Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

{לא יודע אם הייתי צריך לשאול פה} שאלה על אגזוז זרימה חופשית עם משתיק.

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 6271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה ימים חבר טוב שלי הביא לי את האוטו שלו למשך היום, מורכב אצלו אגזוז זרימה חופשית, את האמת מאוד נדלקתי! זה מאוד כיף לשמוע בחוץ כמה גז אתה לוחץ לדעתי!

כעת יש לי קורולה 95' (אין לי על הרכב שום שיפורים ושום מדבקות לשואלים!( רציתי להתקין אגזוז לחץ, אבל גם לא רוצה את כל הסיפור של הטסט ועצירת שוטרים, אז חיפשתי וחיפשתי ונתקלתי במשהו שנקרא "אגזוז לחץ עם משתיק" שהוא אגזוז כולו מנירוסטה

וכשרוצים להשתיק אותו מכניסים לתוכו מין פחית מתכת שמקטינה את הפתח יציאה.

השאלה שלי העם זה באמת עובד? או שזה עבודה בעיניים המשתיק הזה?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם המשתיק, מרעיש לבוחן לא לעביר אותי טסט שנתי?:wink:

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם שוטר יעצור אותך וישאל אותך על האגזוז, תגיד לו:"רק רגע, אני רוצה לשים את המשתיק..."?

מה אתה רוצה? ללכת עם ולהרגיש פעם עם ופעם בלי?

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון מלמד שטסט ניתן לעבור עם משתיק. אבל וזה אבל גדול תלוי מאוד בגחמות הבוחן וסלחנותו.

יש אפשרות להשתמש במשתיק על בסיס 365 יום 24 שעות ואז סביר להניח שלא תטריד את פקחי איכות הסביבה ועמותת בע"ח ו/או שוטרים.

במידה ותוריד את המשתיק הרעש יעלה (מן הסתם) ואיתו גם הסיכוי שהחברה הטובים יעצרו אותך.

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם שוטר יעצור אותך וישאל אותך על האגזוז, תגיד לו:"רק רגע, אני רוצה לשים את המשתיק..."?

דווקא אבל לי מצויין כאשר שמתי מנורות כחולות בפנסים ראשיים, השוטר עצר אותי רצה לתת דו"ח, אמרתי לו ועם אני יחליף פה על המקום? החלפתי מול השוטר והוא נססע לדרכו.

במקרה ואני קונה אגזוז זרימה חופשית עם תקן ישראלי, ואישור מודפס עם חותמת היבואן למשל DRAGON

אני יכול לא לפחד גם אם יעצרו אותי, ולא לפחד לעבור טסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...