Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יודע איפה אפשר להשיג ספוג כזה אפור עם בליטות של תבנית ביצים?

LoudGuy
שימו לב! השרשור הזה בן 7505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החומר ששמים באולפנים וחדרים אקוסטיים למיניהם (והוא לא בדיוק בצורה של קרטון ביצים) נקרא SONEX והוא מגיע בכמה צורות.

הנציגים שלו הם חברת אורנים http://www.oranim.com/acusti.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש אקוסטיקה ובזול, אתה יכול באותו עיקרון למלא קרטונים של ביצים בצמר גפן ולהדביק על הקיר, על כל הקירות, אמנם זה פחות אפקטיבי, אבל המון להקות צעירות שהכרתי בתיכון היו עושים את זה ככה, כי אין תקציב לחומר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה, תודה על העזרה.

אני מתכוון להשים את זה מאחורי הרמקול בדלת.. זה אמור לשפר את השמיעה בכך שהוא יספוג את הגל האחורי של הרמקול ויעזור במניעת ביטול.

(אומרים שהרמקול נשמע פחות "מרוח" ובוצי עם הדבר הזה).

ננסה.....

If I have seen further than other men it is because I have stood on the shoulders of giants.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מיתכוון לשים את זה בתיבה אז אני מודיע לך מעכשיו שזה ממש לא יתרום לסאונד

היה לי כמויות של חומר כזה ועברו לי ביידיים המון תיבות והמון בניות והמון סאבים

כל פעם בסופו של דבר היה יותר טוב כאשר הצאתי את החומר הזה מהתיבה

למרות שזה ממש יפה גם אם משלבים תאורה יפה ותיבות עם פאנל פרספקס ..אבל משלמים באיכות

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק אומרים שזה עוזר, חלק אומרים שזה לא עושה כלום, כל עוד זה לא עולה יותר מדי כסף יש דברים שכדאי לחוות בעצמך ולהחליט אם זה עוזר לך או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתיבות זה באמת לא עוזר הרבה...

בתיבות שמים בדרך כלל צמר סלעים., זה גורם לרמקול לראות את התיבה 10% יותר גדולה ממה שהיא.

RC עשה מחקר על זה ומצא שקיים שינוי, אך הוא בלתי נשמע, ולכן הוא נמנע ממילוי תיבות בחומר הזה.

סנטיאגו, איפה נמצאת החנות שלהם?

If I have seen further than other men it is because I have stood on the shoulders of giants.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...