Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשכרה בני ז**** (שוטרים שמשפילים אישה כי לא בא להם להם להירטב)

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 7433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנטה על שיקול דעת שמעת?? לומר לאישה להשאיר 3 ילדים באוטו בשביל לתת לה קנס על ס"מ צמיג זה מטומטם

חוץ מזה שעד כמה שידוע לי אסור להם לומר לה לצאת מהאוטו אבל אין מה לעשות כנראה שמי שלובש כחול הוא מעל החוק

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

אין מה לעשות נגדם !!!

אין איך להלחם בהם !!!

אתם יכולים למות, להפוך את העולם ולא יקרה כלום...

או שתתרחקו מהם או שתצתרפו אליהם (למי שחושב על האופצייה השנייה שלך לי הודעה פרטית אני יקלל אותך ככה שאתה תלך לבדוק אם המשפחה שלך עדיין בחיים).

בקיצור או שכולם נגדם או שנמשיך לחיות בחרה שהמאפייה הזאת עושה לנו.

דניאל, אין לכם מושג איזה שינאה יש לי אליהם - ערבים אני אוהב ביחס אליהם.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מקום הת'רד הזה הוא בכללי, לא באוף טופיק.

המקרה הזה פשוט מרתיח, אן מילים אחרות.

זה מזכיר לי את בדיקת הרישיונות שמשטרת הרצליה (גלילות) חייבת לעשות כל בוקר ביום שלישי ביציאה מהרצליה באמצע פקק. אלוהים יודע איך שוטר עם שכל על הכתפיים (חייב להיות להם שכל אם הם כיפתרו את החולצה בבוקר) יכול להמשיך לעצור רכבים תוך כדי חסימת נתיב שלם בפקק.

בתור אחד שבא מרגע של שירות לקוחות אני מחכה ליום שבו שוטרי ישראל יפעילו קצת שיקול דעת. נסיעה על מידה שונה מהמותר (חריגה ברמה שתוארה במקרה הספורטאג') לא מסכנת אף אחד!!! אין שום הצדקה להוריד רכב כזה מהכביש. נכון, חוק זה חוק בלה בלה בלה, אבל שיקול דעת בסיסי היה שולח את האיזה לדרכה יבשה ולא בוכיה ואת ילדיה רגועים.

אני לא מומחה לפסיכולוגיה ורכישת עמדות כלפי המדינה, אבל משהו גורם לי לחשוב שאותם ילדים שישבו במושב האחורי לא יהיו מאוד אוהדים כלפי מ"י כשיתבגרו.

אין מה להגיד....מדינה אוכלת יושביה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם כל כך מתפלאים?!

חשבתם פעם מי הולך להיות שוטר? רובם אנשים מיסכנים שבקושי יש להם 12 שנות לימוד (אם בכלל), אז כשנותנים לאנשים שבקושי יודעים קרוא וכתוב להיות שוטרים זאת התוצאה.

במדינות מסויימות באירופה (אולי ביותר) להיות שוטר זה מקצוע מבוקש שמצריך נתונים גבוהים בשביל להתקבל.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאן תטוס? לאירופה? שם ממש אוהבים יהודים, תבנה אחלה בית,

תגדל ילדים שלא יסבלו משום יחס מיוחד, אם בכלל יתחתנו איתך,

אם בכלל תמצא עבודה, אם יהיה לך כסף לבית.

לאן? הפלא ופלא - גם ברחבי אסיה, לא מתים עליך,

או שמא תבחר לגור ביפן, שם ישרפו את גופתך כשתמות.

אוסטרליה? אפילו שוטר תתחנן למצוא שם, פיצוץ אוכלוסין.

אפריקה? אני אחדש לך משהו - הם לא ממש אוהבים יהודים גם כן.

אמריקה? קולומביה? ארגנטינה? ארה"ב?

אההההה - ארה"ב, אז למה לא אמרת קודם?

טוב, תיהיה גיבור, לך תיהיה סבל או נהג משאית,

תגור במחסן מצחין, ותצלצל הביתה להורים לספר להם שאתה עושה כסף.

מקווה שירחמו עליך מהר וישלחו לך כסף לכרטיס חזור,

כי יקח לך הרבה זמן עד שתחסוך לאחד כזה.

אה, ולמה לסטות מהנושא - שוטרים חארות. :D

מה רע באירופה? אנטישמיות? זה מה שמפחיד אותך? זה שמדי פעם איזה פוליטיקאי אומר שהוא לא אוהב יהודים, או שפעם בכמה שנים (ביבשת של עשרות מדינות ועשרות מליוני אנשים) מישהו מנסה לשרוף בית כנסת או מנפץ איזו מצבה-שתיים?

אז יש לי חדשות בשבילך: בישראל הרבה פחות טוב. המדינה מפלה אותך בגלל היותך יהודי (איסור עבודה בשבת, גיוס בכפייה לצבא ועוד ועוד) מה שלא קורה במדינות אירופה, והסיכוי שלך להתפוצץ בקניון או באוטובוס הרבה יותר גבוה מהסיכוי שלך לחטוף איזו יריקה בפנים מגלוח-ראש בגרמניה. (ואני אישית מעדיף את היריקה, תודה רבה :oops: )

וארה"ב? נכון - מי שעובד שם "שחור" לא בדיוק עושה מליונים ועובד בעבודות שלא ממש אטרקטיביות (דוכן נקניקיות, מונית, הובלות...) - אבל אם אתה עובד באופן חוקי, למשל בהייטק - מצבך הרבה הרבה יותר טוב מאשר בארץ :!:

אוסטרליה? לא יודע מה הסיפור שלך עם פיצוץ אוכלוסין אבל יש לי חבר שהיגר לאוסטרליה והתלונה העיקרית שלו היא שהאינטרנט המהיר שם מעפן - זה אמנם נשמע מפחיד לחיות עם חיבור אינטרנט של פחות מחצי מגה אבל הוא מספר שאחרי שמתרגלים השד לא נורא כ"כ :lol:

ואם הדבר הכי גרוע שהצלחת למצוא ביפן הוא ששורפים את הגופה שלך (מה בכלל רע בזה?) - אולי כדאי להתחיל ללמוד יפנית... :p

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטרים "תופסים ת**" על עצם זה שהם שוטרים ויש להם תג והם מנצלים את זה עלינו

חבל שזה המצב במדינה

נ.ב.

חשוב לציין שגם בעם הזה יש שוטרים טובים עם לב

דורון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הו הו הו מה פתאום כולם שונאים אותנו ?

כולם אומרים יש לנו מדינה מסריחה אז יש לנו ....מה לעשות ... אז לא מוותרים ממשיכים ואולי קומץ התקווה הקטן שיש לנו שיהיה טוב יתקיים . לא שזה יקרה בזמן הקרוב אז כל מה שיש לנו לעשות זה להמשיך לבוא למפגשים הקטנים שלנו להיות ביחד ולנצור את הרגעים הטובים בתרם יאסרו את כולנו על התגודדות בלתי חוקית .

אנשים תפסיקו להתלונן ותחיו את החיים ! כי אם לא, תגלו שהחיים קצרים מדי מכדי לבזבז אותם על עצבים .

תהיו בריאים ו- :D יותר

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...