Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוב דיי, מאסתי בדרכי האספלט. רוצה לעבור לארבעה גלגלים בשטח (טרקטורון)

Muzic4Ever
שימו לב! השרשור הזה בן 5669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה לא שאני הולך למכור את האוטו או משהו, עדיין צריך איך להתנייד אז :

החג הזה רק הוכיח כמה משעמם יכול להיות בלי איזה כלי שטח לשבתות ולחגים , מהשעמום נענתי להצעת חבר והצטרפתי אליו לטיול שטח של יום אחד.

הבחור שמכור למוטוריקה ובחיקו ימאהה YZ-WR וטרקטורון מסוג דינלי 450 (משהו סיני)

הפקיר בידי (ונאלץ להזדחל בקצב שלי) את הדינלי ומה אומר ? התמכרתי. צעצוע בעל המון כוח זמין כמעט בכל הילוך !

מרחף מעל דיונות כאילו היו לו כנפיים , והצליל..אך הצליל. איפה אפשר למצוא דבר דומה בכביש?

תורכם - בספונטניות (דיי רבה אני חייב לציין) אני רוצה לקנות את הטרקטורון הראשון שלי , הוא יהיה בעל תיבת הילוכים רגילה בלבד , ספורטיבי לחלוטין , ללא בעיות ילדות קשות , וזול להחזקה. מי הוא יהיה? זה אתם תגידו. למה ? כי פשוט אין לי מושג קלוש! אני רק יודע לאמר שהתקציב הינו 20 א"ש נטו (נניח ש 25 א"ש כולל ביטוח וישור קו + תחזוקה לחודשים הראשונים).

עצות\הסתיגויות\המלצות יתקבלו בברכה.

חג שמח

טל דוד

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מקום לאחסן אותו?אתה גר במושב?קרוב לשטח?אם לא אז גם תצטרך עגלה.

מקום לאחסן יש , וכן - אני מוקף בחורש טבעי (תושב זכרון יעקב)

מה גם שלאבא יש נוואדה כך שיהיה אפשר לנייד אותו לנגב\צפון או כל מקום שאחפוץ בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הורעלתי לפני מס' שנים לאחר רכיבה של מס' שעות בכלי כזה ורציתי מאד לרכוש כזה אחד אבל גיליתי לצערי שהכלים האלה גניבים מאד ( סיפורים על גניבות של בעלי טרקטורונים יש בשפע ברשת - וגם סיפורים על כאלה שנוהגים לאחסן אותם בסלון הבית ) ובנוסף הרשויות מקשות מאד מאד בענין הביטוחים והרשיונות לכלים כאלה .

הקיצר הרוח ממפרשי החלום שלי נחלשה מהר מאד , כי הבנתי שהעסק לא כולל רכישה מאד יקר .

מציע לך לבדוק היטב את כל ההיבטים בענין והלוואי ותצליח לרכוש אחד כזה , ותזכור שבנוסף יש לכלי את המגבלות שלו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מעניין הגניבה אני הכי פחות דואג.

אני יוכל לאכסן אותו במקום העבודה שלי (5 דקות מהבית) ששם יש אבטחה 24 שעות וכמובן שאין יוצא ואין נכנס ללא רישום , ממש כמו בסיס צבאי.

הבעייה היחידה שלי היא האם לקנות טרקטורון 2 או 4 פעימות. הנעה כפולה או רגילה, כלי ספורטיבי או "חקלאי" לדוגמת סקמבלר משנת 2000 בערך (שמעתי שיש לו מנוע פוג'י בין האמינים בתחום) אבל שוב - הכל רק שמועות בגלל זה אני מנסה לפלס את דרכי מהאפלה כאן ולשמוע ממבין עניין.

** אין צורך לכתוב את ההודעות שלך בגופן מודגש. תודה, הנהלת הפורום. **

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקרמבלר לא אמין בכלל!

בכלל לא הייתי מתקרב לפולריס

בנוגע למנועי שתי פעימות, דורשים טיפולים לעיתים קרובות , כולל לעשות מנוע אחרי מספר מסויים של שעות עבודה.

