Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלתות "עולות" סטייל למבורגיני בארץ.

HeadSpiN
שימו לב! השרשור הזה בן 7109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין אם היית אומר את זה על למבורגיני,או אם היית נוסע על אחת icon_twisted.gif
היי ערן.

אם היתה לי למבורגיני הייתי מוכן לסבול את חוסר הנוחות שבלצאת מרכב שנמצא בגובה הצמיגים של הרכבים ליד דרך דלת לא נוחה.

ביונדאי לא נראה לי שזה משתלם.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היתרון היחידי של הדלתות האלו - אם אתה מחנה במקביל למכוניות בחניה צפופה, אתה יכול לפתוח את הדלת בקלות בלי לפגוע בהן...
יופי, אבל עדיין שכנך לחניה יפתח את הדלת בשיא הכח על האוטו שלך...

טוב, זו יונדאי. זה גם ככה לא משנה. :wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל- אם היא נפתחת גם בצורה רגילה- אז הוא מסודר מבחינת טסט ושוטרים.

אבל בכל זאת- למה להוציא 6,000 ש"ח על דבר שאתה בקושי משתמש בו ולא תורם לרכב או לנסיעה בו בשיט?

מצד שני- אני יכול איכשהו להבין את זה.

בשלב כלשהו השיפורים ברכב פרטי ממצים את עצמם- לא ניתן יותר מה להוסיף לאוטו (מטעמי חוק או אספקה לארץ), והבחור היה צריך למצוא פורקן ל6 אלף שקל שדגדגו לו בארנק...

זאת בדיוק הסיבה למה אני נוסע על ג'יפ.

דלק יקר- אבל אף פעם לא משעמם, ובחיים לא ייגמרו האופציות לשיפורים.

לגביי היונדאי הזאת ספציפית- רכב בהחלט חמוד- וכמה מבטים על התמונות אכן חיזקו את טענותיי שהילד כבר הוסיף לרכב כלמיני שטויות חיצוניות..(ג'אנטים וכו', ומערכת אני בטוח שיש לו...לגביי המנוע? לא יודע. זאת בכל זאת יונדאי...) ולא נשאר כבר משהו הגיוני להוסיף לו.

אז וואלה- הסדנה הזאת בהחלט יודעת למי למכור דברים:twisted:, תמיד יש ילדים שצריכים כל מיני תמריצים לאגו הרצוץ שלהם...

אבל כמו שאמרתי- מפרגן לגמריי. תהנה.

-ארז-

לדעתי אין הבדל בין הקיט הזה לבין איזה ספויילר מטורף שניהם לא ממש תורמים אלא אם כן מדבר באיזה רכב עם הספק מטורף ואז לספוילר יש משמעות עדין לדעתי מבחינה חיצונית הקיט הנ"ל גורם סיפוק יותר מתוספת חיצונית אחרת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, אבל עדיין שכנך לחניה יפתח את הדלת בשיא הכח על האוטו שלך...

טוב, זו יונדאי. זה גם ככה לא משנה. :wink:

אפשר לחשוב שכולם כאן נוסעים בפורשים ובבמוו מה הקטע נכון זאת יונדאי אבל היא נראת פיצוץ אז מה הקטע המתנשא הבנאדם השקיע יצא לו פיצוץ למה לבאס ולחפש את השלילי אני בטוח שאף אחד לא היה מתנגד לכזה קיט על הרכב שלו פשוט הוא הלך עד הסוף והשקיע את הכסף ושוב אני אומר יצא פצצה!!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שכולם כאן נוסעים בפורשים ובבמוו מה הקטע נכון זאת יונדאי אבל היא נראת פיצוץ אז מה הקטע המתנשא הבנאדם השקיע יצא לו פיצוץ למה לבאס ולחפש את השלילי אני בטוח שאף אחד לא היה מתנגד לכזה קיט על הרכב שלו פשוט הוא הלך עד הסוף והשקיע את הכסף ושוב אני אומר יצא פצצה!!!

