Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור משעשע בתחנת דלק

Vovka
שימו לב! השרשור הזה בן 7175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא התכוונתי אליך חס וחלילה...

פשוט ראיתי כאן כול מיני רעיונות 'משעשעים' למדי,

מה זה היה מועיל?!

סליחה עם פגעתי

איתמר

:) אין בעיה. הכל ברוח טובה. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוונותיי בעבר הייתי מתנדב משא"ז-היה לי רישיון על ניידת איך שהיינו מקבלים את הניידת-תמיד הייתי לוקח את הטויוטה החדשה-שומר אמונים ליפנים :-D -מתדלק אותה בתחילת משמרת ובאותו זמן חבר שלי היה בודק שיש מים במגבים,שמן,ראדיאטור וכ'ו... במשטרה גם רכב שהוא חודש על הכביש צריך לבדוק את הכל-רק חבל שלא כולם מוכשרים ואחד המתנדבים החליט לבדוק שמן דרך הפקק מילוי והשאיר אותו פתוח!

:evil:

חבר שלי תמיד היה הולך עם האפוד הזוהר של המתנדבים,באה נהגת רואה אותו מנקה את השמשות צופרת לו ההוא מתסכל אחורה באינסטינקט וממשיך לנקות-אחרי דקה ההיא יוצאת אליו: "הלו מה זה מה ייבשת אותי פה!!" חבר שלי אומר לה בתמימות "מה אני נראה לך עובד פה אני מתנדב במשטרה את לא רואה איזה רכב אני מנקה ומה רשום לי על האפוד???" אני תפסתי צחוק מטורף,הנהגת לא ידעה מה להגיד חייכה חצי חיוך של פאשלה,הורידה את הראש והלכה לכיוון הרכב שלה שכבר עמד לידו המתדלק :-P .

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שואל אותה

"לבדוק שמן מיים ?"

ואז הייתי אומר שחסר שמן

ולוקח את צינור הדלק

וממלא לה דלק במקום שמן

מעניין מה זה יכול לעשות ?

חוץ מזה שזה מצחיק בצורה מטורפת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר כבודו,

עבדת פעם בתחנת דלק באשקלון ( טוב, לא משנה )? אני כן, והיו בדיוק לקוחות כאלה אצלי כל יום! אז, חשבתי לעצמי... " כ*ס *מק מה אני עושה כאן? למה אני לא יכול לשלוח אותה ל****? ברגע שאני מוריד את המדים, אני אומר לה כמה מילים מאוד מאוד לא יפות" . והיום, צצה לי ההזדמנות לקלל כמו זונת רחוב את הגברת העצבנית והלא מנומסת! ואז זה אני לא עשיתי, אמרתי לה שזה שירות עצמי כאשר היא הפסיקה לתקוף אותי. אז בבקשה אל תעשה ממני לא תרבותי , אני ממש לא כזה.

* נראה לך שהיית אומרת סליחה? איפה אתה חיי?

:mm_yeah:

באמת מישלא עבד בתחנת דלק לא יבין את זה :-)

וכאשר האנשים נכנסים לשירות מלא בכלל יש חוצפנים :x

באים לתדלק ב 20 ש"ח ודורשים שתעשה להם טיפול 10 :evil:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...