Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת וולוו S60 שנת 08' - טעות?

N.C
שימו לב! השרשור הזה בן 4282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהג מתחיל - התגובה שלך מבוססת על סטיגמות שחלפו זה מכבר מן העולם ואני מניח שאין לך שום ניסיון עם הרכב. מנוע ה - 2.4 ליטר האטמוספרי נחשב מנוע אמין מאוד אם הוא מטופל כראוי, דגם ה - SE לא מאובזר בים של אלקטרוניקה אז על סמך מה אתה קובע ככלל שהוא ישפוך ים של כסף על תיקונים ?

דבר ראשון, לשמחתי אין לי שום נסיון עם מכוניות וולבו חוץ מאשר כשהייתי נוסע בכאלה מתוקף תפקיד מסויים.

שנית, אני לא קובע כלום ואמינותה של מכונית וולבו מעניינת לי את הקצה של השמוליק. אני מעלה טענה שאם יש לך רכב X במצב טוב, עונה על צרכיך, שאתה מכיר ומתחזק כהלכה, הוא יעלה לך פחות מרכב Y יקר יותר לרכישה (כנראה), שאתה לא מכיר, מאותו שנתון פחות או יותר, שהוא גם לא ידוע כאמין יותר מרכב X.

חוץ מזה, יש לי חבר טוב שהוא מכונאי מומחה לוולבו במורשה, אבל זה בסייד דה פוינט.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייםש1 תודה על התגובה ,תודה לכולם על התגובות

1. אני לא מתכוון למכור את המאזדה 6 במחיר שחיטה , אין סיבה השוק מת הרכב ישאר אצלי הוא מצויין.

2.מותר לבן אדם בין אם יש לו כסף או לא החשק או ברצון להתקדם למשהו אחר ,אני נוהג במאזדה 6 משנת 2009 ןאני רוצה שינוי.

3.ישבתי ונהגתי בS60 2008 אין בכלל מה להשוות בינה לבין המאזדה . ראשית הנוחות שזה מאוד חשוב לי ,אתה יושב ברכב שמינימום עולה 200 אלף ש"ח ,ככה ההרגשה ,לגבי הכפתורים שעברו מין העולם מישהו טען כאן , ? אולי זה לא הונדה אקורד החדשה אם כפתורים כמו ובכמות של מטוס F16 גם באיכות וגם בכמות ,אבל אפילו מערכת השמע ללא התוספות היתה נהדרת.

4.שוק קשה ,כן יש לי חבר שמנסה למכור מאזדה 3 08 שנה שלמה 0 טלפונים ..

לדעתי אם אצליח למכור ולמצוא S60 שמורה ,זה הרבה אוטו במעט כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NC, אני מפרגן לך יקירי, אבל השוק היום רצח, ולקנות רכב שאתה לא מכיר תמורת רכב שאתה מכיר ואוהב, בלי שיש הצדקה משמעותית (בעיני, בעיני) זה נראה לי סיכון מיותר. גם אם היתה לך הזדמנות לקנות רכב של חבר או קרוב שאתה יודע מה הרכב עבר ומה מצבו הייתי מציע לך לשקול שנית.

אבל, וזה אבל ענק - זכותך לקחת כל החלטה שתרצה!

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג מתחיל ,צודק שהשוק רצח וצודק שיש כאן סיכון והבעיה העיקרית היא שאני בסך הכל מתקדם בשנה אחת ...

שזה כלום ולהחליף רכב אוהב אז זהו לא אוהב יותר נמאס לי ,אני אוהב להחליף הרבה כי נמאס לי מהר ,הבעיה השוק היום זה לא מה שהיה פעם.

הרכב הוא גם רכב משני כלומר כל הנסיעות הארוכות הם ברכב של אשתי ,אני הרכב משמש אותי לנסיעות קצרות לעבודה ופעם בשבוע לת"א.

תכלס גם פיאט פונטו היתה עושה את העבודה .

סכנה בכל קנייה יש סכנה ,הרכב הקודם שלי לפני המאזדה 6 ,אודי A4 שקניתי מזקן הלך לבדיקה יצא בון בון ,והבון בון עלה לי 13000

ש"ח תיקונים בחצי שנה ,זה אחד הסיבות שאני לא רוצה רכב גרמני יותר.

וידוע לי שהטיפולים בוולוו לא זולים ,אבל מדובר לא על הטורבו ,ומה המאזדה שנכנסה למוסך לא שילמתי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג הרבה בS60.