על שיפורי יופי באמת קשה להתווכח. תכל'ס, זו יונדאי, אז סבבה, למה לא.

כל אחד והטעם שלו.

אם היתה לי בימר קופה למשל, לא הייתי עושה זאת.

אם הייתה לי יונדאי, מממממ, בעצם אין סיכוי שהייתי קונה יונדאי. :roll:

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני מסכים לחלוטין, קיט מגניב והכל סבבה, הדבר היחידי שאני חושב הוא שהייתי משקיע את ה 6000 ש"ח במקום אחר באוטו. כמו מנוע או שיפורי שילדה, אבל זה בא ממישהוא שהייתה לו מיני עם 124 כ"ס בגלגלים(!!!) וחיצונית הייתה חלודה לחלוטין ובלי גריל ועל ג'אנט '13(195/45/13) :-D אז אתה פחות או יותר מבין איפה סידרי העדיפויות שלי:wink: .

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני מסכים לחלוטין, קיט מגניב והכל סבבה, הדבר היחידי שאני חושב הוא שהייתי משקיע את ה 6000 ש"ח במקום אחר באוטו. כמו מנוע או שיפורי שילדה, אבל זה בא ממישהוא שהייתה לו מיני עם 124 כ"ס בגלגלים(!!!) וחיצונית הייתה חלודה לחלוטין ובלי גריל ועל ג'אנט '13(195/45/13) :-D אז אתה פחות או יותר מבין איפה סידרי העדיפויות שלי:wink: .

יש הבדל בין שיפורי יופי לבין שיפורי שילדה/מנוע.

עניין של טעם. חוץ מזה, הוא נראה מאוד צעיר, אולי עדיף שלא יקבל עוד סוסים. :-) במקום זה, שיקבל עוד בחורות.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד למי שלא הבין, אותה הסיבה שהבן אדם "שיפר" את הדלתות כדי שיפתחו לכלפי מעלה היא כמו הסיבה למה להשים ספולייר ענקי מאחור, "פוזה". ולאו דווקא נוחות בחניות צפופות.

----------------------

ד"א, היונדאי הזאת מזכירה לי את הלאונה שלי :-P בלי מסגרות של חלונות בדלתות.

אני מת על הסגנון הזה של ה"חצי דלת".

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקטול בלי הכרה ? אולי לא מעניין אותו לפתוח פחות חצי שניה

אולי לא מעניין אותו לסגור עוד 3 קמ"ש

אולי הוא נוסע במהירות שגם ככה אין לו זוויות גלגול

הבן אדם עשה ת'שיקולים שלו והחליט ללכת על דלתות מתרוממות, במקום לשפוט את הסיבה לשים דברים כאלו, תשפטו את העבודה והעיצוב, וואלה העבודה נראית מפה לא רע בכלל, וזה פוזה מטורפת וזה דבר שלא רואים כל יום, ואם הוא החליט לחיות עם ה"חסרונות" של זה לטובת היתרונות של זה...אז וואלה אחי תתחדש ותהנה...

בקשר לכל האלו "אני לא הייתי שם 6 אלף שקל על דבר כזה" זה מסיבה מאוד מאוד פשוטה, או שסדרי העדיפויות שלכם שונים (ואם תסיימו את כ-ל השיפורים שאתם חפצים בהם ועדיין יהיה לכם 6 מיותרים ? אז אולי הייתם חושבים אחרת..) או שפשוט אין לכם את ה6 אלף שקל לשים על זה (לא רוצה לנקוב בשמות לגבי השרשור..מי שזה מכוון אליו יודע)

רדו מהבן אדם, ותדעו גם לפרגן שצריך ולא רק לקטול...כי לקטול אפשר את כולם פה (כלל אותי) ובצרורות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד החאפר כתב:

כי לקטול אפשר את כולם פה (כלל אותי) ובצרורות....

