוע 2000 סמ"ק

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא ניתן להכליל לגבי כל המכוניות מאותו דגם\פס-ייצור, אמינות זה עניין יחסי. אני מכיר 2 אנשים קרובים שמחזיקים פיג'ו כזו, אחד כבר החליף גיר ב 124K ק"מ (שנת 2004) והשני קנה את שלו לפני חצי שנה וכבר הוציא 1700 ש"ח על איזה חיישן שקשור לגיר ש"הלך" ככה פתאום ועוד עכשיו (לפני שבוע) הלך לו רדיאטור חימום ורוצים ממנו במוסך עוד 1500 על זה. יכול להיות שדווקא הרוב בסדר והמקרים שאני מביא כאן הם הקיצוניים אם כי במקרה יש לי קרוב משפחה שהוא הבעלים שלמ מכון הבדיקה המוביל בב"ש וסביבתה כיום וכששאלתי אותו על הרכב לפני כמה חודשים הוא אמר לי שהגיר יכול להיות בעייתי ועדיף לא להתקרב... אם בעלים של מכון בדיקה שעוברות מאות מכוניות תחת ידיו בחודש אומר דבר כזה אני חושב שזה מסכם את העניין די יפה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קראתי פה ושם תגובות בקשר לגיר אבל אין קביעה חד משמעית שהוא אכן עם בלאי חריג. מה שמפריע לי הם מחירם הגבוה של חלקי החילוף והטיפול ברכבי פיז'ו במוסכים מורשים. לפני הרבה שנים הייתה לי פיז'ו 405 1600 סמ"ק וסבלתי לא מעט ממנה בתקלות קטנות ומעצבנות. בקושי הצלחתי להתפטר ממנה. אני חושב להגדיל את התקציב ל-60000 ש"ח ואולי לחפש רכב 4X4 עם 6 מקומות. אין לי כוונה לחפש ג'יפ מפלצתי עם עבירות שטח אלא אולי לשבילים קלים. אשמח לדעת באילו ג'יפים בתקציב 60000 יש 6 מקומות ולא יקרים באחזקה.

תודה למשיבים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת באילו ג'יפים בתקציב 60000 יש 6 מקומות ולא יקרים באחזקה.

אין חיה כזאת.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב להגדיל את התקציב ל-60000 ש"ח ואולי לחפש רכב 4X4 עם 6 מקומות. אין לי כוונה לחפש ג'יפ מפלצתי עם עבירות שטח אלא אולי לשבילים קלים. אשמח לדעת באילו ג'יפים בתקציב 60000 יש 6 מקומות ולא יקרים באחזקה.

תודה למשיבים.

במקרה שלי (4 ילדים) אחרי שסרקתי את האפשרויות הקיימות בתקציב דומה (עד 50K) האפשרויות היו:

1. מיני-ואן משנתון נמוך-בינוני - קיה קרניבל 2002/3 או למשל מאזדה MPV משנתון דומה אבל ירדתי מזה מהר כי אני לא אוהב את הרעיון של המיני-ואנים. רכבים כבדים מאוד יחסית שהמושבים הנוספים באים אצלם על חשבון תא המטען, חוץ מזה הן צורכות יותר דלק ממכונית מנהלים ממוצעת, בעיקר בגלל המשקל העודף.

2. ג'יפ עם 7 מקומות - ניסאן טרנו למשל משנתון 2002, אולי אפילו 2001, פה עניין האחזקה הפחיד אותי, לא יודע למה אבל להחזיק ג'יפ משנתונים כאלה נראה לי שיכול להיות בעייתי, מה גם שצריכת הדלק בוודאי תהיה גבוהה כי שוב מדובר ברכב מאוד כבד.

