Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה - רדיו דיסק לא מנגן

Sygnus
שימו לב! השרשור הזה בן 7415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רדיו דיסק kenwood דגם דיי חדש..

לא זוכר בדיוק את מספר הדגם, קניתי אותו עם הרכב

והוא עוד לא ניגן דיסקים לפני זה.

השאלה זה האם זו יכולה להיות העינית ואז כדאי לקנות את הדיסק שמנקה אותה

(אגב כמה עולה דיסק לניקוי עינית ?)

או ישר למסור לתיקון ?

95 1.6 Ibiza ידנית, 106XS 1.4 95 ידנית, Lantis 1.8 95 ידנית,

ליסינג אוט' מכאן ואילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי שולח לתיקון,זה תיקון שלא עולה יותר מ100 שקל בהגזמה,ואין צורך לשלוח בשבילו לחברה...וחוץ מזה שהדיסק יעלה בערך מחצית מהתיקון והוא לא יהיה יעיל יותר מהניקוי שבנאדם שיודע יעשה לך

אבל חוץ מזה תבדוק שזה בטוח זה.....!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז השאלה איך לבדוק שזאת באמת העינית ולא משהו אחר

ואם לתיקון, פשוט לגשת לאביזרי רכב שמתמחים במכירה והתקנות ?

אגב מבחינת תחנות רדיו והשמיעה שלהן הוא מצויין

95 1.6 Ibiza ידנית, 106XS 1.4 95 ידנית, Lantis 1.8 95 ידנית,

ליסינג אוט' מכאן ואילך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותגיד לו שכנראה צריך ניקוי עין אבל שאתה לא בטוח ושיבדוק אם זו העין או שזה המנגנון עצמו....ותשאל מראש כמה יעלה התיקון שלא תיפול על מישהו רמאי.....ועוד משהו קטן אין קשר בין הרדיו לדיסקים....ואם הוא מנקהאת העין תשים לב שהוא מפרק אותה ומנקה אותה ממש ולא סתם ניקוי ביתי עם קיסם אוזניים.....ואני רציני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ז"א לא מנגן? הוא ישר מוציא את הדיסק או שהוא מנסה לקרוא אותו ורושם ERROR או שהוא עושה כאילו הוא קורא את הדיסק ולא משמיע כלום, אנא פרט.

מאחורי הפאנל (על גוף המכשיר) יש לחצן קטנטן שחור שחרוט לידו RESET בקטן תלחץ עליו למשך 2-4 שניות ותנסה אח"כ, במידה וזה לא עוזר תדווח מה תוצאות הבדיקה הנ"ל.

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7415 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...