מי שרוצה לקטול אותו - מוזמן לעשות זאת בה"פ, נא לא להרחב את השרשור... :wink:

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הצרי עין למיניהם...אני החברה של הבחור....

הבעיה עם השיפורים בארץ היא אנשים כמותכם שלא יודעים לפרגן אלא רק לקטול...

האדום בפנים זה בגלל שבא לו! הוא מודע לצבע הצהוב של האוטו שלו...

עכשיו אני לא יודעת מי מכם נוסע על מה אבל קודם כל שהאנשים (או אולי צריך לומר בכלל ילדים...) שנוסעים על קורקינטים ואופניים ומגיעים למפגשים צריכים לשתוק עד שיבואו עם משהו יותר טוב מזה...

הקיט עלה 8000 שקלים ב"pit stop" והוא חוקי לגמרי- עשינו טלפונים לברר את זה....

מה שאתם חושבים שיפה הוא לאו דווקא כזה באמת....זו הסיבה לרוב המכוניות הנוראיות שרואים בימינו...ההגזמה פשוט מגעילה....

היונדאי קופה של סשה אולי לא עושה לכם משהו אבל היא חשובה לו מספיק בשביל להשקיע בה והוא שומר עליה במצב מצויין....לא קיימת יונדאי קופה ידנית 98 במצב כזה....

אז לכל זייני השכל...צרות עין היא לא תכונה יפה בכלל!!!!! אם מישהו פה היה שוקל קצת את המעשים שלו לפני שהוא היה מרכיב קיט מחריד על האוטו שלו- אולי הנוף במפגשים היה יותר טוב.....

ולצאת מהאוטו זו לא בעיה......זה ממש נוח ולא צריך להתקפל או להיות אקרובט....

אנשים, תתחילו להבין שזה שלכם אין כסף להוציא על זה זה לא אומר שצריך לקטול....

ול"בחור" החכם שאמר שלפחות זה אולי יביא לו בחורות- זה מביא..והוא מנפנף....אני אדע לשלוח את הזבל לכיוון שלך אם אתה רוצה...

כל מי שיש לו תלונות, משהו חסר ערך להגיד או שוב לפקפק במה שאני אומרת פה על החוקיות ועל איך שהאוטו עצמו נראה או משהו כזה- אתם מוזמנים לפנות אליי.....נראה מה יש לכם להגיד....

אתם גם יכולים להיכנס לפה: www.g_sasha.pic.co.il

תתחילו להיפתח לדברים חדשים....אחרת לאן אתם מצפים להתקדם?!

אני מציעה שכולם פה יחכו כמה חודשים...ההפתעה עוד תגיע...

ורק להוסיף עוד משהו אחד- אני רוצה לדעת באמת בני כמה אתם, איך קניתם את האוטו המדהיייים שכל אחד מכם נוהג בו או באילו ימים אבא נותן לכם לקחת את האוטו...כי לעומת כל הבטלנים פה(וסליחה מראש לאלה שלא בטלנים, זה לא בנוגע אליכם)האוטו הוא פרטי של סשה, הוא מטפל בו, הוא מתחזק אותו...את כל השיפורים הוא עושה מהכסף שלו והוא גם עתודאי באוניברסיטת תל-אביב בפקולטה על שם סאקלר לרפואת שיניים...אם הוא עושה את כל זה והוא גם אדם מדהים עם אוטו מדהים והוא מצליח להשיג יותר מהרבה פה- מי אתם ומה אתם שווים לעומתו....?!

