Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(דרושה המלצה על) טיול טרקטורונים

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 2891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי בטרקטורוני דישון לפני כחודשיים לערך במסלול הארוך - שעתיים וחצי.

בזמנו נחל דישון היה מוצף ונתקענו בנחל עם הכלים (4 ארקטיק קאט ועוד פולאריס) - אחלה חוויה.

החבר'ה שם מקצוענים, אין לי מילה אחרת.

בהתחלה עשו לנו מעיין 'טסט' לפני העלייה לכלים, היה הסבר מפורט על הכלים, 1-2 עצירות עם קפה טוב (תה אם לא אוהבים קפה).

המסלול היה ברובו שטח ולקראת הסוף היה מישור שאפשר היה קצת 'לתת' לפני החזרה למושב.

ממליץ בחום, תהנו ומזל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היינו קבוצה של 6 חברים, שילמנו כל אחד משהו כמו 250 ש"ח (אולי טיפה יותר).

לגבי ה'טסט' זה בסה"כ היה לראות אם אתה שולט בכלי - עושים את זה באיזה כיכר מחול שהם בנו בכניסה ושם הם בודקים אם אתה יכול להשאיר את הכלי בגז קבוע תוך כדי סיבוב (עניין של 5 דק') - ממש לא חלק מהזמן הכולל.

עוד דבר לטובתם זה שקיבלתי כלי שכל שנייה היה נכבה ואחרי הפעם השלישית שנכבה כבר הביאו לי כלי אחר לשטח.

דבר נוסף, אני חושב שהמסלול הארוך יותר והמאתגר נקרא אצלהם 'נחל דישון תחתון'.

אני נהניתי מכל רגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דפיקות לב לא כל כך למען האמת, אבל כנראה שהם קצת נלחצו כשנתקענו בנחל:lol:

בכל אופן היו שם ירידות (לא זכור לי ירידות תלולות מדי) ואבנים כי זה חלק מהשטח - אם אתה מחפש טרקטורוני אקסטרים לזרוק תחת ולשבור אותם זה לא כל כך המקום.

דבר נוסף, עשיתי כמה פעמים כבר טרקטורונים וזו היתה הפעם הכי מאתגרת מכולם, אולי גלל היחס, המסלול וזה שנתקענו בנחל.

לדעתי, אם נחל דישון לא יהיה מוצף זה יוריד מעט מעוצמת החוויה אבל עדיין תהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עם טרקטורוני דישון יש לי ניסיון של פעמיים. בפעם הראשונה באנו 3 חברים בחורף לפני 3 שנים למסלול הארוך והיה מצויין. שטח דיי מאתגר וכמעט 3 שעות נסיעה.

בפעם השניה - שבוע שעבר, 4 חברים, שילמנו על המסלול הארוך שוב, אבל נתנו לנו רק שעה ו20 במסלול קל ומשעמם. כמעט שליש דרך היתה בדרכי עפר שרכב רגיל יכול לעבור... כששאלנו בקופה מה נשתנה מהפעם הקודמת, הביאו לנו איזה חירטוט שזה בגלל "העונה".

לא הייתי פוסל אותם ישר, אבל תברר מולם שוב בטלפון טוב, שתדע בדיוק על מה אתה הולך לשלם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי אני אחד הקרציות בתור לקוח , תקשיב אם אני משלם להם 500 שקל לזוג על כלי לשעתיים + והם הולכים להחזיר אותי אחרי שעה ו20 אני לא זז להם מהמקום עד שלא נותנים לי כלי לנהיגה למשך הזמן שנותר שעליו שילמתי כסף .

אני לא חושב שזה בכלל חוקי מה שעשו לך הם מתחייבים לשעתיים עד שעתיים וחצי , הם יכולים להחזיר אותך גם בשעתיים בול אבל שעה ועשרים ? זה בכלל המסלול הקצר שעולה 250 שקל לזוג , בכל מקרה לי זה לא יקרה איתם כי הפאדיחות שאני יעשה להם במקום ויגרום לאיבוד קליינטים יהיה שווה להם להוציא אותי 10 פעם למסלול הארוך .

יאללה אני ילך על דישון , אף אחד כאן לא העלה לי אלטרנטיבה יותר מאתגרת :-( אבל נו שיהיה נעשה כיף וגם תמונות אם יתאפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני יודע, אבל לא הלכנו להיתווכח כי רצינו יום כיף והיה חבל לקלקל. הם תירצו את זה שכתוב להם באתר שאורך המסלולים משתנה לפי "העונה" ולפי אופי הנהיגה של המשתתפים (תנהג מהר יותר ותגיע לסוף מהר יותר....)

