Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה לנטיס שנת 2000 מנוע 1.8

אייל79
שימו לב! השרשור הזה בן 5008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נורת HOLDמהבהבת בתחילת נסיעה ולאחר 10 דקות נסיעה נעלמת אחרי כבוי הרכב נבדקה במחשב ויש תקלה בחיישן סולונואידA האים כדי לחליף את החיישן הוא לגישת ישר לשיפוץ גיר הוא החלפה הרכב לא מראה על בעיה בהילוכים בעברה האים החלפה תעזור לגיר האים למשהו הייתה תקלה כזאת עזרההה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיי לא הבנתי מילה!

בוא אני יעזור לך..

כותרת/שם הנושא - נורית hold בגיר מהבהבת בתחילת נסיעה.

תוכן ההודעה - תכיר את הסימנים , . - סימנים מאד שימושיים. אייל -> סימנים , סימנים -> אייל

ועכשיו בבקשה נסח מחדש את ההודעה שלפחות נבין משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת הסלונואיד בלבד זה הימור, משום שלאחר החלפת הסלונואיד יכול להיות שהגיר יעבוד תקין לגמרי לטווח הארוך, ויכול להיות שתוך זמן קצר שוב הסלונואיד ישבוק כי כניראה מדובר בתקלה מכאנית בגיר שגרמה לסלונואיד לשבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה... בתחילת נסיעה נדלקת נורה HOLDמהבהב אחרי שהרכב מתחמם הנורה נעלמת אין בעיה בהעברת הילוכים הרכב חובר למחשב ונמצא תקלה בסילוניד לחץ מספר תקלה PO745מה עלי לעשות להחליף חיישן וזה יסתדר. הוא לחקות שילך גיר ולהחליף.אני מתלבט כי אומרים שלא בטוח התקלה תעלם. והאים כן אז רק לתקופה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אייל, ותנחומיי על התקלה.

אני יודע שבמצב כזה שהתקלה יכולה להתפשט מעבר לסולונייד אתה יכול לעשות דבר מסויים, ולדעתי רק אם תטפל בו במורשה יסכימו לכך.

תחליף את הסולונוייד, אני מאמין שזה יעלה ביחד עם העבודה בסביבות ה1000 ש"ח.

אם זה פותר את הבעיה, ואין בעיה מכנית לגיר אז הנושא סגור בכך...

אם לא, אז תצטרך לשפץ או להחליף את הגיר, אבל שיזכו אותך על הסולונוייד..

זה סיכוי קלוש, אבל אולי ילכו לקראתך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים.

אני מנסה להבין את התשובות שנתתם ולא מבין למה ככה אתם חושבים? (חלילה לא בזילזול כי אם בניסיון להבין מאחר ואינני מבין בנושא)

אני לא מבין למה להחליף גיר אם אמרו לו שמה שנדפק זה הסולונואיד הספציפי הזה???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, יכול להיות שהלכנו רחוק מידי, אבל נניח שזה לא יגמר בסולונוייד?

או שנגרם נזק כזה או אחר ביגלל שהסולונוייד הישתגע שם?

יכול להיות מצב כזה שהסולונוייד כן היה תקוע הרבה זמן על ניסיון להעביר הילוך שהיה תקול ומזה הוא נהרס.

או שאני ממש טועה ואני חייב לבחור היתנצלות?? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה יש מצב מאחר שהרכב עשה 140.000 ק"מ ואף פעם לא הוחלף שמן גיר יכול להיות שנוצר תקלה. עלי להחליט מה לעשות לתקן התיקון של הסולניד הוא 800 ש"ח אבל לגבי האחריות זה בסימן שאלה . מוסך מרכזי לא נותן אחריות על תקלה החיישן הוא ווסת לחץ שמן גיר אפשר גם לחיות עים זה כך המון זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לא הבנתי..

אבל אני יודע בהוראות יצרן של לנאיס BJ, יש צורך להחליף שמן גיר כול 70 אלף קילומטר.

אם זה קשור לתקלה, אולי, האם זה פגע לך בגיר, אני נוטה להאמין שכן.

אבל אל תתיאש, הכול באוויר ויש מצב שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...