אם אתה מחפש ספורטיבי תחפש בכיוון של ה 400DVX מאוד אמין, לא יודע אם תמצא ב 20 אלף. תסתכל ביד 2 מה המחירים, בטרקטורונים אף אחד לא מבקש לפי המחירון, כל אחד ששם אגזוז על ה EX שנת 93 שלו רוצה 17 אלף.

Audi A3 2.0TFSI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בג'יפ טריפ ו-4X4 יש פורום טרקטורונים, תנסה שם, אולי אפילו ב-FULLGAZ.

אם כבר אתרי טרקטורונים - אז naZZIma.

אתה מוזמן להכנס , להרשם לפורום ולהתייעץ.

מבחן השנה - השוואתי ספורטיבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה היחידה שלי היא האם לקנות טרקטורון 2 או 4 פעימות. הנעה כפולה או רגילה, כלי ספורטיבי או "חקלאי" לדוגמת סקמבלר משנת 2000 בערך (שמעתי שיש לו מנוע פוג'י בין האמינים בתחום) אבל שוב - הכל רק שמועות בגלל זה אני מנסה לפלס את דרכי מהאפלה כאן ולשמוע ממבין עניין.

** אין צורך לכתוב את ההודעות שלך בגופן מודגש. תודה, הנהלת הפורום. **

4 פעימות הנעה אחורית בלבד.

אהה כן, אל תקנה סיני !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב20K אני חושב שתוכל למצוא רק סקרמבלר משנת 2000-2001 או בומבריידר D שנת 20001 שהוא ד גדול ומגשם אבל חזק מאוד ולעדתי די בעייתי בתור כלי ראשון.

אני חושב שסקרמבלר מאוד יתאים בתור כלי ראשון, אחלה כלי די אמין חזק מספיק וכיף לטייל איתו, האחזקנ קצת יקרה והוא די אוהב דלק...

אם תוכל למצוא כלים כמו הונדה EX או ימהאה וואריאר במצב הגיוני ובמחיר הגיוני הם אחלה כלים במיחד למתחילים, אני מאוד אוהב את הכלים האלו אבל קשה עד בלתי אפשרי למצוא אחד נורמאלי עם מחיר הגיוני כמו שנאמר מעלי, כל אחד עם EX ואגזוז מבקש 17.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאח שלי יש bombardier 650.

הוא קנה אותו ב 20K והוא מאוד מרוצה(יד שניה),

וכל פעם שלקחתי סיבוב גם אני הייתי מאוד מרוצה.

כלי נורא כפי ויש לו המון כוח(תיזהר).

מה שכן הוא קושר אותו עם המון המון המון שרשראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי הרגע חזרתי מהדרום. ראיתי סקרמבלר 500סמ"ק הנעה 2X4 בעל 4 פעימות שנת 2001 עם כמה בעיות :

1. סדק בשלדת זנב.

2. סדק בקשת.

3. אוטומט סטארטר תקול (תיקון של 700 ש"ח לדבריו)

מה כן בסדר בו ?

נראה שהוא מטופל טוב. ברדיאטור מופיעים מים בצבע ירוק עם מרקם עדין של שמן (מים איכותיים)

כנ"ל לגביי השמן מנוע גם הוא מתוצרת ואיכות גבוהה.

הצמיגים חדשים, הפלסטיקה שלמה, אין נזילות - כל הלמטה שלו נקי.

הוא דרש עליו במודעה כ 19,000 ש"ח , כשהסברתי לו לגבי כוונותי הרציניות לקנות את הכלי ושאני לא בא לשחק הוא אמר שבשביל 16 אל"ש הוא לא יעשה יותר מדיי שמות. לעומת זאת המכונאי שהגיע איתי לבדוק את הכלי אמר שבשורה התחתונה אחרי התיקונים שיש להשקיע , ואחרי הירידת ערך שלו עקב קצה השלדה הוא לא שווה לי יותר מ 12 א"ש.

ברור שב 12 הוא לא ישחרר אותו אבל אני אציע לו מחר על הבוקר 14,000 ש"ח.

אם יקח אז מה טוב. נשקיע עליו מא' ועד ת' ונגיע למחירון אבל עם כלי חדש.

אם לא - נמשיך לחפש.

