Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה פז'ו 206 שנת 2000

Fazer
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 4978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאמור בכותרת, הרכב של אימי למכירה.

מדובר ב 206 שנת 2000, יד שניה (היד הראשונה היתה אבא שלי :lol: - עכשיו כשאני חושב על זה, אם הם היו עושים העברה במשרד הרישוי ולא בדואר, הם היו יכולים לחסוך יד...), 200K ק"מ.

מבחינה מכאנית:

הרכב במצב מעולה - מטופל אך ורק במוסכים מורשים (3 שנים ראשונות במרכזי אאל"ט, ומאז בליטל) כך שניתן לראות את ההיסטוריה המלאה של הרכב. הצמיגים טובים ובני כמה חודשים בלבד, ובאופן כללי מדובר באוטו מושקע, מטופל בזמן, ובלי ניסיונות לעגל פינות. מזגן תקין ומקרר מעולה, וכל המערכות עובדות בלי שום תקלה.

חשוב: תיבת ההילוכים עברה שיפוץ לפני כחודשיים (גם בליטל), כך שלקונה אמור להיות שקט נפשי מהגזרה הזו בשנים הקרובות.

מבחינה קוסמטית:

חיצונית: הרכב מראה את סימני הגיל שלו - יש מכות פח חיצוניות, אבל לא בהגזמה. הרכב לא עבר תאונות רציניות, ולמיטב ידיעתי השלדה תקינה.

פנימית: ההגה (פלאסטיק) מראה סימני בלאי, התריסים העדינים של המזגן בצד הנהג (אם אני זוכר נכון) נשברו. מעבר לכך, הפנים שמור מאוד.

תוספות:

הדברים הסטאנדרטיים - קודן, אזעקה של קוברה, רדיו דיסק בסיסי עם כמות לא ברורה של רמקולים.

לסיכום: הרכב מתאים למי שמחפש כלי תחבורה טוב, אמין ולא יקר. זה אינו רכב תצוגה, אבל זה רכב שישרת את הקונה בהצלחה עוד שנים רבות.

מחיר: מבוסס על המחירון, אבל גמיש (גמיש, לא שפגט, כן?).

פרטים:

שאלות ניתן להפנות אלי במסרים, או ליצור קשר ישירות עם בעלת הרכב בטלפון 052-5270498 (יהודית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

Drum roll... והנה התמונות!!!

ותיקון קטן: רק אחד מהתריסים במרכז הרכב לא תקין, ולא כמו שכתבתי בהודעה המקורית.

לכל המתקשרים הרבים שתהו לגבי הקילומטראז': 200K לאוטו בן 10 זה 20K בשנה - לא מעט, אבל גם לא הרבה, והם נצברו בעיקר בנסיעה השבועית של אמא שלי לסבתא שלי באשקלון.

מעבר לזה: היסטוריית טיפולים מלאה במוסכים מורשים בלבד מיומו הראשון של הרכב על הכביש, מה קוראים FPSH - וזה שווה לא מעט כשמדובר על השקט הנפשי לשנים הבאות.

IMG_0147.JPG

IMG_0148.JPG

IMG_0150.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני מזכיר: יד 2 (עברה מאבא שלי לאמא שלי), היסטוריית טיפולים מלאה במורשה בלבד, גיר אוטומאטי שופץ לאחרונה (מה שאומר שקט נפשי בגזרה הזו), וכל הניירת האפשרית.

ומה ששכחתי קודם: הרכב 5 דלתות.

You know you want it!

052-5270498

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...