3. מה שבחרתי בסופו של דבר - אימפלה 2005, אמנם חסכונית היא לא (6.5-7 בעיר, 12-12.5 בחוץ על 110 כמעט קבוע) או שבעצם זה תלוי מה נחשב חסכוני, אני חושב שמכוניות מנהלים או מיני-אונים משנתון כזה לא צורכות הרבה פחות, במיוחד בתוך העיר בנסיעה עם מזגן. בכל אופן זו אופציה קצת שונה, 3 מקומות מקדימה, המקום נוסף שם מתאים לילד בן 9 ומעלה מבחינה חוקית ככה שתלוי אם זה בכלל רלוונטי בשבילך, חוץ מזה אין לי כמעט דברים רעים לומר על הרכב, מרווח ומפנק מאוד וגם מאוד חזק למרות שאנשים יגידו שזה גיר\מנוע עם טכנולוגיה ישנה בלה בלה בלה... לדעתי מדובר בתמורה גבוהה מאוד למחיר המצחיק שלה (פחות ממאזדה 3 לאותו שנתון), אם זה מעניין אותך לקרוא עוד אז כתבתי כאן חוות דעת דיי מפורטת:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=324905&page=3

בכל מקרה מאחל לך בהצלחה בבחירת הרכב. לא קל למצוא בתקציב כזה רכב ל6 נפשות והאופציות לא רבות מידי. מקווה שעזרתי. :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מסתמך רק על חוות הדעת של האישה לאחר שראתה את הרכב אצל השכנה (בלי לזלזל או משהו אבל זאת האמת) יש סיכוי מאוד גדול שהיא "לא התרשמה מהקיה" אולי מבחינת עיצוב או משהו כזה (למרות שאני ממש אוהב את העיצובים שלהם) אבל ככה זה נשים... (מקווה שאין פה כמה נשים שעכשיו יתנפלו עלי... ) :)

קיה הוא רכב אמין וחזק. ובעולם הוא הרבה יותר מוערך מבארץ (האמת לא יודע מה הסיבה לכך) אבל לדעתי כדאי לך לבדוק את האפשרות הזאת שוב ולא לשלול בגלל שהוא לא בא לאישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה הוא רכב אמין וחזק. ובעולם הוא הרבה יותר מוערך מבארץ (האמת לא יודע מה הסיבה לכך)

מממ... אפקט העדר... כל דבר שהוא לא מאזדה\הונדה\טויוטה\פולקסוואגן\רנו\פיג'ו\סיטרואן נחשב לא אמין :lol:

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לשקול מעבר לידני, זה יפתח בפניכם הרבה אופציות. לחילופין, שתי מכוניות קטנות שיכנסו בתקציב.

התקלות המזדמנות (בהתאם לרמת האחזקה) בצרפתיות מתגמדות לעומת הנוחות הנוספת שהן מעניקות

בהשוואה לתוצרת המזרח. לא כולם מבינים את זה, ובישראל חשוב מאד לא לצאת פראייר, לכן ממליצים

"לא להתקרב". נו טוב, זה רק מוריד את המחירים בשביל אלה שכן יודעים להעריך אותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yonisi

בכל מקרה מאחל לך בהצלחה בבחירת הרכב. לא קל למצוא בתקציב כזה רכב ל6 נפשות והאופציות לא רבות מידי. מקווה שעזרתי.

תודה רבה עבור ההשקעה והפירוט הרב. אכן לא קל למצוא רכב כזה. אימפלה לא מוצאת חן בעיני אשתי (מה לעשות...היא תנהג בה לעתים קרובות) .

Derish

ממליץ לשקול מעבר לידני

לאשתי יש רשיון נהיגה רק לרכב אוטומט...

mayor

קיה הוא רכב אמין וחזק. ובעולם הוא הרבה יותר מוערך מבארץ (האמת לא יודע מה הסיבה לכך) אבל לדעתי כדאי לך לבדוק את האפשרות הזאת שוב ולא לשלול בגלל שהוא לא בא לאישה...

מקבל את טענתך אך אני עדיין מתלבט בין הקאיה קארנס לפיזו 307 SW PACK. אודה למי שיכול לשתף או ללמד על ההבדלים באמינות והאחזקה בין השתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי SW PACK אוט' סטיישן 2.0 (פיג'ו 307) מודל 2005 יד שניה (יד ראשונה מליסינג) עם 140000 ק"מ. בהנחה שאכן האוטו שמור ומטופל, עד כמה יכולים להאריך חיים מנוע או גיר של רכב כנ"ל. האם זה הגיל בו "הצרפתיות" מתחילות לעשות בעיות? בעל הרכב רוצה 60000 ש"ח. האם זהו מחיר "שוק" או שכדאי להמשיך לחפש.

תודה למשיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...