אמשיך לעדכן כשיהיו התפתחויות חדשות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה בן אדם שאוהב מכניקה אתה יכול להניח את הידיים על טרקטורון ישן טיפה.

אם אתה אוהב נסיעה מהירה לך על הונדה EX או ימאהה ווארייר

טרקטורון "מסלול" נחמד הוא ימאהה מלסטר, מנוע 2 פעימות, לא חזק ולא חלש, הכלי עצמו קליל לאללה ויש מלא שיפורים בשוק. יחסית קל לתיפול לבד.

אם אתה אוהב טיולים רגועים, אתגרי עבירות, את ההרגשה שאתה יכול לעבור כל דבר כל עוד תהיה מספיק איטי, ובסופו של דבר לגהץ אותו לתוך האדמה, הייתי הולך על ה 4X4 הגדולים. הונדה 300 או 400, הקודיאק המגניב של ימהאהה או הוולברין המדליק (דגם כפול הנעה שקורץ לכיוון הספורטיבי)

אתה יכול להניח את הידיים על כלי כזה במחיר של כמה אלפים בודדים, ברור שהכלי יהיה די שחוט וידרשו עליו לא מעט שעות עבודה. אבל אם אתה בחור חרוץ, עם טיפה ידע וידיים טובות, לא יותר מידי, אבל אם אתה מאילו שדופקים את האצבע בכל פעם שאתה תוקע מסמר בקיר - רצוי שתוותר ;)

לי היה סוזוקי LT250. חצי אוטומטי. כלי "ספורטיבי" קטן מימדים וקליל. אמנח חלש אבל מפצה על חוסר ניסיון וטעויות דל דביל. אחלה כלי ללימוד, פשוט לתחזוקה, מהנה ולא זולל דלק.

כמו כן עברו לי בין הידיים כם שתי הונדות 300 כפולות הנעה.

חשוב לציין שני דברים. קניה של כלי כזה כמוה כחתונה קטולית. אין סיכוי שתמכור אותו אי פעם. מצד שני לא השקעת הרבה כסף.

אם לפתע ימאס לך מהתחביב תוכל למסור אותו בלי יותר מידי עצב ודמעות לידיים של חבר או קרוב משפחה שרוצה לנסות את העניין.

דבר שני, ברור לכולם שכל הטרקטורונים כיום יהיו חזקים יותר ומהירים יותר מאילו שהיו "להיט המכירות" מלפני יותר מ 10 שנים... יתרון וחיסרון. אם אתה בקטע של "שופוני" רד מזה. אבל אם אתה רוצה ללמוד על טרקטורונים, נסיעה בשטח, התמודדות עם תקלות נסיעה כייפית ורגועה זו היא התחלה מעולה, זולה ומהנה! עוד משהו, בגלל פשטות המכניקה היא כל כך אמינה. במיוחד בדגמים הגדולים והכבדים יותר. מדובר בכלים עם אמינות מעולה (כל עוד הם מטופלים טוב) ואורך חיים מעולה (אילו היו טרקטורונים שיוצרו כדי לישרוד הרבה זמן, במיוחד דיגמי ה 4X4).

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על בלאסטר, הכלי הכי כיפי שהיה לי אי פעם, מנוע 250 סמ"ק 2 פעמיות משקל עצמי נמוך מאוד, ללא מערכת חשמל, מניעים עם קיק סטארט, כלי זריז מאוד לא מטורף מידי ולא חלש בכלל, הבעיה היחידה שלו היא אחזקה, המון המון טיפולים.

די דיר למצוא כזה כלי במצב תקין ועם ניירת מסודרת.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך לא הייתי נוגע בכלי עם סדק בשלדה. לא חסרים כלים כאלה בארץ ואם תמשיך לחפש אז תמצא אחד במצב יותר טוב.

בתקציב שלך יכול להכנס לך בקושי DVX2004 שאם נהנת מהדינלי אז מבחינת כח הוא יהיה די דומה.

הייתי מציע לך גם לבדוק אפשרות של לקנות יד שניה אצל הסוכנות.אמנם אתה משלם קרוב למחירון אבל בד"כ נותנים לך אחריות לאיזה שנה ככה שאתה יודע שאתה קונה משהו טוב.

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...