Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במסגרת פינתנו "מי אמר שיפניות אמינות"...

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 7869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם!

אני מאמין שכל הבעיות נובעות ממתקינים חאפרים.

אז ככה: פתאום דלת הנהג לא נפתחת עם השלט אבל כן ננעלת איתו.

היא גם לא נפתחת עם המפתח, אלא צריך לעשות עם המפתח קודם תנועת נעילה ואחר כך תנועת פתיחה כדי לשחרר את הנעילה.

אני מקווה שפתיחת הפאנל ושימון המכלולים תפתור את הבעייה.

אז אם במפגש הקרוב שוב תראו את איתן מפרק את הפאנל של דלת הנהג תבינו למה.

נ.ב. למי שהתעניין: ספריי גריז לבן עושה פלאים למסילות של החלון, אז מי שרוצה להשתמש במפגש מוזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו אחת היפניות היחידות בארץ שהייתי מאמץ לחיקי באהבה... :wink:

ללא קשר לבעיות שיש לך עימה :)

אילו עוד בעיות גדולות כבר היו עימה?

"במסגרת הפינה של דניאל שמתעורר מאוחר..." :D

נ.ב.

ראבאק... עוד מכונית שמוציאה את הפואטיקה שבי...

:hihi:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאד מעריך מכוניות אמינות - לכן קניתי את האלפא :D

אבל - כאן נכנס לתמונה השירות שהיבואן נותן - אני יודע שאני יכול לקחת את האוטו למוסך חברה, שיפתרו כל בעיה של ציוד היקפי שלא פועל כמו שצריך, וגם יפתרו לי את הבעיה של הכסף המיותר בבנק, וגם את הבעיה שלא היתה לי סיבה לקחת הלוואה של 20,000 ש"ח מכ.א.ל.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. למי שהתעניין: ספריי גריז לבן עושה פלאים למסילות של החלון, אז מי שרוצה להשתמש במפגש מוזמן.

איפה קונים? כמה עולה? יש סוג מומלץ?

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא הבין הבעיות היחידות שהיו לי אי פעם הן חלון חשמלי שלא עלה, מצבר שהתרוקן בגלל אזעקה ומנוע שלא הניע בגלל אימובילייזר.

ועכשיו הבעיה של המנעול שלא נפתח.

מה שמשותף לכל הבעיות זה שבכל המכלולים האלה המתקינים למיניהם נגעו (למרות שאולי בבעיית המנעול אני אשם - יתכן שגרמתי נזק כשפירקתי את הפנל בשביל לשמן את מסילות החלון).

לגבי הגריז - קונים אותו באוטו דיפו, אבל נשארה לי כמות מספיקה בשביל שעוד מישהו ישתמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתן, אני לא יודע אם זה יפתור את הבעיה, אבל אצלי היתה בעיה דומה, אז שמתי את האוטו אצל חבר שלי בחנות(car & seciurity, מה יש קצת פרסומת...) והוא אמר שהם בדקו ובדקו ולא מצאו כלום, ובסוף הם איפסו את המחשב של הנעילה וזה עבד.

אז אולי שווה לך לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...