כי להבדיל מכם- אני כן מכירה מישהו שתהיה לו למבורגיני...ולא, זה לא מסט של סמלים כמו שנהוג בקרב משפרי הארץ...:twisted:

סשון שלי, אני אוהבת אותך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הזייני שכל-זה שאתם לא אוהבים משהו/אין לכם כסף לעשות אותו/אין לכם ביצים לעשות אותו

זה הכל זכותכם המלאה-אבל זה לא הופך את זה לאמת אבסולוטית לגבי כל שאר העולם

יש מי שמשקיע ביופי,יש בפוזה,יש במכאני,כל אחד מה שעושה לו את זה

אני לא ראיתי ולא שמעתי אותו מבקש מאף אחד כסף לממן את השגעונות שלו נכון?!

לגבי החוקיות-למי זה מעניין תביצה, אני מאמין ש90% מהחברים כאן שיש להם רכב שלהם הורידו ממיר וזה ניחשב חוקי? מה לגבי דודים לא מקורים? פילטרים? שאני ימשיך...

ואם במרצדס אס אל "דלתות שחף" , או למבוגיני קונטאש וכל שאר האקזוטיות שמו דלתות כאלה אז למה אתם פתאום קובעים שזה לא בטיחותי,לא תקני,מסוכן במקרה תאונה

מי ישמע אתם בסרט של מקגיור שנחלץ ברגע האחרון מפיצוץ תנק הדלק של רכב בוער,או איזה פרק חוזר של ניקיטה.

אם תעשו תאונה מספיק קשה עם הרכב שתחייב אתכם לברוח מהחלון-סימן שאתם לא במצב לעשות זאת בכוחות עצמכם

אז חאלס עם הכאב לב ואל תפגעו לאחרים בהנאה מהרכב שלהם (גם אם זה לא לטעמכם-אפשר לשתוק)

שבוע טוב לכולנו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הרכב הזה המפגש האחרון.

הדבר המזעזע ביותר ביונדאי הזו, הוא שאת כל הפנים שלה צבעו לגמרי באדום.

מה ? בעל הרכב לא שם לב שהוא צהוב ?

בלי קשר - ממש לא נראה לי נוח האופן שבו האנשים מתעקמים כדי לצאת מהרכב.

בעניין חוקיות - שינוי מבנה אינו חוקי.

היתרון היחידי של הדלתות האלו - אם אתה מחנה במקביל למכוניות בחניה צפופה, אתה יכול לפתוח את הדלת בקלות בלי לפגוע בהן...

אתה אולי תצא בקלות מהרכב...

אבל כשיבוא נהג הג'יפון מימנך, והסבאל'ה בלה-סייבר משמאלך... הם ישאירו לך פינוק לא קטן בדלתות הכ-ל כ-ך יקרות שלך! ;-)

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האללו, בעלבית,תנעל כבר את השירשור הזה, מה נרדמת בשמירה? באים לי פה כל מיני תותים עם פה ודיבור שלשוק הכרמל. סגור ומייד.

אין פה מקום לשפה כזאת!!!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הצרי עין למיניהם...אני החברה של הבחור....

הבעיה עם השיפורים בארץ היא אנשים כמותכם שלא יודעים לפרגן אלא רק לקטול...

האדום בפנים זה בגלל שבא לו! הוא מודע לצבע הצהוב של האוטו שלו...

עכשיו אני לא יודעת מי מכם נוסע על מה אבל קודם כל שהאנשים (או אולי צריך לומר בכלל ילדים...) שנוסעים על קורקינטים ואופניים ומגיעים למפגשים צריכים לשתוק עד שיבואו עם משהו יותר טוב מזה...

הקיט עלה 8000 שקלים ב"pit stop" והוא חוקי לגמרי- עשינו טלפונים לברר את זה....

מה שאתם חושבים שיפה הוא לאו דווקא כזה באמת....זו הסיבה לרוב המכוניות הנוראיות שרואים בימינו...ההגזמה פשוט מגעילה....

היונדאי קופה של סשה אולי לא עושה לכם משהו אבל היא חשובה לו מספיק בשביל להשקיע בה והוא שומר עליה במצב מצויין....לא קיימת יונדאי קופה ידנית 98 במצב כזה....

