Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונה על התנהגות לא נאותה של מתנדב/שוטר - למי מגישים ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואתה הוא זה המשתמש במילים כגון "חלאה" ו"משטרע" כשאתה מתאר עובד ציבור או גוף משטרתי. מעניין למי תפנה בבקשת עזרה כש"עבריין" אחר יתפוס לך את החנייה או ימנע ממך את זכויותיך.

\

אפנה ללאמפה.

תנסה ותראה. תקבל יחס ענייני מפקיד במדים בתחנת משטרע, מנסיון.

גנבו לך פעם רכב? פרצו אי פעם לביתך? השחיטו לך פעם שדה חקלאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא, לא רציתי לעצור באמצע נתיב תדלוק כדי להוריד נוסעים. זה מציק ומעכב את התנועה, ואותי באופן אישי מעצבן. אם אתה מכיר את האיזור, המקום צפוף ועם תנועה ערה.

2. במקום יש שתי חניות נכים. השניה נותרה פנויה. המבחן שלך עבר בהצלחה.

3. החוק היבש אומר שעבירת חניה בחניית נכה מתקיימת ברגע שהרכב חונה, עם בלם יד מורם ומנוע כבוי. הדבר לא היה בפועל.

אתה טועה לגבי פרשנות החוק היבש.

והרי התקנה:

עבירה בניגוד לתקנה 72(א)(16) לתקנות דלעיל - איסור על עצירה, חנייה, העמדה של כל הרכב או חלקו ליד תמרור ג-43 המסמן מקום חנייה לרכב של נכה משותק רגליים. העובר על תקנה זו צפוי לקנס 750 ₪ . מקבל הדוח רשאי לבקש להשפט בגין העבירה באם כופר בבצועה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפנה ללאמפה.

תנסה ותראה. תקבל יחס ענייני מפקיד במדים בתחנת משטרע, מנסיון.

גנבו לך פעם רכב? פרצו אי פעם לביתך? השחיטו לך פעם שדה חקלאי?

למען האמת גנבו לי רכב, פרצו לביתי וקרעו את הכספת מהקיר ובשני המקרים המשטרה באה, לקחה טביעות אצבע, נתנה אישור והלכה לדרכה. עד היום לא נמצאו הגנבים. אז לא נמצאו אז מה, הם חרא של משטרה?

מה שכן, שדה חקלאי עדיין לא השחיתו לי, כי אין לי, אבל אם היה, אני משוכנע, שלא השוטרים הם המשחיתים.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא, לא רציתי לעצור באמצע נתיב תדלוק כדי להוריד נוסעים. זה מציק ומעכב את התנועה, ואותי באופן אישי מעצבן. אם אתה מכיר את האיזור, המקום צפוף ועם תנועה ערה.

2. במקום יש שתי חניות נכים. השניה נותרה פנויה. המבחן שלך עבר בהצלחה.

3. החוק היבש אומר שעבירת חניה בחניית נכה מתקיימת ברגע שהרכב חונה, עם בלם יד מורם ומנוע כבוי. הדבר לא היה בפועל.

מאיפוא הבאת את סעיף 3 המוכחל. אתה טועה כפי שהוסבר לך בהודעה של ארז.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת גנבו לי רכב, פרצו לביתי וקרעו את הכספת מהקיר ובשני המקרים המשטרה באה, לקחה טביעות אצבע, נתנה אישור והלכה לדרכה. עד היום לא נמצאו הגנבים. אז לא נמצאו אז מה, הם חרא של משטרה?

מה שכן, שדה חקלאי עדיין לא השחיתו לי, כי אין לי, אבל אם היה, אני משוכנע, שלא השוטרים הם המשחיתים.

כן,המשטרה הוא ארגון עלוב.

אתה לא היחיד שלא נתפסו הגנבים שפרצו לביתו וסביר להניח שלאחר שהחוקרים ביקרו בביתך ואספו ראיות לא נעשה שום מאמץ לאיתור הפורצים.

המשטרה לא מגינה על שטחים חקלאיים וחמור מכך,לא מאפשרת לאזרח/החקלאי להגן על עצמו,על רכושו ועל משלח ידו.מנסיון,אם כחקלאי (עד לא מזמן) הייתי מנסה באופן פעיל לעצור גנב ומצליח,אני הייתי נעצר לחקירה ונגדי היה מוגש כתב אישום על תקיפה ועיכוב שלא בסמכות בעוד הגנב היה משוחרר לדרכו וחוזר להמשך הגניבה(אירוע אמיתי שהתרחש בגליל התחתון לפני מס' שנים).

