Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהגים של היום הם לא נהגים של הלילה

0ZiRo0
שימו לב! השרשור הזה בן 4474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לבעלי עניים 6/6, בנתיב ימני נסע רכב לימוד נהיגה "ל" במהירות נמוכה ממקובל.לרכבים אלו יש נתייה לבצע עצירות פתע ושאר התנהגות לא רגילה בדרך לרישיון.

עדיין צריך היה להישאר בנתיב ימיני?

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מבין אבל למה אבא שלך לא שמר את הדיבורים לעצמו?

אמרתי כבר, מאזדה עם קסנונים ולדים זה ערס מוביל, דין X6, ממזמן.

רואים שהבנאדם לפי הלדים בלוחית רישוי(גם לי יש, אבל אני מתכוון לתחושה הפנימית שלי) הוא קצת בעייתי.

אתה יודע כמה אנשים עושים עבירות תנועה כשאני רואה ?

פעם חתכה אותי מישהי בכיכר בעייתית בעיר שלי פתחתי את החלון וקיללתי את הבחורה, זה אפילו לא היה בשליטה מרוב עצבים.

אבל אם הייתי נופל על מישהו מטורף?היה חוזר אליי, שואל מה אמרתי והיינו מסתבכים שתינו.

יש דברים שצריך להבליג עליהם,

אני עם הדעות שלי פה, אולי לא מקובלות אבל אלו הדעות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0ZiRo0,

בהודעות האחרונות לא דיברנו על אביך, אלא בכללות על נהיגה בנתיב שמאלי, ואני ציינתי [בהודעתי משעה 3:17] כי נראה שאביך יצא לעקיפה.

עם זאת, כוונתי היתה להתריע בפניך שאל תרוץ למשטרה, כי אני קיבלתי דו"ח אזהרה על דבר דומה.

:idea:בכביש אל תהיה צודק, היה חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעלי עניים 6/6, בנתיב ימני נסע רכב לימוד נהיגה "ל" במהירות נמוכה ממקובל.לרכבים אלו יש נתייה לבצע עצירות פתע ושאר התנהגות לא רגילה בדרך לרישיון.

לא,אבל אל תשכח שעקיפה צריכה להתבצע:

1.בזמן סביר-זמן סביר אומר לא לצאת לעקיפה בשאנטי,לקחת את הזמן ולהתנחל.

2.במרחק סביר-ללא יציאה מוקדמת,לצאת ולחזור מיד אחרי העקיפה,לדעת להעריך נכון את המרחק.

3.ללא התעלמות משאר התנועה-תוך כדי הסתכלות במראה.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון, אבל זו לא סיבה שנהג יחתוך אותו מימין לשמאל, בלי לאותת ולדהור כאילו הכביש שלו, ואח"כ עוד לשחק אותה איזה אבו עלי.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא,אבל אל תשכח שעקיפה צריכה להתבצע:

1.בזמן סביר-זמן סביר אומר לא לצאת לעקיפה בשאנטי,לקחת את הזמן ולהתנחל.

2.במרחק סביר-ללא יציאה מוקדמת,לצאת ולחזור מיד אחרי העקיפה,לדעת להעריך נכון את המרחק.

3.ללא התעלמות משאר התנועה-תוך כדי הסתכלות במראה.

הוא נוהג קצת יותר מ35 שנים בלי עברות... ולא נהג חדש.

שימוניק, לפי דעתך, נתיב ימין אמור לשמש כנתיב אגרה למי ששוהה בו יותר מכמה שניות. אם תציע את זה לכנסת,יש סיכוי שחוק יעבור בקריאה ראשונה ונראה מצלמות בכל כביש בעל שני נתיבים ומעלה...

יש לך מוסג באיזה מצב כבישים בארץ??? בכביש עוקף ,בדרך הביתה, אני חייב להישאר בנתיב ימין כדי לא לגרום נזק או תאונה בגלל בורות,סדקים באספלט ופתחי ביוב שגבוהים מהכביש...

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת, אבאשלך לא היה צריך לצעוק לעברו אידיוט.

הערה מיותרת.

בנוסף לא היה צריך להאט ולדבר איתו, ובמיוחד לא לעצור.

מספיק שהיה להוא במאזדה סכין, או שהוא מספיק דפוק, והיה מז**ן את אבא שלך במקום.

אז זה שווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נוהג קצת יותר מ35 שנים בלי עברות... ולא נהג חדש.

quote]

אבא שלי נוהג קרוב ל-50 שנה עם כמות עבירות/תאונות ששואפת לאפס טפו טפו חמסה מלח-מים..