ועל אף שבאתי אליה בגישה שלילית על זה שהיא כבר קצת מיושנת ולחברים שרכשו אז כזאת חדשה (אחרי הורדת המחיר כמובן) המלצתי בחום לא לקנות אותה.

הופתעתי לטובה.

יש הרגשת פרימיום. נ ק ו ד ה.

החל מגרגור חמשת הצילינדרים של המנוע.

משקל ההגה, איכות החומרים ותחושתם, הנדסת האנוש ונוחות המושבים(!)

ההתנהלות יומיומית זריזה הודות למנוע גמיש שנותן הרבה מומנט בסל"ד מאוד נמוך, גיר שעובד חלק.

לרכב יש חסרונות כמובן כמו מרווח דיי עלוב במושב האחורי, והפן הכלכלי...

אני גם לא מאמין שהרכב יסבול מיותר מידי בעיות, אלה מכלולים עתיקים שוולבו משתמשת בהם עוד מתחילת שנות ה-90, וגם הדגם הספציפי הזה כבר רץ מ2001, אין טורבואים, אין יותר מידי פיצ'פקעס אלקטרונים שיתקלקלו ואני בטוח שאפשר למצוא מוסכים שיטפלו ברכב בעלויות נורמליות (לפחות כל עוד שום דבר גדול לא הלך). אני מחזיק גם ב.מ.וו 97', מטפל במוסך מתמחה ב.מ.וו הטיפולים עולים רק קצת יותר מברכב 1.6 (אין מה לעשות נכנס יותר שמן ויש עוד 2 פלאגים להחליף :) ).

אין הגיון בהחלפת המאזדה לוולבו, אבל כמו שאמרת גם פונטו תעשה את העבודה...

אם בהתלבטות שלך אתה לא בדיוק מחפש את השקל מתחת לפנס (ונראה לי שלא), אתה לא נוסע המון ומוכן לשלם קצת על נוחות אז במקרה הזה אתה לא צריך לשלם הרבה יותר ממה שאתה משלם כיום בשביל לקבל חווית נהיגה שונה ומפנקת הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לומר לך בעניין הנוחות, שנסעתי עם הרכב לא מעט פעמים לאילת ובהשוואה לרכבים אחרים איתם ירדתי לשם בעבר - פשוט לא יאמן כמה הנסיעה נעימה ולא מעייפת. המושבים במודל שלי (בד משולב עור) הם מהנוחים שנתקלתי בהם ברכב, דווקא מושבי העור המלא מהמודלים המאוחרים נוחים קצת פחות לטעמי ;-)

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כמו שקודמיי רשמו אני די משוכנע שזה הרכב בשבילי ,כל מה שנותר זה למכור את המאזדה שזה משימה מאוד קשה בימינו ,

גם שהייתי במגרשים ידועים ... לטרייד איין המחיר על המאזדה היתה שחיטה .

סבלנות ולרכוש רכב במחיר שפוי אחר כך .

תודה חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעדכן אותך, שראיתי באתר של מאיר טרייד אין, שיש כרגע מבצע על S-60 משומשות במסגרתו מקבלים על חשבונם את הטיפולים עד 3 שנים או 60,000 ק"מ, ע"פ המוקדם. מן הסתם יש אותיות קטנות, אבל עדיין שווה לך לבדוק שם.

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
כנראה פוזה של בנאדם שיש לו כיום אחלה רכב, שרוצה למכור אותו במחיר שחיטה כי זה השוק היום, להוסיף כסף כדי לקנות רכב שלא שונה בהגדרה ממה שיש לו כיום ושהוא לא מכיר, ולשפוך עליו ים כסף לתיקונים.

אמת!!! :evil:

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לדמיין איך מישהו שנהג במאזדה 6 ואח"כ התיישב ב 60S . עוד יכול להשוות. הוולוו פשוט תענוג של רכב במיוחד GLT וטיפולים בוולוו מרקדו ביפו שווים לכל נפש. האוטו צורך 1/10 משולב ואכן אין מה להשוות לשום יפנית מפלוסטקת בשום פרמטר. מחיר מכירה יהיה פחות מחצי ממחיר הקניה בכל מקרה ובסכומים נמוכים כאלו זה כבר לא אסון כלכלי

והפינוק שווה כל שקל

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...