Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוי יצחק: אידיוט ?, נוכל ? או סתם לא פוגע ממטר ...

4Runner
שימו לב! השרשור הזה בן 6599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני קורא לחרם !!

בדיוק.

אני מוכר 20K מעל מחירון רק בגלל העיקרון.

מי גבר וקונה ממני במחיר הזה רק כדי להראות ליצחק הזה מאיפה משתין הדג?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני אלך צעד אחד קדימה, אני אקנה ממך ב20K מתחת למחירון!

גם בסדר.

אבל ממחירון עפר ובניו החדש!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש - האם ניתן לבדוק מה מספר הרכבים מדגם מסוים שעדיין נמצאים על הכביש?
כדי שעוד ילד ראלי יוכל להוסיף עוד אלפייה למחיר כי הרכב נדיר יותר מיום ליום?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילד? לא. להוסיף למחיר? גם לא. אילו הייתה לך מיאטה, סקסו VTS, ראלי או כל רכב יחסית נדיר לצורך הענין, השאלה הזו היתה עולה גם אצלך.

כדי לענות לך על השאלה - בין אם נותרו 250 יחידות או 50 יחידות המחיר יישאר מעל המחירון. ובאשר לאלפייה לכאן או לשם - מצב הרכב יקבע...

אלון

עריכה: ולמה היית צריך להגיב בנימה עוקצנית? מה שעוד יותר מעצבן שזה בא מאחד המנהלים! סה"כ שאלתי שאלה רצינית, בציפיה לקבל תשובה באותה רמה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך נכון השרשור הזה...

פג'ו 206 - מחיר מחירון חסר פרופורציה.

סיאט קורדובה - עלתה במחירון מינואר לפברואר... למה??

פולקסווגן פולו - אין שום סיבה שתהיה יקרה ב 20000 ש"ח מהפאביה...

יונדאי גטס - מחירון חסר הגיון יחסית למה שהולך עם הרכב הזה בשוק.

אין שום הגיון במעשיו... נראה שהוא פשוט נהנה מהמנדט שקיבל ועושה מה שבא לו.

אני בכל אופן לא מתייחס אליו, אני נוקב במחיר שנראה לי הגיוני לפי הרכב, מצבו והסכום שנראה לי הגיוני לשלם בעדו ואם זה לא מקובל על בעל הרכב אז זב"שו, יש הרבה דגים בים.

כנ"ל גם לצד ההפוך - אם הרכב נדיר, במצב מצוין יחסית לשוק ובאופן כללי שווה יותר אז יש הצדקה מלאה לדרוש יותר מהמחירון.

אגב, חלק מהאנשים כבר במודעה מבינים שהמחיר חסר הגיון ונוקבים במחיר הגיוני כנקודת פתיחה וזה מה שצריך להיות אצל כולם.

VW Jetta 2015 MK something :-)Kia Sportage 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילד? לא. להוסיף למחיר? גם לא. אילו הייתה לך מיאטה, סקסו VTS, ראלי או כל רכב יחסית נדיר לצורך הענין, השאלה הזו היתה עולה גם אצלך.

כדי לענות לך על השאלה - בין אם נותרו 250 יחידות או 50 יחידות המחיר יישאר מעל המחירון. ובאשר לאלפייה לכאן או לשם - מצב הרכב יקבע...

אלון

עריכה: ולמה היית צריך להגיב בנימה עוקצנית? מה שעוד יותר מעצבן שזה בא מאחד המנהלים! סה"כ שאלתי שאלה רצינית, בציפיה לקבל תשובה באותה רמה!

עצם זה שההערה הצינית האגבית הזו הפריעה לך כל כך אומרת שיש בה משהו. למען האמת יש לי שני רכבים נדירים, אחד נדיר יחסית, ואחד נדיר אבסולוטית (יוצר במס' 4 ספרתי של רכבים, ומס' חד ספרתי הגיע לארץ), ולא מעניין אותי לבדוק כמה בדיוק יש.

אם יצא לך לגלוש מעט בפורום, ואני בטוח שיצא לך, בוודאי גילית שהביטוי ילד ראלי לא מתייחס דווקא למישהו שמוגדר כרונולוגית כילד, אלא לאוכלוסיה של חובבי הרכב. "אנחנו הילדים של חורף שנת 73" כמשל.

ועוד משהו, מה זה קשור לזה שאני מנהל? אם יש לך בעיות עם ההנהלה, יש מנגנון ה"פ יפה מאוד.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא יצאה TT חדשה.. על מה אתה מדבר.. ? :?

מצד שני.. יש את אותו מצב במיאטה..

הגיוני שמודל 2005 עולה 154 אלף שקל? חדש הוא עלה 160..

איך זה שבשנה וחצי (כמעט שנתיים) הוא ירד רק ב6 אלף שקל?

מיאטה חדשה 2006 עולה כיום 190,000 ש"ח בתוספת איתורן ואגרות היא מגיעה "על הכביש" לכ- 196,000 ש"ח.

מיאטה 2005 עלתה במחיר המחירון הרשמי האחרון - 170,000 ש"ח בתוספת איתוראן ואגרות כ- 176,000 ש"ח.

לקראת סוף היבוא של מיאטה NB עשו 5,000 ש"ח "הנחה" וידוע לי גם שמסרו את האחרונות במחיר 165,000 ש"ח כולל האיתוראן.

אני מתייחס רק לידנית, כי המיאטה האוטומטית בדר"כ לא נסחרת בקרב ציבור אוהדי הג'אנר והמניעים לרכישתה שונים מהותית, לכן גם לא רלוונטיים לדיון כאן. האוטומטית נסחרת מעשית במחירים נמוכים ממחיר המחירון.

