Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

A4 מול BMW 3

Ghost
שימו לב! השרשור הזה בן 6182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ROEE - הוצאת לי את המילים מהפה.

תיראו, אים הייתי נוסע כל יום על כביש ים המלח (אני מת עליו) אז הייתי בוודאות רוכש את הבימר. למה? כי הכביש בד"כ ריק, אין משטרה, יש פיתולים (הרבה !) ואפשר לנסוע כמו בן אדם. :lol:

נהגתי ב-330 חדשה על כביש ים המלח וממש לא נהנתי. הקשיחות מאוד מקשה על הנהיגה, ההגה קטן, עבה, כבד ותזזיתי מדי, בכדי לנהוג גם על 120 קמ"ש רגועים צריך להיות מרוכזים מאוד וזה מעייף ומתיש. החדות המוגזמת גם מפריעה להנאה כי היא פשוט דורשנית מדי, ונוחות הנסיעה גרועה בכל קנה מידה. העדפתי סובארו B4 3.0 על הכביש הזה בכל מצב.

ונחזור לעניין - נשמע לי מיותר לחלוטין להמליץ על 2.0T לבחור הזה, שרוצה משהו לא יקר מדי וחסכוני. ה-1.6 או ה-2.0 ליטר (עליה אני ממליץ) נראות בדיוק אותו הדבר ואבזורן לא נחות משמעותית. 2.0 ליטר שנת 2006 היא קצת מתחת לתקציב, ואולי אפשר יהיה למצוא גם 2007 בקצת מעל. אם הוא רוצה חדשה - שיקנה 1.6.

מומלץ (כדי להיות צרכן נבון ולא לקנות רק לפי השם) להסתכל גם על וולבו C30 ועל סיוויק האצ'בק חדשה (שהיא אמנם פחות יוקרתית, אבל בהחלט נראית מרשימה ביותר).

רוני

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-120 לא גדולה יותר מה-A3. היא אמנם נראית יוקרתית בהחלט, אבל יש לה מספיק חסרונות שאמורים להוריד אותה מהפרק - נוחות נסיעה, מרווח, אבזור בגרסאות הבסיס, עלויות אחזקה של ב.מ.וו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לכולם

את הC30 יש רק חדשות והיא הרבה מעבר לתקציב

את ה120 ממש לא אהבתי במיוחד מבחינה עיצובית והיא יקרה יותר (אני ממש לא רוצה טאסות)

הסויויק ממש חמודה (בן דוד שלי בדיוק קנה כזו) נהגתי עליה קצת והיא אחלה אבל היא פשוט לא עושה לי את זה

רציתי לדעת מה אתם חושבים על הגרסת הטורבו דיזל של הA3 הבנתי שזה מנוע ממש טוב ושקט אבל כמובן חסכוני ביותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטורבו דיזל לדעתי מתאים בול למכונית כזו. המון כוח זמין, לא יותר מדי ספורטיבי, מצויין לנסיעות ארוכות, וגם הוא בא עם DSG.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...