Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי סופר לנסר 97 ממשיכה להתחמם

דורון21
שימו לב! השרשור הזה בן 5542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דימה.. קרה לי משהו ממש מוזר.. ירדתי עכשיו לפתוח את הבורג לניקוז

והראש שלו נשבר :-( כי הרי זה בורג שכל הזמן מים נוגעים בו, אפשר להבין למה הוא נרקב ככה..

מה עושים במצב כזה? יש עוד ברגי ניקוז איפשהו?

דורון אני מצטער שאני מטריד אותך באשכול הזה.. ודימה תודה רבה

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והראש שלו נשבר :-( כי הרי זה בורג שכל הזמן מים נוגעים בו, אפשר להבין למה הוא נרקב ככה..

על תידאג ידידי היקר קרה לי בדיוק את המקרה שלך עכשיו חח הרואש של הבורג נישבר, והבורג עצמו נישאר לי בפנים

בוא נישמע ממבני עניין מה עושים במצב כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהוא נשבר עקב שהוא כל הזמן היה מתחמם ומתקרר הדבר אשר גורם להתעייפות החומר למהירה יותר-אני לא בטוח אז לא לתפוס אותי במילה.

לגבי הבורג השבור גם אצלי נשבר פעם אך ברכב אחר (פיזו 309 שנת92)אבל שם הבורג הוא מיוחד עם חור במרכזו שיוצא לצד ומתי שאתה פותח אותו האוויר יוצא דרך החור ובכך אין צורך להוציא את כל הבורג.ועקב החור המיוחד הזה לא היה לי בעייה להוציא אותו(לדחוף בכוח מברג לשם ולסובב כדי להוציא אותו).

אצלך זה בעייה קצת אחרת שדורשת "חילוץ הבורג" שזה אומר שיש צורך לקדוח בבורג ואז ליצור הברגה הפוכה ורק אז להוציא אותו - פעולה שעושים במוסכים במקרה שזה קורה.אני ממליץ לך לפתוח שירשור חדש ולשאול אצל מישהו בעל ניסיון יותר מימני.-מקווה שיתנו לך הצעות טובות שניתן לעשות לבד ללא צורך במוסך אבל אני מאמין שחילוץ כזה לא צריך לעלות הרבה במוסך.

האם בדקת אם ישנה "נזלת צהובה" בפקק מילוי השמן שנמצא על המנוע?

לא חשבתי על משהו מקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שהוא נשבר עקב שהוא כל הזמן היה מתחמם ומתקרר הדבר אשר גורם להתעייפות החומר למהירה יותר-אני לא בטוח אז לא לתפוס אותי במילה.

לגבי הבורג השבור גם אצלי נשבר פעם אך ברכב אחר (פיזו 309 שנת92)אבל שם הבורג הוא מיוחד עם חור במרכזו שיוצא לצד ומתי שאתה פותח אותו האוויר יוצא דרך החור ובכך אין צורך להוציא את כל הבורג.ועקב החור המיוחד הזה לא היה לי בעייה להוציא אותו(לדחוף בכוח מברג לשם ולסובב כדי להוציא אותו).

אצלך זה בעייה קצת אחרת שדורשת "חילוץ הבורג" שזה אומר שיש צורך לקדוח בבורג ואז ליצור הברגה הפוכה ורק אז להוציא אותו - פעולה שעושים במוסכים במקרה שזה קורה.אני ממליץ לך לפתוח שירשור חדש ולשאול אצל מישהו בעל ניסיון יותר מימני.-מקווה שיתנו לך הצעות טובות שניתן לעשות לבד ללא צורך במוסך אבל אני מאמין שחילוץ כזה לא צריך לעלות הרבה במוסך.

האם בדקת אם ישנה "נזלת צהובה" בפקק מילוי השמן שנמצא על המנוע?

מה העלות של מוסך על עבודה כזאת של חילוץ הבורג?

עד שאני ילך למוסך אולי יש דרך לנקז אויר בצורה אחרת?

יש אולי דרך אחרת לנקז או האויר שנימצא במערכת?

יכול להיות שכל בעיית ההיתחממות נובעת מאויר במערכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייבים לבצע ניקוז אוויר במערכת הקירור.

בורר חימום תא הנוסעים מעברים למצב חימום (אדום עד הסוף)

לאחר שרדיאטור ומיכל עיבוי מלאים עד הסוף (מיכל עיבוי ב MAX) פותחים את בורג הניקוז,

וממתנים עד שיצא נוזל ללא בועות אוויר, לאחר מיכן סוגרים, ומוסיפים נוזל לרדיאטור.

אם מחוון החום יישאר ב- 3/4 , יש לבדוק יוניט מאוורר ויוניט של המחוון. (לבדוק זיוף)

אפשרויות נוספות הן : רדיאטור סתום, משאבה לא תקינה או פריצת אטם ראש

לגבי בורג שבור, גש לחרט, צריך לקדוח את הבורג השבור, ולהוציא אותו בעזרת הברגה הפוכה

אין בורג ניקוז נוסף. אפשרות נוספת להפוך את הרכב בעדינות, אך היא מומלצת פחות.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה העלות של מוסך על עבודה כזאת של חילוץ הבורג?

עד שאני ילך למוסך אולי יש דרך לנקז אויר בצורה אחרת?

יש אולי דרך אחרת לנקז או האויר שנימצא במערכת?

יכול להיות שכל בעיית ההיתחממות נובעת מאויר במערכת?

לשאלה מס 1 לא יודע

לשאלה מס 2 קראתי איפשהו בפורום שיש מצב לעשות ניקוז אוויר עם צינור שנמצא בנקודה הגבוהה ביותר.- כלומר לשחחר את הבנד בצד שהוא הגבוהה ביותר ואז לתת לאוויר לצאת ולתת גם קצת לאנטיפריז(שמיכל בועות) לצאת עד לקבלת נוזל ללא בועות ואז לחבר ולהדק את הצינור עם הבנד. אם יש לך את הבאנד המקורי שם אני ממליץ לך לקנות אחד חדש כי המקוריים קשים מאוד להחזיר אותם.

לשאלה 3 נראה לי שכן (אבל לא בטוח ב100%) וגם זה יכול להיות מסתימה ברדיאטור שניקיונו עולה בסביבות ה150 200 שח אני מאמין

לא חשבתי על משהו מקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייבים לבצע ניקוז אוויר במערכת הקירור.

בורר חימום תא הנוסעים מעברים למצב חימום (אדום עד הסוף)

לאחר שרדיאטור ומיכל עיבוי מלאים עד הסוף (מיכל עיבוי ב MAX) פותחים את בורג הניקוז,

וממתנים עד שיצא נוזל ללא בועות אוויר, לאחר מיכן סוגרים, ומוסיפים נוזל לרדיאטור.

אם מחוון החום יישאר ב- 3/4 , יש לבדוק יוניט מאוורר ויוניט של המחוון. (לבדוק זיוף)

אפשרויות נוספות הן : רדיאטור סתום, משאבה לא תקינה או פריצת אטם ראש

בהצלחה

Jenek מה אתה יכול ליעץ לבחורים בקשר לבורג(של ניקוז האוויר) השבור

לא חשבתי על משהו מקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בורג שבור, גש לחרט, צריך לקדוח את הבורג השבור, ולהוציא אותו בעזרת הברגה הפוכה

אין בורג ניקוז נוסף. אפשרות נוספת להפוך את הרכב בעדינות, אך היא מומלצת פחות.

בהצלחה

אתה יכול לפרט לי את התהליך הזה פעם ראשונה אני שומע אותו

לא חשבתי על משהו מקורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...