Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות לגבי מידבאס

שימו לב! השרשור הזה בן 5119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה אז למי שיודע ולמי שלא,אני מחפש מידבאס שיהיה פאנצ'י (כמו מורלים פוקלים וכו'..) הבעיה היחידה שלי זה התקציב,הוא לא גבוהה במיוחד אז זה קצת בעיה אפילו מיד 2,התקציב הוא עד 650 בערך,וההתיעצות שלי איתכם זה אילו מידבאסים אתם ממליצים לי שניתן להשיג במחירים הללו?

תודה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את אלו אך גם שמתי לב למחיר שלהם וצינתי עד 650,כמו כן אם כבר מדברים על המחירים האלה יש לי כמה הצעות.

מידבאסים:מורל אליט 3WAY משומש ב 750

פוקל P2 -750

מורל היבריד אובישן 6.5 ב 750 גם כן.

ויש את ה RAINBOW מה שהצעת.

מה עדיף מבין כולם?

כמו שצינתי כבר אני זקוק קצת ל"בעיטות" מהמידבאסים כי האלפין שלי לא מספקים אותי.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי חוטף את הריינבו, למרות שהפוקאל מאוד פאנצ'יים ובועטים.

האילייט- יכול להיות הטוב ביותר אם תשקיע בו את מה שהוא צריך כדי להיות הטוב ביותר (רמז: זה לא יהיה זול).

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל אני אשמח אם תוכל להגיד לי למה זה יהיה סיפור יקר על הELATE?

ואם אתה כבר אומר שזה יהיה סיפור יותר יקר לא עדיף לקחת היבריד אובשין ב 750 חדשים?

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המידבאסים שציינת (בהנחה שהפוקאל זה ה- K2P ולא KF או KPS) טובים מההייבריד.

האילייט דורש:

א.הגברה חזקה ואיכותית.

ב. תיבות (יש שיגידו שהם נשמעים טוב גם בדלת אטומה מאוד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מזמן עשיתי איטום מלא בדלתות כולל בניה קטנה מעץ.

ולגבי הפוקאל אכן התכוונתי לK2P.

אז מבין כולם אצלי יעבוד הכי טוב ונציל זה הRAINBOW אתה אומר?

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בוחר באילייט רק אם היו לי תיבות ו/או הגברה של לפחות 150RMSלכל מידבאס, אבל זה אני.

הפוקאל K2P, המקורי, עם הפייז פלאג הכסוף באמצע, הוא מאוד פאנצ'י.

מה הייתי בוחר? קשה להגיד, אבל ללא ספק הייתי מנסה כמה שיותר אפשרויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית שקלתי אתמול והיום לרכוש את המידבאסים של הפרופי שמפורסמים בלוח יד שניה, אבל ירדתי מזה כי זה לא בדיוק סגנון המידבאס שאני מחפש.

אבל אם אני מבין את הבקשות שלך נכון- זה בדיוק המידבאס בשבילך, ובמחיר שהם מוצעים (+ קצת משא ומתן) זה עסקה מעולה.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות וחשוב לך הפאנציות והבעיטות מהמידבאס הייתי ממליץ לך לנסות למתוח את התקציב ו\או לחפש יד שניה מידבאס של קלאורוס . הוא יתן מענה בתחומים שכתבת לטעמי טוב בצורה משמעותית מהחלופות.

למרות מה שנכתב פה , אני לא חושב שרכישת אלייט צריכה להיות מותנית בבנית תיבות . אם זאת קח בחשבון שהאלייט מידבאס מצוין אבל המעלות שלו הם יותר במוזיקליות וטונליות ולא בתחום הקיקים (באופן יחסי כמובן).

הפרופי יכולים להתאים לך. אני אישית הייתי מוותר על FNQ . גם לטעמי הם לא ברמה מספיק גבוהה ביחס לחלופות וגם מדובר בדרייבר שעבר הרבה . אין לזה הצדקה לטעמי האישי.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את אלו אך גם שמתי לב למחיר שלהם וצינתי עד 650,כמו כן אם כבר מדברים על המחירים האלה יש לי כמה הצעות.

מידבאסים:מורל אליט 3WAY משומש ב 750

פוקל P2 -750

מורל היבריד אובישן 6.5 ב 750 גם כן.

ויש את ה RAINBOW מה שהצעת.

מה עדיף מבין כולם?

כמו שצינתי כבר אני זקוק קצת ל"בעיטות" מהמידבאסים כי האלפין שלי לא מספקים אותי.

אני דווקא מציע לך להחליף למגבר יותר טוב וחזק ותראה שהאלפיין שלך יורגשו אחרת לגמרי הם מסדרה טובה מאוד ודורשים כח.וזה מנסיון כנראה אתה יודע :-D.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...