Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"הקופסה" - פרוייקט CARPC לרכב מסוג פונטו ELX 2002

שימו לב! השרשור הזה בן 5476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תלוי מה הדרישות, אם מדובר בניווט ומוזיקה נטו, בלי רצון לעיבוד דרך קונסול, ובלי משחקים מיותרים

אז החומרה מספיק טובה.

בוא נשים ככה את הדברים בפרופורציה, אחוז גדול מאוד של וותיקי הקאר פיסי, מריצים סטאפים מבוססים VIA.

הסטאפים האלו מאוד חלשים, ולרוב כללים מעבד של 1 או 1.2 גיגה הרץ, לדוגמא כמו הסט אפ שעודד מריץ ברכב שלו.

בהשווואה לסטאפ כזה, הסט אפ של 2.4 ג'יגה הרץ הוא מפלצת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תלוי מה הדרישות, אם מדובר בניווט ומוזיקה נטו, בלי רצון לעיבוד דרך קונסול, ובלי משחקים מיותרים

אז החומרה מספיק טובה.

בוא נשים ככה את הדברים בפרופורציה, אחוז גדול מאוד של וותיקי הקאר פיסי, מריצים סטאפים מבוססים VIA.

הסטאפים האלו מאוד חלשים, ולרוב כללים מעבד של 1 או 1.2 גיגה הרץ, לדוגמא כמו הסט אפ שעודד מריץ ברכב שלו.

בהשווואה לסטאפ כזה, הסט אפ של 2.4 ג'יגה הרץ הוא מפלצת :)

אם הדרישות הן שהמחשב+כרטיס הקול יבצעו מה שפרוססור טוב+HU יכולים לבצע.

זה אפשרי ?

Alpine 9887|XETEC GRAVITY 5G-900|tw:alpine spx pro|midbass:Morel hybrid ovation 6|Genesis audiophile 30.01

המערכת שלי למכירה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=292211

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת שאלת המליון דולר,

אבל מיום ליום מסתמן שמחשב עם AUDIGY2, הוא מתחרה ראוי לכל הקונספט של מסך מגע, ניווט, ו4WAY אקטיבי.

בטוח הוא הפתרון הזול ביותר, לגבי האיכות רבים ששמעו אצלי, ומוערכים פה בפורום.

טוענים שלדעתם האיכות לא נופלת מ701 ושות', האם זה נכון ? נדע בהמשך :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העבודה שנראית לעין בת'רד הזה היא ברמה מאוד גבוהה!

לכל חברי הפורום שבונים את הפרוייקטים האלה - בייחוד אחד מהם שבתחום הזה מפתיע לטובה ופשוט מוכיח את עצמו כעילוי - אני מדבר על גורל (עתיד).

רמת העבודה שאתם מבצעים היא לא ברמת הטכנאי. היא הרבה מעבר לזה - אתם עושים עבודות ברמת ההנדסה, מהנדסי חומרה הכל מרמת בניית מארזים ועד לרמה של בניית פתרונות חליפיים בתעשייה.

לדעתי יש כאן כמה חברי פורום שאם הם לא עובדים בתחום - רוצו ללמוד הנדסת חומרה כי אתם מבוזבזים!

עתיד - אני מקווה שאתה עובד בתחום - ולא כטכנאי. אתה כשרון ואתה צריך לנצל את הכשרון הזה, כנ"ל פותח הת'רד ועוד כמה חברה טובים בפורום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד בחברה שמייצרת את החומרה של עצמה.

אני עובד קומה אחת מתחת להנדסת חומרה ואני רואה מה הם עושים - תאמין לי צביקה, שהעבודות שעושים כאן בפורום נראות דומות לחלק מהדברים שהחברה עושים בקומה הזאת.

אני חושב שחברי פורום כמו POZ או עתיד - יבואו לעבודה כזאת עם שקי שינה מרוב אהבה לתחום - רק תן להם להתעסק בזה... :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על שכר ואין לי מושג מה הם עושים - אבל אני רואה שיש להם אהבה לתחום.

אם הם עובדים במשהו משתלם עד משתלם מאוד - עד רבה, שיהיה רק לבריאות.

אבל אם הם עובדים במשהו שלא ממצה את הכשרון שלהם - הרי שיש להם כאן אפשרות לעשות משהו שהם אוהבים ואני בטוח שהם יהיו יותר ממצויינים בתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, המון תודה על המחמאות. אני מקווה שהבעיות הקטנות תפתרנה בקרוב והתוצר יהיה מושלם.

הם יכולים להשאר במקום עבודתם ולספק שירותי ייעוץ לשכנים שלך.

לדעתי השכנים יוכלו לעמוד ב120$ + מע"מ לשעה + שוברים לערבסקה בפ"ת.

ערבסקה? הייתי מעדיף מיטשוס (מיצ'וס) + מסוק צמוד שיקפיץ אותי הלוך חזור. אחרי הכל, קצרין לא כל-כך קרובה :-)

מי בנה לך את המארז? ואיך עשית את המתגים?

המארז תוכנן בהתחלה מקרטון ביצוע בעובי כמה מ"מ.

לאחר מכן הוצאתי שרטוט וניגשתי למפעל בחולון שמתעסק בתחום עיבוד המתכת. בד"כ הם לא מתעסקים עם השוק הפרטי אך היות והמשפחה עובדת איתם אז היה לי ערוץ תקשורת מולם גם לעבודה הזו. בכל מקרה, אם תרצה פרטי התקשרות אנסה להשיג.

המפעל ייצר את המארז ללא הפתחים וללא החורים למאווררים, בעצם מה שקיבלתי הוא מכסה ובסיס.

הושבתי הכל בפנים תוך קידוחים, הברזות ניסורים שיופים ושאר פוצעי אצבעות.

קצת לוקטייט על ההברגות, צביעה לשחור (שלא יבלוט בבגאז') ותקווה לטוב.

המתגים ניתנים לרכישה בכל חנות אלקטרוניקה. תהליך "יצור" הקופסה הוא פשוט.

בעצם הקופסה מגיעה מוכנה קצת עבודה עם דרמל ופתחתי בה חורים ללדים ולמתגים ומכאן הלאה זו עבודת חשמל מאוד פשוטה.

לקחתי כבל רשת, וחתכתי אותו (כפי שרואים באחת התמונות) הדבר אפשר לי לבדוק איזה מגע בקופסת הרשת מתייחס לכל צבע בכבל הרשת, זאת בעזרת בדיקת רציפות עם מכשיר ייעודי (גם מוצג באותה התמונה).

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עבודה מרשימה

יש לך איזה מתאם 90 מעלות ל PCI ?

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...