Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מוצא גיר מפירוק בשום מקום, Audi A3 DSG6

skitz
שימו לב! השרשור הזה בן 4655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• ספונסר פורום

אם התיבה אצלך היא באמת אוטומטית רגילה מסוג 09G

אז בדרך כלל התקלות שמוכרות הם במוח ולא בתיבה עצמה .

התסמינים הם החלפה עם קפיצה קלה בעלית ההילוך והחלפה עם

מכה יותר חזקה בהורדת ההילוך בזמן גלישה .

שתי התופעות מתחזקות מאד כשהרכב חם וכשהוא קר זה כמעט ולא מורגש .

אלו הם התופעות שאתה מרגיש ברכב ?

אם כן אז התיבה אצלך היא אכן ה 09G

מוח חדש לתיבה כזאת כולל שמן ועבודה עולה כ 6500 שח לפני מעמ .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התיבה אצלך היא באמת אוטומטית רגילה מסוג 09G

אז בדרך כלל התקלות שמוכרות הם במוח ולא בתיבה עצמה .

התסמינים הם החלפה עם קפיצה קלה בעלית ההילוך והחלפה עם

מכה יותר חזקה בהורדת ההילוך בזמן גלישה .

שתי התופעות מתחזקות מאד כשהרכב חם וכשהוא קר זה כמעט ולא מורגש .

אלו הם התופעות שאתה מרגיש ברכב ?

אם כן אז התיבה אצלך היא אכן ה 09G

מוח חדש לתיבה כזאת כולל שמן ועבודה עולה כ 6500 שח לפני מעמ .

אכן אלו התקלות, ואכן יורם ממוסך אדמונד אמר שהגיר הוא 09G, איך ניתן להסביר את זה שכשאני רושם את שם הדגם של הרכב בגוגל בכל האתרים זה כותב שהגיר הוא DSG ?!?!

לא מבין את זה עדיין, בכל מקרה קיבלתי שיפוץ מוח עם שמן ועבודה ב5200 אחרי מע"מ.

מקווה ששיפוץ מספק כמו מוח חדש ולא פחות אחרת היה משתלם כבר להוסיף את ההפרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אין מה להשוות בין שיפוץ למוח חדש

אבל בכל זאת אני מקווה שיצא טוב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להשוות בין שיפוץ למוח חדש

אבל בכל זאת אני מקווה שיצא טוב .

גם בטווח הקצר? אני מניח שלאחר שנה עבודה וודאי שמוח חדש יתפקד יותר טוב ממשופץ, אבל שבוע לאחר יציאה מהמוסך אמור להיות הבדל?

וד"א רון הבעיה עם הלחץ שמן נפתרה, כנראה שלהחליף חיישן ב120 שקלים עשה את העבודה וכמו שאמרת המנועים האלה לא מייצרים בוצה, דיברתי עם המכונאי שעשה את העבודה שבוע לאחר מכן והוא בעצמו אמר לי שבקושי היה לכלוך כשהוא ניקה את החלקים שם, לעומת המנהל שירות שהתקשר אליי בסיום התיקון ואמר שהיה מפוצץ לכלוך, מוסך מורשה אה...1500 שקל לקחו על זה לחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אתה כבר מבין שטיפלת אצל חובבנים לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כבר מבין שטיפלת אצל חובבנים לא ?

ממש כך, ותוך 4 חודשים השארתי שם מעל 15 אלף שקל אתה מאמין? שיפוץ לאאודי אחרת שבבעלותנו 7 אלף שקל, ועוד שלל תיקונים וטיפולים בעלות נוספת של 8 אלף.

מטעויות לומדים, אמרתי לך כבר להבא אעדיף לשלם את ה150 שקלים דלק ולהגיע אליכם, לאדמונד פניתי בגלל הגיר ובמקרה הצורך אגיע אליך לטיפולים שוטפים, שווה את השעה נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אפשר לשאול מדוע אתה מחפש גיר לרכב יחסית חדש משנת 2006, ועוד גיר DSG? סתם מתוך סקרנות :?:

אצלי הגיר באודי הגיר הלך אחרי 58,000 ק"מ ...

מחלת הגירים ידועה ברכבים מהסוג הזה.

MINI COOPER S 2012 - קארטינג ליום יום :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הגיר באודי הגיר הלך אחרי 58,000 ק"מ ...

מחלת הגירים ידועה ברכבים מהסוג הזה.

אני מניח לפי השם שאתה בעל מיטו, איך הרכב בכלליות? אתה מרוצה ממנו?

הוא נראה ממש טוב אבל קצת קיבלתי את הרושם שעל 90 אחוז מהרכבים האלה נוסעות בחורות ומאז שזה נכנס לי לראש אני מתקשה לדמיין אותי נוסע על אחד, אולי תשנה את דעתי..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה קונה משהו בויצמן, תבדוק אותו ב 1000 עיניים לפני.

למה? אני כבר מצאתי כמה פעמים אצלם חלקים שהייתי צריך ולא נתקלתי בבעיה מיוחדת. נכון שפעם אמרו לי שיש ומכינים וכשבאתי לא רק שלא הכינו אלא מסתבר שבכלל לא היה את החלק אבל חוץ מזה בדרך בסדר שם. אתה יודע משהו אחר, ספר שנדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, למה שלא תעשה את הגיר בצ'מפיון? אולי יעלה לך יותר אבל הם נותנים אחריות לשנתיים על הגיר ואחרי הכל, זה היבואן, הם מכירים את העבודה ויש להם את הידע והחלקים המתאימים. אתה תמצא את עצמך בסוך הולך לאיזה מוסך לא מורשה שיעשה לך עבודה חפיף בלי אחריות ואחרי לך דבר ללמפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב' date=' למה שלא תעשה את הגיר בצ'מפיון? אולי יעלה לך יותר אבל הם נותנים אחריות לשנתיים על הגיר ואחרי הכל, זה היבואן, הם מכירים את העבודה ויש להם את הידע והחלקים המתאימים. אתה תמצא את עצמך בסוך הולך לאיזה מוסך לא מורשה שיעשה לך עבודה חפיף בלי אחריות ואחרי לך דבר ללמפה.[/quote']

עשיתי לאאודי השנייה שלנו שיפוץ מוח במורשה לפני חודשיים, יצא 7000 (זול יחסית למורשה) ונחש מה? עכשיו כשהייתי אצל אדמונד מסתבר שהם עובדים איתו והוא משפץ להם את המוחות, האחריות היא אותה אחריות לחצי שנה, כנ"ל גירים, קיבלתי הצעת מחיר מהמורה לשיפוץ גיר יסודי 15,500 ש"ח, אבל זה לא הם משפצים הם שולחים למכון שנקרא אלייד בירושלים, אכן המכון הזה מומחה ועובדה עם פולקסווגן ועובר את הסדנאות שלהם אבל האחריות גם היא לחצי שנה ואני לא יודע עד כמה שווה לשלם פי 2 מכל מקום אחר (ממש פי 2!). אולי אם זה S5 חדשה שצריכה שיפוץ ועלצתה לי 500 אלף אז לא הייתי מתקמצן, אבל על רכב ששוה 100-+ לא נראה לי הגיוני לשלם כל כך הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...