Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט אם לעשות פוליש לבד או ללכת לדיטיילר

שימו לב! השרשור הזה בן 3324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניקו, כל הכיף בפוסו זה העובדה שבניגוד לווקסים אחרים, יש לו יכולת אמיתית לטשטש סווירלים, תוך כדי עמידות גבוהה יחסית.

ליישם גלייז מתחת לפוסו, לא רק שלא מטשטש סווירלים מעבר ליכולת של פוסו לבד (בדקתי בעצמי עם srp מתחת), אלא הוא גם פוגם בעמידות של הפוסו במעט (מביקורות של משתמשים בדיטיילינג וורלד).

בקיצור פה יש כמעט את כל העולמות למשתמש "עצלן" יחסית שמחפש הגנה טובה ומיסוך, הבעיה היא היישום הנוראי.

בכל מקרה שמח שנהנת מהמוצר הזה.

תגיע עם הרכב שלך למפגש שלנו בהזדמנות, ממש מעניין לראות s אדומה בלייב, ועוד אחת במצב חיצוני טוב.

וליאב, תודה :) תמיד שמח לעזור.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתמונות לא רואים מעיכות של פתיחת דלתות, צ׳יפים מאבנים וכדומה, רק אם מצלמים ממש מקרוב, מקווה לטפל בדינג דור לפחות בהקדם.

אבל סהכ היא בהחלט במצב טוב, רק שרוטים כמונו זה משגע :-P

אני לא יישמתי פלסטלינה בעבר והווקס שעשיתי בעבר של קארפלן ללא הכנה לא היה שווה הרבה, ההבדל מורגש מאוד.

אגב, רוב ה-s שמורות ובידיים טובות :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ, עברה כמעט חצי שנה....

אם אני רוצה לחדש את ההגנה שוב עם פוסו צריך שוב פלסטלינה בהפרש זמנים קצר כזה?

או מספיקה שטיפה עם סבון כלים ויישום פוסו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ניקו

בעקרון 1-2 בשנה מומלץ, ועם הגשם והלכלוך / אובך שהיה השנה הזו אני ממליץ לך לעשות שוב פלסטלינה.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש Soft99 Fusso Coat באייבי , מוכר מרוסיה.

התהליך:

שטיפה

פלסטלינה

מעבר עם מים להורדת שאריות הפלסטלינה

ייבוש הרכב.

IPA

מריחת הווקס/אוטם צבע.

ניגוב הווקס/אוטם צבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הולך לך עם המריחה וההסרה שלו ניקו? אתה עובד על פאנלים קטנים בכל פעם?

הוא מתייבש בקצב מהיר לחלוטין, יושב אצלי אולי 5 דק' על הפח ביום חמים כמו היום ואז אני מסיר. מעבר לזה הוא הופך להיות חלק מהלכה :p

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי פעם אחת....עובד פאנל פאנל וחיכיתי 15 שעה בהתחלה והבנתי מהר שזה יותר מדי זמן והיה יום קצת יבש, פעם

הבאה אחכה 5 דק' גג.

ההסרה קשה יחסית אבל התוצאה שווה, אציין שהניסיון שלי לפני הפוסו היה ווקס של קארפלן שאין מה להשוות ביניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3324 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...