Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קצת מידע על קליאו B ספורט

aviv007788
שימו לב! השרשור הזה בן 6458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הייתי רוצה לקבל קצת נתונים על הרכב, אני יודע שיש לו מנוע 2000 אטמוספרי

172 כ"ס, צריכת דלק ממוצעת של 1/14 (כמובן בלי רגל כבדה).

אשמח לדעת מהירות סופית, 0-100??

את כל זה אני יודע ע"י חיפוש באתר של המון שעות פה קראתי והשכלתי על הרכב.

אני די חושב ללכת לכיוון הרכב הזה.

* טעמה המר של איכות ירודה נשאר זמן רב לאחר שפג טעמו המתוק של המחיר הנמוך.

* ההתפשרויות של היום, הם הנורמה של המחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עד דור 3? כאשר דור ראשון זה ב-RSI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית חיפוש של המון שעות ומה שחסר לך זה 0-100 (7.1) ומהירות סופית (220) ? :roll:

איזה עוד נתונים חסרים לך ? כל שבוע בערך נפתח פה שרשור על הרכב.

מה שאנחנו בדרך כלל קוראים לו דור ראשון/שני (ושלישי עם 182 כ"ס שלא הגיע לארץ) מתייחס לדורות בתוך ה-Clio II (או B).

RSI זה Clio I.

Clio III זאת הקליאו החדשה שרק יצאה לעולם השנה. גרסאת הספורט יצאה ממש בחודש האחרון (ואין מה לדבר על לראות אותה בארץ בקרוב).

לארץ הביאו רק עד 2003 (mk2).

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית חיפוש של המון שעות ומה שחסר לך זה 0-100 (7.1) ומהירות סופית (220) ? :roll:

איזה עוד נתונים חסרים לך ? כל שבוע בערך נפתח פה שרשור על הרכב.

מה שאנחנו בדרך כלל קוראים לו דור ראשון/שני (ושלישי עם 182 כ"ס שלא הגיע לארץ) מתייחס לדורות בתוך ה-Clio II (או B).

RSI זה Clio I.

Clio III זאת הקליאו החדשה שרק יצאה לעולם השנה. גרסאת הספורט יצאה ממש בחודש האחרון (ואין מה לדבר על לראות אותה בארץ בקרוב).

לארץ הביאו רק עד 2003 (mk2).

ניר

באמת שאתה לא חייב לעזור, עשיתי חיפוש ע"י שמות מפתח ומה שעלה לי בחיפוש קראתי

לא מצאתי נתונים אחרים.

יש לי חיים פרט לאתר הזה, אני לא כל יום 24 שעות סביב השעון בתוך האתר מחפש שמישהו יפתח

נושא על קליאו ואז קופץ לראות מה כתוב.

היה מעניין אותי לדעת קצת נתוני מפתח של הרכב....

יש לי עוד כמה שאלות לגבי הרכב:

1) קשה לתחזוקה?

2) אחזקה שוטפת זולה? הכוונה טיפולים וכ'ד

3) קל/קשה למצוא רכב יד שניה מצב טוב?

4) ישנם בעיות כרוניות לרכב?

אשמח לקבל קצת מידע על הרכב, בעיות שקראו לכם בעלי הקליאו

לשתף אותי ברמאויות מצד מוכרים, אולי לשתף בבעיות שהיו לכם, מחירי טיפול בקיצור כל מה שקשור

מסביב לרכב יהיה טוב...

נ.ב

דור ראשון ושני יש להם תאריך ייצור ממתי עד מתי זה ראשון ושני?

לדוגמא: 2001-2002 זה דור ראשון ו2002 עד 2003 דור שני.... סתם להמחיש בכדי שתסביר לי ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אכן כל הקליאו ספורט בארץ הם CLIO II או יותר נכון CLIO B. יש מלפני המתיחת פנים (מה שנקרא "דור ראשון", שנתונים 2001 וכמה יחידות ספורות משנת 2002) ויש אחרי המתיחת פנים ("דור שני", שנתונים 2002-2003).

2. בדור השני יש פנסי קסנון, בקרת יציבות אלקטרונית, ומידות צמיגים אחרות (על חישוקי 16" בניגוד ל-15 של הדור הראשון)

3. יש קליאו למכירה מדי פעם, על אחת טובה ללא שאסי צפה לשלם מעל המחירון. (ויש כמה טובות, המצב לא עגום כמו בגזרת פג'ו 106)

4. צריכה 1:14 זה אולי אם אתה נוסע על 90 קמ"ש בהילוך חמישי בריק עם חלונות סגורים בלי מזגן.

בנסיעה משולבת חצי-חצי, כאשר העירוני די רגוע והבינעירוני סביר (שיוט 120-130) אפשר לעשות 1:11 בלי יותר מדי בעיות. פקקים כבר מתחילים להוריד את זה עוד יותר, אבל זה בכל רכב.

5. עלויות טיפולים קטנים לא רציניות. אבל כשאתה מגיע לדברים הגדולים (טיימינג, קלאץ', וכו') המחירים גבוהים ממה שהיית מצפה.

6. ביטוח זול עד כדי בדיחה. (הגנבים פוחדים להיתקע, צרפתית אחרי הכל...)

7. יש מפגש קליאו ספורט בר"ג ביום שבת הקרוב 30.9, יש שרשור על כך כאן בפורום. אם תבוא למפגש תצא עם המון אינפורמציה ואולי גם יהיו רכבים למכירה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שאתה לא חייב לעזור
ההודעה שלי הייתה כל-כך גועלית ? קיבלת את כל האינפורמציה שרצית +.

מה שאמרתי קודם ואני אגיד שוב: כל השאלות שלך נשאלו ונענו בשרשורים קודמים בפורום וספציפית בפורום ייעוץ.

אתה צריך להבין שאתה נכנס לנושא שנטחן פה בלי סוף ועם כל הרצון הטוב של אנשים מן הסתם משרשור לשרשור יהיה להם פחות כח לפרט ויהיה פחות מידע אז בשבילך כדאי שתעבור טוב על שרשורים קודמים (ולא כל-כך ישנים).

אבל איך אמרת, באמת שאתה לא חייב.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה שלי הייתה כל-כך גועלית ? קיבלת את כל האינפורמציה שרצית +.

מה שאמרתי קודם ואני אגיד שוב: כל השאלות שלך נשאלו ונענו בשרשורים קודמים בפורום וספציפית בפורום ייעוץ.

אתה צריך להבין שאתה נכנס לנושא שנטחן פה בלי סוף ועם כל הרצון הטוב של אנשים מן הסתם משרשור לשרשור יהיה להם פחות כח לפרט ויהיה פחות מידע אז בשבילך כדאי שתעבור טוב על שרשורים קודמים (ולא כל-כך ישנים).

אבל איך אמרת, באמת שאתה לא חייב.

ניר

מהחודש הנוכחי:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=130277

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=126808

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=127414

לפותח השרשור: יש לך שם הכל, מצריכת דלק עד למחלות ובעיות דרך ביצועים, ביטוח והשוואות מול אחרות.

אם אתה עדיין מרגיש שאתה רוצה לדעת עוד, אך בעיקר לראות, תגיע למפגש ביום שבת.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...