Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירוק לוח שעונים בוולקן (הרבה תמונות, עדיף לבעלי חיבור מהיר)

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 7032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בואנה איציק יצאת מלך.......ברמות קשות.

כמה שאלות שעדיין לא הצלחתי להבין תשובה קונקרטית עליהן.

בכל אופן היות והפירוק הנ"ל נעשה על צרפתייה . יש מצב שהוא דומה לצרפתייה אחרת? (205)

כמו כן דיברת על כיסויים לנורות...אני מאוד מעוניין להחליף את הצבע שלהם ב205 שלי , היות והתאורה חלשה מאוד! וגם אני משתעמם מהתאורה הזאת. השאלה היא האם יש לך (או למישהו) מושג האם ב205 98 4EVER יש תאורה חזיתית\רקע??

-כמו כן מאיפה יש להשיג את הכיסויים הנ"ל במידת הצורך ומחירם...?

-האם הנורות המדוברות בעלות הברגה ב205? או שיש להן שתי רגליים שמתחברות שם בתוך בית הנורה?

-במידה ואצטרך נורות כחולות יש מקום ספציפי שמוכר את אותן נורות(1.2W) או שניתן להשיג בכל ACE או הום סנטר או חנות חשמל?

תודה רבה על המדריך המצולם!

RESPECT!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בואנה איציק יצאת מלך.......ברמות קשות.

כמה שאלות שעדיין לא הצלחתי להבין תשובה קונקרטית עליהן.

בכל אופן היות והפירוק הנ"ל נעשה על צרפתייה . יש מצב שהוא דומה לצרפתייה אחרת? (205)

כמו כן דיברת על כיסויים לנורות...אני מאוד מעוניין להחליף את הצבע שלהם ב205 שלי , היות והתאורה חלשה מאוד! וגם אני משתעמם מהתאורה הזאת. השאלה היא האם יש לך (או למישהו) מושג האם ב205 98 4EVER יש תאורה חזיתית\רקע??

-כמו כן מאיפה יש להשיג את הכיסויים הנ"ל במידת הצורך ומחירם...?

-האם הנורות המדוברות בעלות הברגה ב205? או שיש להן שתי רגליים שמתחברות שם בתוך בית הנורה?

-במידה ואצטרך נורות כחולות יש מקום ספציפי שמוכר את אותן נורות(1.2W) או שניתן להשיג בכל ACE או הום סנטר או חנות חשמל?

תודה רבה על המדריך המצולם!

RESPECT!

אין דין צרפתייה אחת כרעותה - ב-205 זה מעט שונה - נדמה לי שכבר היה שרשור שלם (בהשתתפותך?) בו גדש רז לעוברים והשבים עצות שונות בנושאי פירוק הלוח. חפש אותו.

ב-205 התאורה היא תאורת רקע. מדובר, כמו שהוזכר מספר פעמים , בנורות 1.2W שדיברת עליהן.

לא תמצא אותן בשום חנות DIY , אלא אצל חשמלאי רכב, או אצל "גל-אור" ברח' שונצינו בת"א.

לא חושב שתמצא נורות כחולות , אלא שקופות בלבד , ולדעתי לא תוכל להפוך את התאורה לכחולה כי לוח השעונים עצמו יוצר את הגוון הכחול/כתום (פלסטיק בגוון הנ"ל אך שקוף).

את הנורות יש להוציא מבית המנורה שלהן (נפתח בכ-1/8 סיבוב) בעזרת שפיץ פלייר ,רק בזהירות כדי לא לשבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דין צרפתייה אחת כרעותה - ב-205 זה מעט שונה - נדמה לי שכבר היה שרשור שלם (בהשתתפותך?) בו גדש רז לעוברים והשבים עצות שונות בנושאי פירוק הלוח. חפש אותו.

ב-205 התאורה היא תאורת רקע. מדובר, כמו שהוזכר מספר פעמים , בנורות 1.2W שדיברת עליהן.

לא תמצא אותן בשום חנות DIY , אלא אצל חשמלאי רכב, או אצל "גל-אור" ברח' שונצינו בת"א.

לא חושב שתמצא נורות כחולות , אלא שקופות בלבד , ולדעתי לא תוכל להפוך את התאורה לכחולה כי לוח השעונים עצמו יוצר את הגוון הכחול/כתום (פלסטיק בגוון הנ"ל אך שקוף).

את הנורות יש להוציא מבית המנורה שלהן (נפתח בכ-1/8 סיבוב) בעזרת שפיץ פלייר ,רק בזהירות כדי לא לשבור.

למיטב ניסיוני וזיכרוני, התאורת לוח שעונים ב 205 אינה תאורת רקע (אחורית) אלא קדמית.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ניסיוני וזיכרוני, התאורת לוח שעונים ב 205 אינה תאורת רקע (אחורית) אלא קדמית.

איציק

אי לכך ובהתאם לזאת כמו שאמרת שתאורת חזית יש עליה כיסויים בצבעים אני אוכל להחליף לכיסוי אחר?

אם כן היכן אני מוצא כיסוי בצבע אחר?.

תודות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי לכך ובהתאם לזאת כמו שאמרת שתאורת חזית יש עליה כיסויים בצבעים אני אוכל להחליף לכיסוי אחר?

אם כן היכן אני מוצא כיסוי בצבע אחר?.

תודות

מישהו ?? משהוו??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7032 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...