Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 2005 טורבו מראה סימני התחממות שוב.

אביתר א.
שימו לב! השרשור הזה בן 5132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן התכוונתי לאותו צד רק שהסתכלתי מהצד ההפוך כלומר שאני עומד מול מכסה המנוע :)

חשדתי או בטרמוסוויץ או בטרמוסטט ולפי בדיקות שעשיתי הטרמוסטט נשאר הגורם הבעייתי, אז איפה שיטת המצליח? פשוט מאוד הטרמוסטט נפתח רק ב-102 מעלות, מאווררים עבדו ועובדים בזמן ב105-6 מעלות המאווררים נכנסים לפעולה על מהירות גבוהה לא שמתי לב לטמפ' של המהירות הנמוכה בבדיקה הנוכחית אבל היא עובדת בוודאות, גם בדקתי ע"י הפעלת מזגן שהמהירות הנמוכה עובדת עם פעולת המדחס.

שללתי בעיה בעיה מבלי להחליף דברים עדיין ללא צורך, אז איך אתה קורא לזה שיטת מצליח? (אני לא חאפר :))

מרק מה טמפ' תחום עבודה של מנוע זה? כי לפי VAG-COM הרכב עובד על סביבות 100 מעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא קיים נתון מדוייק אבל כול טמפ' שבין 85-100 מעלות צלזיוס בסל"ד סרק לפי דעתי זה תקין עם סטייה של 2 מעלות לכול כיוון.

בנסיעה הטמפ' עשוייה להגיע גם ל-107 מעלות צלזיוס וזה עדיין תקין.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון.

היום פירקתי את הטרמוסטט, באתי לשים את הטרמוסטט החדש אך הוא לא מתאים לא שמתי לב שהמקט שונה :( המקט הנוכחי הוא 050121113C ומה שקניתי הוא 044121113. מה שאומר שהחדש שקניתי טיפה יותר ארוך מהנוכחי יש לו פשוט טבעת כזאת עם קפיץ בחלק האחורי שלו.

מה שכן בדקתי את הטרמוסטט שהיה מורכב ברכב, הוא לא נפתח בכלל, הרתחתי מים ושמתי אותו בפנים

אז נמצאה התקלה אבל אני מחכה לטרמוסטט השני, בנתיים הרכב מושבתת לצערי.

אגב אם אני ינסע יום יומיים ללא טרמוסטט עד שיעבור החג זה יהיה בסדר או שעדיף לחכות?

הוספתי תמונות של שני הטרמוסטטים בשביל שתבינו את ההבדל.

צד ימין זה מה שיש ברכב וצד שמאל זה מה שקניתי בטעות.

products_QH_QTH_QTH102K.jpg

!BS(kS+g!mk~$(KGrHgoH-C0EjlLlu15ZBKCzmc,GY!~~_35.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שלא קנית תרמוסטט סוג ז'...

וטוב שלא נסעת עם התרמוסטט הלא מתאים. עדיף לנסוע כבר עם הישן.

אני ממליץ או להרכיב מקורי, או WHALER תחליפי גרמני (שיש הטוענים שהוא היצרן המקורי)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל קניתי טרמוסטט מקורי ולא סוג ז' פשוט המקט שונה לפי מה שמצאתי באינטרנט זה למנועים של לאון הלא מוגדשת.

עם הטרמוסטט המקורי אני לא יכול לנסוע כי הוא תפוס במצב סגור, מבדיקה שעשיתי.

טוב שעליתי על זה בזמן שהרכב לא התחמם , יכל להיות סיפור לא קטן.

מה בקשר ללנסוע בלי טרמוסטט ליום יומים? מה הנזק שיכול להיות חוץ מצריכת דלק יותר גבוהה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה אז מצויין לפחות אני לא יהיה תקוע כל החג בלי הרכב.

תודה

אני רגוע לפחות שנמצאה הבעיה של החימום המסתורי של הרכב.

אם מישהו מעוניין במדריך מצולם איך להחליף טרמוסטט אני יכול להעלות הסברים וכלים שדרושים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטובת חברי הפורום בעלי הלאון הטולדו הגולפים ושאר ה"ואגים"

אשמח מאוד לראות מדריך מצולם כזה !

אגב, אני חוויתי בעיה של בריחת מים איטית ועקבית מהטולדו 1.8 שלי ותנודות אקראיות של מד החום.

לאחר ששללתי את האופציה של פריצת אטם ראש, צינור קרוע וטרמוסטט הנפתח באיחור - רון (מוסך רון) מצא את הבעיה בזריזות ופתר אותה באמצעות החלפת חיישן החום בחדש יחד עם האטם שהיה מעט פגום וממנו זלגו מים באיטיות החוצה.

כרגע שעון החום מפולס בול על 90 מעלות

בהצלחה

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצרף קישור של החלפת טרמוסטט באודי TT שזה בעצם כמעט כמו כל ואגית גודשת מאותם שנים מנוע 1.8T

הקישור נלקח מפורום של אוודי וזה באנגלית, שיהיה לי זמן אני יעלה את התמונות שאני צילמתי ויתרגם לעברית כל פעולה.

בנתיים הקישור :)

http://forums.audiworld.com/showthread.php?p=16925102

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 5132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...