Jump to content

moranlev1989

 • הודעות

  12
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של moranlev1989

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. תודה. שאלה אחרונה - אם אני תובע דרך חברת הביטוח שלי את צד ג' שפגע בי זה לא נחשב לי כתביעת ביטוח נכון?
 2. יש ביטוח מקיף למרות שהרכב ישן. השאלה שלי היא האם התאונות נרשמות כנגדי או כנגד אח שלי? כי הרכב והביטוח על שמו למרות שאני נהגתי בזמן התאונות.
 3. שלום, אני בתהליכים לקניית רכב ראשון בבעלותי. בשלוש השנים האחרונות נהגתי ברכב על שם אח שלי (נתן לי אותו מתנה אבל לא רצינו להעביר בעלות) וגם הביטוח היה על שמו. בסוף 2017 עשיתי תאונה (אשמתי) והפעלנו ביטוח... לא מזמן נכנסה בי משאית והרכב טוטלוס. הנהג משאית לא לוקח אחריות וחברת הביטוח שלו לא רוצה לשלם וכנראה שפשוט נפעיל ביטוח וזהו. חרא של אנשים אבל הרכב שווה 8,000 שח בלחץ. השאלה שלי היא - אם ברכב החדש חברת הביטוח (החדשה שאמצא) תבקש עבר ביטוחי האם זה תקין לתת העדר תביעות מרכב של ההורים ולהגיד שנסעתי בו? כי הביטוח על הרכב הקודם והבעלות היו על שם אחי או שזה יכול לחזור אלי כמו בומרנג? נ.ב - בדפים של התאונה שעשיתי ב 2017 רשום שאני נהגתי כמובן וגם בתאונה האחרונה מן הסתם יהיה רשום שאני הנהג (עדיין לא מולאו). תודה.
 4. קליאו נשמעת אחלה אבל הבעיה היא בעיקר כל מה שאומרים על המזגן (ואני סובל מחום בקיץ...) וקצת פחד השם "צרפתית". אני לא נוהג פרוע ולא מחפש להיות הראשון שיוצא מהרמזור. הנסיעות בעיר זה בעיקר לחצות ערים כדי להגיע לעבודה\לימודים ופחות הסתובבויות. ושוב תודה.
 5. שלום, לאחר שהיתה לי פאביה 2006 ידנית במשך שנים אני מחפש רכב חדש יותר גם כן לפחות ל4-5 שנים. הפאביה ז"ל לצערי. התקציב עד 30 אלף שח (בתקווה כולל יישור קו) והרצון הוא להישאר בדרגת הסופר מיני הידניות. נסועה של 30-40 ק"מ ביום לזוג חצי עירוני חצי עיר + כלבה גדולה ובעתיד אולי ילד. מידי כמה שבועות נסיעות של 200 ק"מ לצפון. אשמח להמלצות\הערות למה שחשבתי עד עכשיו. חשובה בעיקר אמינות, צריכת דלק וקצת מקום שאין ברכבי מיני. אני נוטה לכיוון הריו או היונדאי. כמובן פרטיות ולא ליסינג\השכרה בלי הרבה ידיים. תודה. 1. קיה ריו ידנית 2014 - בטופ כרגע בבחירה 2. יונדאי I20 2014 ידנית - בטופ כרגע בבחירה 3. סוויפט 2013-2014 ידנית - המחירים בשמיים לצערי. 4. פאביה 2013-2014 ידנית - לא בטופ בגלל שהמחירים גבוהים יחסית לשאר. 5. פיאסטה 2014 ידנית - קצת מפחד מהאמינות והשם. 6. 208 שנת 2014 ידנית - מאוד מפחד מאמינות (טיימינג וממיר קטליטי + אמינות של רכב צרפתי). 7. קליאו ידנית 2013-2014 - שוב בעיית הרכב הצרפתי והמזגן הבעייתי בארץ שלנו. 8. ספייס סטאר אוטומטית אבל אני לא מוצא משהו נורמלי ולא שחוט
 6. תודה רבה. המוזר הוא שביום אחד המפלס במינימום ויומיים אחרי באמצע כמו שצריך (ברכב קר). זה מה שמוזר לי ואני רוצה רק לוודא ששינוי מפלס של 2 ס"מ למעלה ולמטה במיכל עיבוי ברכב קר בימים שונים זה תקין. אם לא - כמובן שאלך לבדיקה כמו שאתם ממליצים.
 7. הרכב - פאביה 2006. האם הגיוני המצב הבא כשהרכב קר בבוקר: 1. ביום אחד המפלס על מינימום. 2. יום למחרת בדיוק באמצע בין מינימום למקסימום. ההבדל בין האמצע למינימום הוא 2-3 ס"מ בערך. כמובן שאני שואל כי לפני שבוע מלאתי נוזל לאמצע > עבר שבוע והמפלס ירד למינימום (חשבתי שאולי יש נזילה אבל לא מלאתי מים) > יומיים אחרי שוב המפלס תקין. בשני המקרים בדקתי על רכב קר שעמד כל הלילה. תודה.
 8. תקנו אותי אם אני טועה - לי אמרו שאם חסר קצת (כוס או שתיים) להוסיף מים מתמי 4 או בריטה למשל (לא מהברז). למה? כי יש 50-50 אחוז של מים ונוזל קירור ובכללי 5-6 ליטר במערכת ככה שהאחוזים לא באמת ישתנו בהוספת מעט מים וחבל סתם לקנות נוזל. וכמובן לעקוב אחרי מפלס המים.
 9. אני רוצה לעדכן שתיקנתי אצל חיים כהן, רחוב דנגור 34 בבני ברק-כפי שהומלץ כאן. בחור מבוגר עם הרבה ניסיון (גם הבן שלו עובד איתו). שיפץ לי את המנגנונים של שני החלונות והחליף את החלק שכל הזמן נשבר ברכבים האלו לאחד מברזל ולא מפלסטיק. עד היום תמיד החליפו לי לפלסטיק חדש ולא לברזל (הרכב בן 13 והמנגנים נשברו מידי פעם...). סה"כ עלה לי הכל 600 ש"ח כולל מע"מ ועבודה! אחריות לחצי שנה. אני מקווה שיאריך חיים.
 10. שנה טובה לכולם, יש לי פאביה 2006 ישנה ואהובה. אחת המחלות של כל הקונצרן כידוע לרבים הוא מנגנון החלון שנשבר. לפני כשנה וחצי נשבר לי בצד נוסע קדמי (סגרתי עם חתיכת עץ וסחבתי) ועכשיו הלך בצד נהג. שניים זה כבר יותר מידי וצריך לתקן\להחליף. האם אתם מכירים מקום שמשפץ או מחליף במחיר סביר באזור רחובות\ראשלצ? עד כה מצאתי מקום שרצו 600 שח כולל מע"מ ועבודה להחלפה לחדש (כנראה לא מקורי) - 1,200 לשניים כמובן אבל זה עדיין הרבה לרכב ששווה בלחץ 12 אלף. ומקום אחר רצו 580 ש"ח לכל חלון אבל רק לשיפוץ ולא כולל מע"מ. הזוי. אשמח לעזרה והמלצות. תודה ושוב שנה טובה
×
×
 • תוכן חדש...