אבל זה לא הופך אותו לנהג-על,ובטח שלא מונע ממני להעיר לו בכל הזדמנות על שהייה מיותרת בשמאלי שלא לצורך עקיפה/פנייה שמאלה.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון, אבל זו לא סיבה שנהג יחתוך אותו מימין לשמאל, בלי לאותת ולדהור כאילו הכביש שלו, ואח"כ עוד לשחק אותה איזה אבו עלי.

אם לא היית נחפז כמו ישראלי מצוי היית שם לב שהוקעתי וגיניתי בחריפות את ההתנהגות המכוערת הזאת בהודעה הקודמת.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין הדברים מר טורבו? גם אם בן אדם שעתיים בנתיב השמאלי (כן, מעצבן, אבל קורה, ולא קצת לצערנו), זו לא סיבה לחתוך אותו. הבנתי שכתבת נגד זה, אז?

אגב, כמדומני זה כביש עם הפרדה אבל בין עירוני ולא מהיר, לכן העבירה עוד יותר חמורה לדעתי (לנסוע מעל המותר, ובהרבה, ועוד לחתוך בצורה כזאת).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין הדברים מר טורבו? גם אם בן אדם שעתיים בנתיב השמאלי (כן, מעצבן, אבל קורה, ולא קצת לצערנו), זו לא סיבה לחתוך אותו. הבנתי שכתבת נגד זה, אז?

).

אז לא הבנת נכון לצערי.

אתה בוחר לעוות את המציאות כרצונך וחבל.

לא הצדקתי את החמור בסרטון,אבל עם כל הסימפטיה שאני רוכש לבחור והסלידה מההתנהגות של הערס המסריח הזה אי אפשר להתעלם שניסיון העקיפה של הנהג שמצלם לא בוצע כיאות.

אם היית תקוע אחרי אדם שבמשך שעתיים מתנחל בנתיב השמאלי במוד-זחילה ומסרב בתקיפות להתפנות(לפנות) לא תעקוף?

אל תיתמם כל אחד בסופו היה עוקף,כמובן שיש דרך לעקוף בצורה אלגנטית ולא לחתוך באגרסיביות.

אני אחזור שוב פעם כדי לחדד לך:

אני לחלוטין לא מצדיק את הנהג שמצולם אבל גם לא מצדיק לחלוטין את הנהג שמצלם.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך, ואני נוהג (מסתבר, בקטע הזה) בדיוק כמוך. עוקף וחוזר ישר לימני, איתותים, הכל. אבל שוב, מה שלי חורה כאן הוא העניין שנהגים לא אכפת להם מכלום ואם יש איזה בור ש"חונה" בנתיב השמאלי 20 שעות (כמובן שלא מדובר על האבא בסרטון שהובא כאן), לא צריך להיות "גנגסטר" ולשחק אותה מלך הכביש ולחתוך אותו. זה לא נותן כלום, חוץ מחשש גדול לתאונה.

כמו שגם אתה כתבת, אני לא חסיד בכלל, וגם לי יש קטעים שאני עוקף מימין כי פשוט אין ברירה אחרת. אבל יש דרך לכל דבר.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מהסוף, בבון, אין ספק!

ועכשיו נחזור להתחלה,

1. אבא שלך ישן בשמאלי, לדעתי במרחק שהסרטון התחיל ממנו לא ניתן היה לראות שמדובר בל', וגם אם כן אין שום סיבה להיות בשמאלי כ"כ הרבה זמן (לקח לו 12 שניות להגיע אל הל'!! זה ה-מ-ו-ן), מה גם שהוידאו חתוך, ואנחנו לא באמת יודעים מה היה לפני מבחינת אופי הנהיגה של אבא שלך, אבל נשאיר את זה בצד.

2. מה אבא שלך מהבהב לו? הוא שוטר? הוא אחראי על אכיפת חוקים בדרך כלשהי? לא! זה לא עניינו המהירות שלו ולא העקיפה מהימין הזאת, מה גם שהוא לא באמת חתך את אבא שלך הוא היה די רחוק ממנו.

אבא שלך מחפש אקשן (גם לדבריך) ויום אחד זה יתנקם בו.

בנוסף, לאחר ההבהוב, שניהם מאטים עד כמעט עצירה וחוסמים דרך בין עירונית (2 נתיבים עם שטח הפרדה) ולדעתי, זה הרבה יותר מסוכן ממה שהבחור עשה וכאן אבא שלך שותף מלא לעבירה.

רוצה אקשן? שילך להתאגרף ושלא יתעסק בלנסות לחנך את כל מי שנמצא סביבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...