Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצבע מתקלף

שימו לב! השרשור הזה בן 1306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, רציתי לדעת האם צבע משנת 2014 צריך כבר לאבד מהצבע שלו בצורה מוגזמת?

יש לי רנו קליאו ויש לי קילופים בלא מעט מקומות ברכב שכאילו הצבע נהרס מהשמש.

האם יש משהו שאפשר לעשות להחזיר את המצב חזרה? הבנתי שאסור לצבוע גג כי זה מוריד את הערך של הרכב.

מצורפת תמונה

תודה לעוזרים

20200920_165700.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, יש המון גורמים שיכולים להביא צבע למצב הזה גם בצבע חדש יותר 2014, העניין הוא איך מתחזקים את הצבע.

אם למשל הרכב חונה בשמש כל היום ללא הגנות (וקס או אוטמים למיניהם) ומבחינת שטיפות הוא נשטף במכונות או עם מטאטאים, נשטף בשמש ישירה וכו' אז בהחלט ייתכן שיגיע למצב הזה מה גם שהרכב בצבע כהה שהוא צבע פגיע מלכתחילה ולא סלחני לטעויות תחזוקה.

לגבי צביעת הגג, שכשגג נצבע זה יכול להרתיע רוכשים (לכשתרצה למכור) מהסיבה שמנסים להסתיר איזושהי פגיעה/נזק.

לגבי ירידת ערך אוטומטית עם הצביעה אני לא יודע בוודאות אז לא רוצה להטעות אותך.

אני לא מומחה גדול, אבל מעל הדלתות זה נראה לי כמו לכה ואפילו צבע שרופים (השפשופים הלבנים) וזה אכן מצריך צביעה.

לגבי הגג, בתמונה נראה שהוא מאובק, כדי לקבל חוות דעת יותר מהימנה על מצב הצבע כדאי לנקות אותו (באופן כללי גם לא בשביל חוות דעת הייתי ממליץ לנקות).

עריכה אחרונה על ידי Daewoo_Racer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך צבע בעייתי שלא עומד בחום/שמש בארץ,  בתוספת של אי טיפולים לצבע (אוטם צבע וכד') ושטיפות במכוני שטיפה.

למרות כל זאת עדיין מוזר שרכב 2014 מגיע למצב כזה.

קילופי לכה מחייבים בדרך כלל צביעה מחדש, למה בדרך כלל, כי יש פתרון של שכבת לכה חדשה על ידי RestorFX

לא מכיר אישית אבל היו בעבר כמה דיונים או תלונות על הטכנולוגיה הזו,  אבל שווה לבדוק.

ירידת ערך או לא, זה עדיף מגג מקולף. ולהבא אני ממליץ (אחזור על זה שוב ושוב) לא לקנות רכבים כהים בארץ, במידה ולא מתחזקים אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ירידת ערך, צלם את הגג מכמה זויות כך שקונה עתידי יוכל לראות שהגג נצבע

רק בגלל מראה ולא בגלל מכה או חבלה או תאונה.

בברכה  -  רפי לין

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...