אני משער שזה בגלל שהיו שם עוד הרבה לקוחות אז הם קיצרו מסלולים כדי לשחרר כלים ולהכניס עוד אנשים (ולקבל עוד כסף).

בפעם הראשונה היינו הלקוחות היחידים.

בכל אופן, שיהיה בהצלחה ותבלו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שהם לא מתחייבים למינימום שעתיים ?

הם כותבים במפורש בין שעתיים לשלוש , יש מצב שאני חוזר לפני שעבר שעתיים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תברר איתם את זה בטלפון.

לדעתי זה תלוי במספר האנשים שיהיו שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אביתר שלח לי הודעה בפרטי , וחשבתי שכבר עדיף שאתן את חוות דעתי על טרקטורוני דישון ויעזור לחבר'ה שהיו בדילמה כמוני ,

אל תהיו !

הגענו למקום , וחניה יש בשפע מסודרת וסלולה יחסית (חצץ דחוס). במשרד קיבלו אותנו יפה עם חיוך ובחיבה , מאוד אהבתי את זה .

(יש להם שם כלב סאנ ברנרד עצום שישן כל היום אטרקציה בפני עצמה לילדים)

הגענו לכלים , או טרקטורון או ריינגר - אני וחברה שלי בחרנו בריינגר שנוכל לשבת אחד ליד השני על מנת שהחוויה תעבור במשותף ולא בנפרד אחר מאחורי השני , שנוכל לדבר תוך כדי ולנסות להתנשק שבסופו של דבר זה יוצא ליקוק פרצוף אחד לשני עם האבנים והתזוזות של הכלי :wink: .

המסלול - מדהים , לא האמנתי שיש דברים כאלה בארץ . מסלול רטוב היה מים בשפע שמילאו לנו את ריצפת הריינגר , הנעליים היו רטובות ! , הכלי הזה מדהים הוא נסע בשטח כל כך מאתגר וקשה הגענו לזוויות עם הכלי שכל שניה אנחנו כמעט מתהפכים , יש קפיצות ואפשר גם להגיע באזורים מסויימים למהירות נחמדה , יש שלבים במסלול שאתה מסתכל ימינה ואתה אשכרה על צוק , הר , מדרון , מוות . = אדרנלין .

לסיכום , המסלול הארוך מדהים - המים זה 90 אחוז מההנאה . שימו לב זה מסלול מאוד מאתגר יש אבנים ואתם צריכים לתפוס חזק את ההגה כי הוא מעיף לך את הידיים , מישהו בלי ניסיון או כזה שמתבלבל בין גז לברקס זה לא בשבילו נקודה . אפשר לעוף מהצוק ולמות .

אני נהנתי מכל רגע ואין ספק שעם החברה הבאה אני חוזר לשם

נ.ב. תשתדלו לצאת רק עם חבר'ה צעירים על הכלים האחרים , כי לנו הצטרף באמצע המסלול זוג מבוגר שהיינו צריכים לחכות להם וזה עצר את הרצף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוון שזה היה לפני חצי שנה , אני לא יודע אם המחיר עדיין רלוונטי אבל בכל מקרה לנו אני נראה לי חושב שזה עלה בין 250-300 שקל לנוסע לטיול של שעתיים וחצי , זאת אומרת הגעה לנקודה מסויימת מסתובבים וחוזרים זה לקח לנו בערך שעתיים ורבע וכל אחד שילם את הסכום שציינתי .

הטרקטורון לפי דעתי מתאים יותר ליחיד, אם אתם באים בזוג עדיף לכם על ריינגר גם ההחלפה של הנהג מתבצעת ביתר קלות וגם ניתן להסתכל אחד על השני לחייך אחד לשני ובעצם ליהנות ביחד , היה איתנו זוג שלקח טרקטורון הגבר נהג הבחורה מחזיקה מאחורה וזה נראה כאילו הוא לוקח אותה טרמפ באמצע הנהר , החוויה פשוט לא עוברת טוב כאשר אתם זוג ואתם על טרקטורון .

שאתם לבד עם חבר'ה אין ספק שכולם עולים על טרקטורונים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

שלום, אנחנו בנאות גולן.

מחפשים לעשות טיול טרקטורונים או רנג'רים באזור. לא יקר מאוד ומקום שניתן קצת ללחוץ ולהנות בלי לחץ. תמליצו בבקשה

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...