מחיר המחירון של 2005 ידנית בסך 154,000 ש"ח, אם כך סביר, (יש כ- 25 בלבד!). אל נשכח שזהו דגם אחרון למכונית קלאסית ועל כן תהייה מבוקשת מאד בעתיד. הבעיה היא שבשנים 2004-2003 מופיע במחירון הלאומי פחת בלתי סביר בעליל, המפחית ממחיר הרכב - שהוא זהה לחלוטין! - 50% ממחירו!

המיאטה היא אוטו שלק"מ שנסע, רמת התחזוקה והופעתו הכללית - יש חשיבות הרבה יותר גבוהה מאשר שנת המודל. זו הסיבה שמיאטה מתוחזקת ושמורה ממודל 2003 (יש 9 בלבד!) תימכר במחיר גבוה בהרבה מסך - 100,000 ש"ח שקבע לוי. הן נמכרות מעשית בכ - 130,000 ש"ח!

מיאטה מתוחזקת ושמורה ממודל 2004 (יש כ- 25 בלבד!) תימכר מעשית בכ- 143,000 ש"ח!

מיאטות מהשנים 1995, 1997,1998 - שאף הן זהות זו לזו (בסה"כ יש כ- 100 בלבד!) - נמכרות במחירים מנותקים לחלוטין ממחיר המחירון, אם הן במצב נדיר, בהיותן קלאסיקה אמיתית כבר היום!

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, בשנת 2002 הגיעו בכלל מיאטות או שהמחירון וירטואלי לחלוטין?

או אולי הגיעו רק אוטומטיות?

כמה?

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבוא המיאטה התחיל בשנת המודל 2003 בדגם האוטומטי בלבד! (בסה"כ כ- 40 מכוניות) רק לקראת סוף שנת המודל 2003 הגיעו 9 ידניות.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיאטה חדשה 2006 עולה כיום 190,000 ש"ח בתוספת איתורן ואגרות היא מגיעה "על הכביש" לכ- 196,000 ש"ח.

מיאטה 2005 עלתה במחיר המחירון הרשמי האחרון - 170,000 ש"ח בתוספת איתוראן ואגרות כ- 176,000 ש"ח.

לקראת סוף היבוא של מיאטה NB עשו 5,000 ש"ח "הנחה" וידוע לי גם שמסרו את האחרונות במחיר 165,000 ש"ח כולל האיתוראן.

אני מתייחס רק לידנית, כי המיאטה האוטומטית בדר"כ לא נסחרת בקרב ציבור אוהדי הג'אנר והמניעים לרכישתה שונים מהותית, לכן גם לא רלוונטיים לדיון כאן. האוטומטית נסחרת מעשית במחירים נמוכים ממחיר המחירון.

מחיר המחירון של 2005 ידנית בסך 154,000 ש"ח, אם כך סביר, (יש כ- 25 בלבד!). אל נשכח שזהו דגם אחרון למכונית קלאסית ועל כן תהייה מבוקשת מאד בעתיד. הבעיה היא שבשנים 2004-2003 מופיע במחירון הלאומי פחת בלתי סביר בעליל, המפחית ממחיר הרכב - שהוא זהה לחלוטין! - 50% ממחירו!

המיאטה היא אוטו שלק"מ שנסע, רמת התחזוקה והופעתו הכללית - יש חשיבות הרבה יותר גבוהה מאשר שנת המודל. זו הסיבה שמיאטה מתוחזקת ושמורה ממודל 2003 (יש 9 בלבד!) תימכר במחיר גבוה בהרבה מסך - 100,000 ש"ח שקבע לוי. הן נמכרות מעשית בכ - 130,000 ש"ח!

מיאטה מתוחזקת ושמורה ממודל 2004 (יש כ- 25 בלבד!) תימכר מעשית בכ- 143,000 ש"ח!

מיאטות מהשנים 1995, 1997,1998 - שאף הן זהות זו לזו (בסה"כ יש כ- 100 בלבד!) - נמכרות במחירים מנותקים לחלוטין ממחיר המחירון, אם הן במצב נדיר, בהיותן קלאסיקה אמיתית כבר היום!

ושמעתי גם על מיאטות שנמכרו ביותר מחצי מיליון ש"ח ! :shock2:

בשביל מישהו שמחזיק את אתר "מועדון המיאטה הישראלי" אתה לא מגזים בכלל.

בתור בעלים לשעבר של מיאטה (95), במצב מצויין וללא תאונות, שקנה מתחת למחירון, ולקח לו חודשים ארוכים למצוא מישהו שבכלל מעוניין לקחת את האוטו לבדיקה כשרצה למכור, אני יכול להגיד שמה שכתבת הוא חלומות באספמיה.

האמת היא, שמיאטה היא מכונית שמושכת כמו זבובים לאש, חברה צעירים שבקושי יכולים להרשות לעצמם מכוניות שעולות חצי ממחיר המחירון (הגבוה) שלה, ולכן סחירותה נמוכה.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמת ויציב. אכן מסתובבות בשוק לא מעט מיאטות "בית שימוש" שסוחרים בהן כמו גרביים להחלפה בין צעירים כמוך לתקופות קצרצרות בקיץ למס' חודשים.

מיאטה "בית שימוש" לא חייבת לעבור תאונה וגם עשויה להיות מטופלת כדת וכדין ובכ"ז היא מיאטה "בית שימוש". תבוא לבקר אותנו במועדון ותלמד על ההבדל.

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...