אז לכל זייני השכל...צרות עין היא לא תכונה יפה בכלל!!!!! אם מישהו פה היה שוקל קצת את המעשים שלו לפני שהוא היה מרכיב קיט מחריד על האוטו שלו- אולי הנוף במפגשים היה יותר טוב.....

ולצאת מהאוטו זו לא בעיה......זה ממש נוח ולא צריך להתקפל או להיות אקרובט....

אנשים, תתחילו להבין שזה שלכם אין כסף להוציא על זה זה לא אומר שצריך לקטול....

ול"בחור" החכם שאמר שלפחות זה אולי יביא לו בחורות- זה מביא..והוא מנפנף....אני אדע לשלוח את הזבל לכיוון שלך אם אתה רוצה...

כל מי שיש לו תלונות, משהו חסר ערך להגיד או שוב לפקפק במה שאני אומרת פה על החוקיות ועל איך שהאוטו עצמו נראה או משהו כזה- אתם מוזמנים לפנות אליי.....נראה מה יש לכם להגיד....

אתם גם יכולים להיכנס לפה: www.g_sasha.pic.co.il

תתחילו להיפתח לדברים חדשים....אחרת לאן אתם מצפים להתקדם?!

אני מציעה שכולם פה יחכו כמה חודשים...ההפתעה עוד תגיע...

ורק להוסיף עוד משהו אחד- אני רוצה לדעת באמת בני כמה אתם, איך קניתם את האוטו המדהיייים שכל אחד מכם נוהג בו או באילו ימים אבא נותן לכם לקחת את האוטו...כי לעומת כל הבטלנים פה(וסליחה מראש לאלה שלא בטלנים, זה לא בנוגע אליכם)האוטו הוא פרטי של סשה, הוא מטפל בו, הוא מתחזק אותו...את כל השיפורים הוא עושה מהכסף שלו והוא גם עתודאי באוניברסיטת תל-אביב בפקולטה על שם סאקלר לרפואת שיניים...אם הוא עושה את כל זה והוא גם אדם מדהים עם אוטו מדהים והוא מצליח להשיג יותר מהרבה פה- מי אתם ומה אתם שווים לעומתו....?!

כי להבדיל מכם- אני כן מכירה מישהו שתהיה לו למבורגיני...ולא, זה לא מסט של סמלים כמו שנהוג בקרב משפרי הארץ...:twisted:

הקדמה :

הדברים שלך הם פשוט הרמה להנחתה.

מה קרה? חבר שלך לא יודע לכתוב?

או שאין לו זמן בגלל הלימודי-רפואת-שיניים-באוניברסיטה-בתל-אביב-של-שם-סאקלר?

:)

כל הכבוד על היונדאי, אני באמת בעד שכך אחד יעשה מה שבא לו עם הכסף שלו.

לי יש רנו חמש - נראית כמו מליון דולר. בנות רק נדבקות לי לאוטו.

לא אלי - לאוטו. כי הוא כזה יפה. ויש לי חברה - שנה שניה במדעי ההתנהגות במכללה למנהל 0 - את יודעת כמה כסף זה עולה לה?

והיא לא חוסכת שקל - שמה לאוטו שלה דלק, שטיפה חיצונית + וקס בעשרה שקלים...

בקיצור -

מה הקשר בין מה שאת כותבת פה לזה שחבר שלך שם דלתות שחף באוטו שלו?

שיהיה לשניכם בהצלחה.

ההודעה שלך היא אחת ההזויות שקראתי פה לאחרונה (ותאמיני לי שעם הרמה הזוועתית שהפורום פה הדרדר, לכתוב הודעה הזויה זה באמת הישג מרשים)

רון.

-מצטרף לקריאה של באגירה - יאללה לזרוק את השרשור הזה לפח, אנשים עוד יקבלו כאבי בטן מהצחוקיה -

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...