כנ"ל אם תנסה להשתלט על גנב אשר פרץ לביתך.אתה תואשם בתקיפה(אלא אם כן קיימת איתו ראיון ארוך ומוקלט,ע"מ להוכיח את דבריך,ושבראיון הוכיח הפורץ מעל לכל ספק שבכוונתו לתקוף אותך...אחרת ע"פ החוק אסור לך לנסות למנוע ממנו את המשך הגניבה והשהייה בביתך באופן פיזי אם לא היה חשש סביר שחייך בסכנה,עד להגעת המשטרה אם התקשרת לקרוא להם).

שוטר אמור ליצור אצל האזרח הסביר תחושה של ביטחון.בישראל כאשר האזרח הסביר רואה שוטר הוא בד"כ ישתדל לשמור ממנו מרחק,יחוש תחושת זלזול וחשש מהתנכלות,סלידה באופן כללי ובטח לא תחושה של יתר ביטחון.

כמה פעמים כולנו ראינו עוול,מפגע או כל בעיה שדורשת התערבות משטרתית והחלטנו "לוותר" על התענוג לקרוא להם כדי לא להיתקל בהם?

מילה לגבי המתנדבים של מתנ"א: רובם אנשים שמשתמשים במדים ובסמכות שניתנה להם ככלי לסיפוק יצר הסמכות והכח,"עבד כימלוך".מיעוטם אכן ממלא את משימתם כראוי.

אה,ובאמת תודה שלא השוטרים הם המשחיתים...לפחות זה.

ADZ

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,המשטרה הוא ארגון עלוב.

אתה לא היחיד שלא נתפסו הגנבים שפרצו לביתו וסביר להניח שלאחר שהחוקרים ביקרו בביתך ואספו ראיות לא נעשה שום מאמץ לאיתור הפורצים.

המשטרה לא מגינה על שטחים חקלאיים וחמור מכך,לא מאפשרת לאזרח/החקלאי להגן על עצמו,על רכושו ועל משלח ידו.מנסיון,אם כחקלאי (עד לא מזמן) הייתי מנסה באופן פעיל לעצור גנב ומצליח,אני הייתי נעצר לחקירה ונגדי היה מוגש כתב אישום על תקיפה ועיכוב שלא בסמכות בעוד הגנב היה משוחרר לדרכו וחוזר להמשך הגניבה(אירוע אמיתי שהתרחש בגליל התחתון לפני מס' שנים).

כנ"ל אם תנסה להשתלט על גנב אשר פרץ לביתך.אתה תואשם בתקיפה(אלא אם כן קיימת איתו ראיון ארוך ומוקלט,ע"מ להוכיח את דבריך,ושבראיון הוכיח הפורץ מעל לכל ספק שבכוונתו לתקוף אותך...אחרת ע"פ החוק אסור לך לנסות למנוע ממנו את המשך הגניבה והשהייה בביתך באופן פיזי אם לא היה חשש סביר שחייך בסכנה,עד להגעת המשטרה אם התקשרת לקרוא להם).

שוטר אמור ליצור אצל האזרח הסביר תחושה של ביטחון.בישראל כאשר האזרח הסביר רואה שוטר הוא בד"כ ישתדל לשמור ממנו מרחק,יחוש תחושת זלזול וחשש מהתנכלות,סלידה באופן כללי ובטח לא תחושה של יתר ביטחון.

כמה פעמים כולנו ראינו עוול,מפגע או כל בעיה שדורשת התערבות משטרתית והחלטנו "לוותר" על התענוג לקרוא להם כדי לא להיתקל בהם?

מילה לגבי המתנדבים של מתנ"א: רובם אנשים שמשתמשים במדים ובסמכות שניתנה להם ככלי לסיפוק יצר הסמכות והכח,"עבד כימלוך".מיעוטם אכן ממלא את משימתם כראוי.

אה,ובאמת תודה שלא השוטרים הם המשחיתים...לפחות זה.

ADZ

אני מניח שהמשטרה פועלת על פי חוק, תקציבים וכפועל יוצא, סדרי עדיפויות. אף אחד לא ירוץ לחפש גנב רכב או פורץ, או יניח מארבים ליד כל רכב, זה לא ראלי. אני מניח שהם זקוקים לכל שוטר/מתנדב שיש ביכולתם לגייס כדי לרשום דוחות לעבריינים העוצרים בחניית נכים או לא עוצרים בתמרור עצור. מה שכן, ברגע שהמשטרה עוצרת גנב הם מלבישים עליו תיקים נוספים אבל לא תמיד הגנב זוכר להגיד איזה רכב או איפה הוא גנב אותו ולכן חלק מהאזרחים הנפגעים נשארים ללא תשובות.

