Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך קניתי פג'טה קטנה בספונטניות + מילה טובה על מגרש בר"ג :)

blavie
שימו לב! השרשור הזה בן 6093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואני הייתי מציע לך אם כבר בולמים,אז למה את אלה של ה-S16 ???

הרי הבולמים המקוריים של ה-S16 יעלו לך הרבה כסף בחברה (בולמים מקוריים לא קונים משומשים),אז עדיף להשקיע מעט יותר וללכת על בולמים טובים משמעותית דוגמת בילשטיין.

ההבדל במחיר לא בשמיים ביחס למקוריים,ההבדל בהתנהגות משמעותי ביותר ! (מנסיון).

מעבר לזה,על מנוע 1.4 ממש אין לך מה לעבור לג'אנט 15,האוטו יהפך לזללן דלק ועם יכולת עקיפה כמו של סמיטריילר בערך.

היתרון של הרכב הזה הוא שהוא יחסית זריז בגלל המשקל הנמוך,אל תהרוס לו את זה.

מעבר לזה,אני הייתי ממליץ לך להמתין מעט עם כל השיפורים (בולמים וכדומה),תלמד את הרכב,תרגיש את הרכב,תהנה מהרכב, ואז לאט לאט תשדרג ותשפר,סמוך עליי,אתה תהנה יותר,כי אתה תרגיש את השיפור לעומת המצב הישן.

בנתיים אתה יכול להתחיל כמו שהציעו לך,מהחלפת המגב האחורי,ואז תשב כל היום בחנייה ותפעיל את המגב+המתז האחורי ותראה כמה טוב החלון מתנקה........ :wink:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש!

שירשור 106 XS

לזכר הימים הטובים :lol::lol:

untitled.jpg

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי עדיף ג'נטים מקוריים ולא זבל סיני מצועצע.

בכל מקרה, להפטר דחוף מהטאסות של הסוחרים... נראות פשוט רע.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לג'אנטים, החלטתי שאו שאני קונה מקוריים של XSI או שאם יהיה לי מספיק כסף אני ילך על איזה סט של OZ גרפיט או משהו בסגנון.

הרגע קניתי מ nadavbitton_86 בולמים אחורה קדימה מקוריים של GTI, נראים במצב טוב (ולטענתו עברו 120K גג) כולל כריות בולם ב 300 ש"ח - אני מודע לזה שזה לא הכי כדאי לקנות בולמים משומשים, אבל הם נראים במצב טוב, ויחס העלות \ תועלת משתלם מאוד, ב 300 שקל גם אם אני יסע איתם חצי שנה והם ילכו לעולמם תמיד אוכל לחזור למקוריים שלי ולדעת שנהנתי חצי שנה בעלות 300 ש"ח וטעמתי מהם בולמים ספורטיביים מוקשחים, אם ארצה כשיגיע הזמן אחליף לבולמי אפטרמארקט טובים ואם לא אז לא.

אם מה שקניתי יחזיקו יותר זמן, יותר טוב.

תודה רבה לכל המברכים, ולאייל - אני יודע שהטסות נראות מזעזע :\ מחכה כבר למצוא ג'אנטים...

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מירן ,את המגב רכשתי ממיכאל עם ה106 חרדל[שבקרוב תהיה מצוננת לקביעות אחרי השבלול שאוטוטו מתווסף]

המחיר 40 שח,חדש בחנות הרבה יותר,מוסיף הרבה חן לתחת של האוטו .

אגב באמת הגאנטים של הXSI יהיו עדיפים על הטאסות סוחרים וזה מזכיר לי בתחילת דרכי כשקניתי את ה106 הכסופה שלי בראשית דרכה,במראה הזקן,והינה לזכר הימים,תמונה לפני התוספות היפות שהיא קיבלה במהלך הזמן .

P9033026.JPG

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע קניתי מ nadavbitton_86 בולמים אחורה קדימה מקוריים של GTI, נראים במצב טוב (ולטענתו עברו 120K גג) כולל כריות בולם ב 300 ש"ח - אני מודע לזה שזה לא הכי כדאי לקנות בולמים משומשים, אבל הם נראים במצב טוב, ויחס העלות \ תועלת משתלם מאוד, ב 300 שקל גם אם אני יסע איתם חצי שנה והם ילכו לעולמם תמיד אוכל לחזור למקוריים שלי ולדעת שנהנתי חצי שנה בעלות 300 ש"ח וטעמתי מהם בולמים ספורטיביים מוקשחים, ...

בלי לפגוע חלילה בנדב ביטון או במישהו אחר,מבולמים שעברו 120K ק"מ,ואפילו 80K ק"מ אתה לא הולך לטעום שום הרגשה ספורטיבית שתיהיה מורגשת ביחס לבולמים שלך (לפחות בבולמים מקוריים,בולמי האפטר מרקט הרבה יותר עמידים,לכן גם מגיעים בחלק מהמקרים עם אחריות לכל החיים).

בולם יכול להראות גם אחרי 250K ק"מ חדש חיצונית,אבל מבחינה תפעולית הוא שווה לתחת.

כריות בולם קונים מהחנוות בלבד ולא משומשות (אני מאוד מאמין שגם בבולמים זה צריך להיות כך).

חבל שלא ידעתי שאתה מחפש, יש לי רבעיית בולמים מקורית של XSI שוכבת בארון,הייתי נותן לך אותם בחינם.

אגב,אם אתה רוצה אנטירול אחורי של XSI אתה מוזמן ליצור קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב יש את הבולמים המקוריים של ה XS, עברו כבר 180K.

ככה שאני דיי בטוח שבהחלפה לבולמים של S16 שעברו 60K פחות יהיה הבדל, לפחות כזה ששווה 300 ש"ח.

בנוגע לאנטירול שלחתי לך ה"פ, תודה רבה!

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב,אני בספק אם תרגיש משהו,אפילו משהו ששווה 100 שקל,ולא בגלל שהבולמים של נדב דפוקים,אלא בגלל שאתה צריך להבין ששיפור התנהגות זה לא רק בולמים,יש עוד המון גורמים ומכלולים מסביב, והחלפת הבולמים שלך לבולמים אחרים שעל הנייר אמורים להיות קצת יותר קשיחים אבל בפועל עברו לא מעט קילומטרז' (ולא משנה כמה המקוריים שלך עברו), לא מהם תבוא הישועה ולא מהם יבוא השיפור בהתנהגות.

אגב,לקחת בחשבון עלויות החלפת הבולמים ? קח בחשבון שאם תבצע במוסך זה יעזור לך להפטר מעוד 500 שקלים בערך.

חלילה לא בא לאכזב אותך,אני פשוט נותן לך טיפים מדברים שאני חוויתי על בשרי,מה שנקרא "תתגלח על הזקן של אחרים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודע לזה שזה לא יעשה את ההבדל לבד, כמו כן אני מתקין את זה ללא עלות.

תודה רבה על כל ההמלצות, מאוד מעריך את זה.

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אנשים,

כיוון שכמה אנשים פנו אליי בהודעה פרטית במטרה לקבל את האנטירול של ה-XSI אז אני רק אומר שהוא כבר אצל בן (פותח השרשור),כך שאני מתנצל בפני מה שבנה עליו,אין צורך להמשיך לשלוח הודעות נוספות לגבי זה......

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...