Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מנקים חלון קידמי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון.

הצלחתי לנקות את החלון ואין אלו שום דבר.

מה שמוזר שבמשך רוב שעות היממה החלון שקוף לגמרי ולא רואים שום נקודות. לא בבוקר, לא במהלך היום, לא מול שמש ישירה וגם לא בערב.

אבל באופן מאוד מוזר כאשר השמש מתחילה לשקוע בערך ב18:00 הנקודות חוזרות.... פשוט הזוי...

קראתי בכמה פורומים מחו"ל שבחלק מהרכבים מוסיפים שבבי מתכת לשמשה כדי למנוע סנוור מהשמש...

אצל מישהו זה גם מתרחש?

http://priuschat.com/index.php?threads/98979/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עוד פעם כשנסעתי מול שקיעת השמש ב19:00~ הנקודות הופיעו.

כול היום לא ראיתי אותם, החלון נקי ושקוף לגמרי, לא רואים אותו בכלל.

בצמפיון הסתכלו על החלון ולא ראו שום דבר, הם אמרו שאי אפשר לעשות כלום עד שלא רואים.

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל1983 - הנקודות מופיעות בעיקר בערב, ובזמן שמכוניות חולפות על פנייך עם אורות דרך דולקים?

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, תאורה מלאכותית לא משפיעה על הנקודות, בגלל זה במוסך לא ראו שום דבר. הנקודות מופיעות ב19~18 כאשר השמש מתחילה לשקועה ואני נוסע בדיוק מול השמש. בכול שעה אחרת או בכיוון אחר לא רואים שום נקודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, תאורה מלאכותית לא משפיעה על הנקודות, בגלל זה במוסך לא ראו שום דבר. הנקודות מופיעות ב19~18 כאשר השמש מתחילה לשקועה ואני נוסע בדיוק מול השמש. בכול שעה אחרת או בכיוון אחר לא רואים שום נקודות.

תופעה מוכרת ברכבים חדשים

בפולו הקודמת שלי, שגם הייתה חדשה, זה הופיע לאחר בערך חודש-חודשיים שהרכב היה אצלי.

מקור הנקודות האלה בציפוי שיש על האוטו.

הרכבים מחו"ל מגיעים מצופים בחומר שימנע שריטות, חלודה ולכלוכים קשים.

בכל מקרה הפתרון הוא פוליש עדין לשמשה. שום דבר אחר לא יעזור, גם אם תיקחו 100 טון של נוזל ניקוי שמשות.

בפולו הלכתי לסוכנות והראיתי להם את זה והם עשו לי את הפוליש- כמובן- רק על השמשה במקומות שיש בהם נקודות.

מעדיף לא להתעסק אני בחומרים עם אוטו חדש, עדיף שבסוכנות יתעסקו עם זה.

VW GOLF LIFE PLUS, 2023

SEAT Ateca FR 2021 | Volkswagen Golf Comfortline 2016 | Volkswagen Polo Comfortline 2014 | Volkswagen Polo Trendline (manual) 2007 | Daewoo Lanos SE 1.5L automatic 1999

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש ציפוי על השמשה.

אני ניקתי את השמשה עם פלסטלינה ועברתי אליה עם סקרייפר.

החלון מרגיש חלק לגמרי, וגם בצמפיון לא ראו/הרגישו שום דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש בעיה כלשהי..

השמשה חלקה ושקופה לגמרי בכול שעות היממה חוץ מ18:00-19:30.

זה שכבה פנימית בתוך השמשה שנראית כמו אלפי נקודות מנחושת. אני חושב שזה פטנט כלשהו נגד סנוור.

http://priuschat.com/threads/tiny-windshield-specks-in-bright-sunlight.98979/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...