אתה משום מה, מתעלם מהעובדה שהמשטרה זה גוף המבצע את החלטות הגוף המחוקק. אם עד לפני מקרה שי דרומי, המחוקק קבע שאסור לנקוט באלימות נגד גנבים, מה אתה מלין על המשטרה?

אני חושב שאני אזרח "סביר" כהגדרתך אבל אין לי תחושת חוסר ביטחון ביחסי למשטרה, אני מעריך את עבודתה וחושב שהם לא מתוגמלים כראוי יחסית למה שנדרש מהם. אין לי אח/דוד/שכן שוטר ואני כן רואה בהם כתובת לפנייה כאשר אני נתקל בבעיה (גם אם לא תמיד היא נפתרת).

אני מניח שלא אצליח לשכנע אותך לראות את הדברים באור שונה אבל אולי תחשוב על התנדבות למשטרה ולו רק כדי להעלות את רמתם של המתנדבים.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לחזק את בטחונך ב"מגינים" שלך?

בלילה, תתקשר 100 ותגיד שאתה נמצא ברמזור ליד היישוב עומר שבנגב וחבורת בני מיעוטים דופקים לך מכות רצח. מבטיח לך תגובה מקורית.

(לפני 3 שנים בחורה שעבדה איתי הגיעה לסיטואציה כזו בדיוק, כאשר בעלה הפך לשק איגרוף בגלל שכביכול הפריע לנהג בדואי לעקוף אותו, בכביש דו-נתיבי. הבנאדם אקדמאי בן 40+ ומשחקי עקיפה הן ממנו והלאה. אשתו מתקשרת למשטרע בשעת מעשה, מבוהלת עד מוות וצעקות ברקע. הפקידה הציעה לה בקור רוח שתגיע לתחנה להגיש תלונה...)

לפני כשנה, חבר שנגנב ממנו ג'יפ, מקבל טלפון חסוי מאיזה פסולת אנוש שטוענת כי הרכב אצלה ומציעה לקנות אותו בחזרה. אותה פסולת ממשיכה להציע לו את זה מספר פעמים. הוא מקליט שתי שיחות ופונה למשטרה. הם מתנערים ממנו בכל דרך אפשרית, כולל הצעה לפענך את מספרו של הגנב תמורת כ-3000ש"ח.

לפני כ-5 שנים, חבר אחר, בעל מוסך ברחוב מרכזי בב"ש שלא היה מוכן לשלם פרוטקשין, ניסה לערב משטרע בעניין. העבריינים היו מגיעים אליו מדיי כמה ימים כדי להציע "שירותי שמירה". הוא הסריט את המטרידים במצלמה נסתרת ומסר את פרטי רכבם. (היו מגיעים עם אותו רכב באופן קבוע לסבב גבייה, בלי טיפת בושה או חשש). בתחנת המשטרע נאמר כי אין בסיס לפתיחת תיק פלילי! שלא לדבר על טיפול יעיל כלשהו. כעבור שבוע המוסך נפרץ ונבזז.

לפני שנה וחצי נכנסו אליי לחצר וחיפשו מה לגנוב. צילמתי רכב של בני מיעוטים שחנה בסמוך, וברור שאין לו מה לחפש באיזור. בזבזתי חצי יום בתחנת משטרע. הפקיד שישב מולי בודק את הרכב ואומר שהוא שייך לבדואי מהפזורה, ללא כתובת (יש רק תיבת דואר). וואלה יופי. ועדיין אינו מבין מה אני רוצה מהחיים שלו.

אני בסיור לילי בנגב, 3 לפנות בוקר. עוצר אותי שוטר ובודק לי ולשאר נוסעי הרכב תעודות בדקדקנות, ורושם ביומן. בשני צמתים קרובים עומדים רכבים מוחשכים, ובעליהם יושבים ליד. ממתינים למשלוח סמים. הדביל במדים מתעקש לחטט לי בניירות, גם כשאני אומר לו שיש לו עסקת סמים מתחת לאף. "לא, המכוניות זה של הכפר ההוא..." למה? כי הוא מעדיף לבזבז לי ולעצמו זמן במקום להסתבך עם חבורת סוחרי סמים חמושים.

להמשיך? זו רק דוגמית, יש עוד הרבה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא, אל תמשיך, התעייפתי, אתה צודק, מבחינתי אתה יכול להמשיך ולעצור בחניות נכים.

ולקבל דו"ח ולשלם ולפתוח שרשור נוסף.

מה הקשר שהמשטרה לא מטפלת בכל העבירות והפשעים.

נותן לך לגיטימציה לעשות עבירות משלך? לא!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...