Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סזוקי איגניס סוף 2018 לא מניע לאחר 6 ימי עמידה

gonens
מעבר לפיתרון נפתר ע"י gonens,
שימו לב! השרשור הזה בן 977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אשמח לעזרה

יש לי סזוקי איגניס 2018 ולאחר שבוע עמידה היא לא מניעה (כמובן אם מחברים כבלים - מניעה)

ז"א שהמצבר מתרוקן לאחר שבוע

יש לאחותה של אישתי אותו רכב והוא כן מניע לאחר שבוע עמידה

הרכב באחריות יצרן וגם המצבר

הרכב נבדק ב3 מוסכים מורשים שונים - לא נמצא תקלה והרכב תקין - אין זליגת מתח וטעינה תקינה

ביקשו ממני להניע בכול 3 ימים - הנעתי - לאחר 3 ימים הניע לאחר 6 ימים הניע ביום ה7 לא הניע

אני ממש עובד עצות לגבי הרכב

אני יד2 וגם הבעלים הקודם סבל מאותה תקלה

עוד פרט קטן הרכב שהגיע אלי עם ק"מ מאוד נמוך 6K בשנתיים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, gonens כתב:

שלום לכולם

אשמח לעזרה

יש לי סזוקי איגניס 2018 ולאחר שבוע עמידה היא לא מניעה (כמובן אם מחברים כבלים - מניעה)

ז"א שהמצבר מתרוקן לאחר שבוע

יש לאחותה של אישתי אותו רכב והוא כן מניע לאחר שבוע עמידה

הרכב באחריות יצרן וגם המצבר

הרכב נבדק ב3 מוסכים מורשים שונים - לא נמצא תקלה והרכב תקין - אין זליגת מתח וטעינה תקינה

ביקשו ממני להניע בכול 3 ימים - הנעתי - לאחר 3 ימים הניע לאחר 6 ימים הניע ביום ה7 לא הניע

אני ממש עובד עצות לגבי הרכב

אני יד2 וגם הבעלים הקודם סבל מאותה תקלה

עוד פרט קטן הרכב שהגיע אלי עם ק"מ מאוד נמוך 6K בשנתיים 

6K זה קילומטראז של סקייטבורד..אולי בגלל שבקושי נסעו ברכב, הטעינות שלו לא סיפקו את המצבר ולכן הוא נדפק (אבל זאת תאוריה).

אם הרכב לא מניע אחרי שבוע של עמידה כמובן שיש בעיה. בכל מקרה לדעתי אתה לא נוסע מספיק והוא לא מספיק להיטען..נסה לנסוע כשעה ואז לתת לרכב לעמוד שבוע ולנסות להניע.

ותקפוץ גם לחשמלאי רכב מקצועי לקבל חוות דעת ולהגיע איתה למסך.

עריכה אחרונה על ידי netanel1014
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן

הייתה לי בעיה כזאת בעבר,

אתה כנראה באמת לא נוסע מספיק להטעין את המצבר.

ההנעה של הרכב לוקחת הרבה "חשמל" מהמצבר, ונסיעות קצרות, במיוחד עם צרכן משנה, מזגן, אורות, המצבר נגמר מהר.

תנסה ללכת לחשמלאי ולהטעין את המצבר טעינה איטית ללילה. אולי זה יעזור לו להתאושש קצת

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצבר נבדק - תקין - הוחלף לפני 10 חודשים

אני הספקתי לנסוע איתו כ6K אז זה לא הבעיה כרגע הוא על 12K

המצבר הוטען וניבדק ל24 שעות 

אמרו לי במוסך שמערכות שנוספו (מרימי חלונות מולטימדיה וכו) שם הבעיה

אבל הוא לא רואה זליגת מתח

מיותר לציין שהבעלים הקודמים גם התלונן על זה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • פיתרון

אז לאחר כ4 ימים במוסך המורשה - שממש אציין לטובה את העזרה - הבעיה היתה המערכת המולטימדיה 

הלכתי לחברה שהיתקינה את המערכת - לאחר בדיקה הוא גילה שהבעיה באמת במערכת - המע הוחלפה -

חבל קר שאני צריך להתרוצץ ל3 מוסכים מורשים ולבזבז שעות 

אני רוצה ללשבח את המוסך המורשה בשורק על העזרה הרבה וניסיון אמיתי לטפל בבעיה (ולא כמו שאר המוסכים שניסו לנפנף אותי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...