Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לרכב ראשון בבעלותי כשיש לי תאונות בעבר

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני בתהליכים לקניית רכב ראשון בבעלותי.

בשלוש השנים האחרונות נהגתי ברכב על שם אח שלי (נתן לי אותו מתנה אבל לא רצינו להעביר בעלות) וגם הביטוח היה על שמו. 

בסוף 2017 עשיתי תאונה (אשמתי) והפעלנו ביטוח... לא מזמן נכנסה בי משאית והרכב טוטלוס. הנהג משאית לא לוקח אחריות וחברת הביטוח שלו לא רוצה לשלם וכנראה שפשוט נפעיל ביטוח וזהו. חרא של אנשים אבל הרכב שווה 8,000 שח בלחץ.

השאלה שלי היא - אם ברכב החדש חברת הביטוח (החדשה שאמצא) תבקש עבר ביטוחי האם זה תקין לתת העדר תביעות מרכב של ההורים ולהגיד שנסעתי בו? כי הביטוח על הרכב הקודם והבעלות היו על שם אחי או שזה יכול לחזור אלי כמו בומרנג?

נ.ב - בדפים של התאונה שעשיתי ב 2017 רשום שאני נהגתי כמובן וגם בתאונה האחרונה מן הסתם יהיה רשום שאני הנהג (עדיין לא מולאו).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמדתי מול חברות הביטוח

לאמר את האמת ורק את האמת 

אלה לא  עושים בעיות בלקבל כסף אבל בעת שצריכים אותם הם בודקים כל פיפס כדי לדחות את תשלום הנזק.

לכן מדווח להם על שתי התאונות וטוען  שלגבי התאונה השניה את לא אשמה.

לא ברור לי האם על הרכב של אחיך היה ביטוח מקיף בכלל? שאתם הולכים להפעיל ביטוח.

ואם אין ביטוח מקיף הרי אין מה להפעיל ותצטרכו לתבוע את נהג המשאית בבית המשפט לתביעות קטנות 

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביטוח מקיף למרות שהרכב ישן.

השאלה שלי היא האם התאונות נרשמות כנגדי או כנגד אח שלי? כי הרכב והביטוח על שמו למרות שאני נהגתי בזמן התאונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את נשאלת האם היית מעורבת בתאונות  לא מי בעל הרכב בו נהג בעת שקרתה התאונה.

אני מציע לענות בהתאם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית - כפי שכתב ישה, לדווח את האמת. אבל שימי לב שיש שני דברים שונים, האחד הוא מעורבות בתאונות וכן שלילות רשיון, והאחר הוא דו"ח תביעות.

שנית - לבדוק האם כדאי לכם לתבוע את חברת הביטוח שלכם על התאונה האחרונה, או שעדיף לכם לנסות תביעה בבית המשפט (בסכום הזה מדובר בתביעות קטנות). כמוכן לבדוק עד כמה תפגע תביעת ביטוח כזו באפשרות לבטח את הרכב החדש שלך, שכן אם ירשמו לחובתך שתי תביעות ב-3 שנים עלול להיות קושי לבטח את הרכב, את עלולה להתקל בסירוב. בסופו של דבר תצטרכי להמציא דוח תביעות ל-3 השנים האחרונות, תביעה אחת לפני למעלה משנתיים היא בעיה קטנה, שתי תביעות זו כבר בעיה גדולה.

בסופו של דבר ממליץ להתייעץ עם בעל מקצוע - למשל סוכן הביטוח שלך - שמכיר את הדקויות ויתן לך ייעוץ פרטני לפי המצב האישי שלך (וגם של אחיך, שהרקורד הביטוחי שלו ייפגע, וכדאי שיהיה מעורב בסיפור הזה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הביטוח שלך ( בעצם - הסוכן) משמש רק כצינור להגשת התביעה - לא. אבל, כפי שכתבתי, הוועצי בסוכן לגבי כל התהליך. יש מצב (תאורטי) שיהיה עדיף לך לספוג נזק של 8000 ש"ח מאבדן הרכב הקודם על מנת למנוע מצב של סירוב ביטוח או ביטוח יקר מאד בשנים הקרובות. מצב עדין, ולכן חשובה מעורבות של הסוכן האישי שלך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...