Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לזוג+1 עד 45k

bnayal
שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אנחנו מחפשים רכבים לזוג ותינוק עד 45,000

חובה אוטומט,

סדר עדיפויות:

1. בטיחות

2. אמינות

3. נוחות

4. חסכון בדלק

מבחינת נוחות, צריכים משהו שיהיה נוח לנסיעות ארוכות.

כיוונים שראיתי בתקציב:

רנו קפצ'ור 2014

פיג'ו 308 (נראה לי שלשנתון סביר היא מחוץ לתקציב)

סיטרואן C4 (לא הבנתי לגבי האמינות שלו) - האם הוא זהה מבחינת מנוע וכו' לקקטוס? נהגתי על קקטוס ידנית ונהנתי מאוד (לצערי מתאפשר רק אוטומט כרגע).

סיאט איביזה AM5 (שנתון 2015 אני מעריך).

מבחינת חסכון בדלק, קצת מאכזב שרוב הדגמים האלו עושים בערך 1 ל 12 אם אני מבין נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא תמצא צריכת דלק יותר טובה ברכב משפחתי שהוא לא היברידי או לא דיזל.
אגב בנסיעות ארוכות בין-עירוניות אתה יכול לצפות מהרכבים האלו לצריכת דלק של אחד ל15-16 (אצלי ב308 זה עומד כרגע על 1 ל16.5)

לגבי הרשימה הייתי מוציא את הקפצור יש בעיות בגיר ולאחרונה שמענו גם תלונות על אכילת שמן במנוע הTCE 1.2 האיביזה תהיה פחות נוחה לנסיעות בין-עירוניות פשוט בגלל שהיא סופר-מיני ובתור סופרמיני היא דיי מיושנת (הוצגה עוד ב2009) ואתה יכול לצפות לרעשי רוח בה אחרי שחוצים את ה100-110 קמ"ש לכן קשה לי לראות איך היא מתחרה במשפחתית כמו ה308 שהוצגה 5 שנים אחריה.

מה שכן הייתי מוסיף רנו מגאן אסטייט דיזל- היא תהיה משמעותית יותר חסכונית מכול השאר (צפה לאחד ל21+-) היא גם נוחה ותהיה מרווחת יותר מC4 מנוע הדיזל שלה בנוסף ידוע באמינות שלו אבל הגיר זאת הנקודה החלשה לפעמים המוח גיר מתקלקל וההחלפה שלו יכולה להיות יקרה (בין 2500 ל 7000 שקל) אם תמצא רכב שכבר הוחלף בו מוח גיר זה יתקן לך שקט לפחות לכמה אשרות אלפי ק"מ.

לגבי 308 אז תעיף מבט על ה308SW הסטיישן מתאימה הרבה יותר למשפחה ומרווחת יותר גם בספסל האחורי וגם בבגאז והיא גם זולה יותר מהאצבק (45 אלף שקל יקנו לך רכב משנת 2016). לרכב יש מחלה עם רצועת התזמון אז כדאי לבדוק שהיא הוחלפה ושהחליפו אותה בזמן (כלומר ישר אחרי שהתקלה הופיעה) אם תראה בהיסתורית טיפולים שהרכב נכנס עם מנורת מנוע לטיפול והחליפו שסטום VVT או איפסו את התקלה ושלחו את הרכב לדרכו זה אומר שהרכב נסע עם תקלה יכול להיווצר נזק למנוע.
אם החליפו אותה ישר איך שהרכב נכנס למוסך ואחרי זה הרכב עבר עוד כמה עשרות אלפי ק"מ בלי בעיה אז כנראה היא בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C4 מ-2015 והלאה זהה ל-308 (וחזק מהקקטוס), למרות שבבסיס זה אותו מנוע, רק גרסה עם הספק קצת גבוה יותר. מבחינת אמינות הוא צריך להיות דומה ל-308, כלומר, אחרי שטיפלת ברצועת התזמון (בהנחה שטיפלת בזמן) הוא צריך להיות סביר. אמור להיות קצת נח יותר, וקצת מיושן יותר (לפעמים זה גם יתרון).

יש לך כאן בפורום שתיים כאלו למכירה כרגע (וגם 308 סטיישן).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם,

ה-C4 נראית תמורה טובה לכסף וזולה יותר מה-308 באותו שנתון, לפי מה שאני רואה.

מכון בדיקה רגיל ידע להגיד מה מצב הרצועת טיימינג? (בהנחה שאין היסטוריה של החלפה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אם אתה במרכז, גש למוסך גבע בת"א. ברכב בתקציב כזה, אם אין הסטוריה של החלפה, הייתי מחליף ברכישה.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear
  • רעיון טוב! 2

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...