Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וודקה שקופאת מזוייפת בוודאות?

ניב
שימו לב! השרשור הזה בן 5333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שומאכר-חורטיצה חד וחלק,אף פעם לא נתקלתי בזיוף.תריץ חיפוש בגוגל עלייה,יש כ-10 הגנות מפני זיוף.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חורטיצה זה זמין ובר שתייה ותו לא..

אם באיכות עסקינן, תנסו רוסקי סטנדרט... וכמובן שיש עוד.

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי חורטיצה פשוט מגעיל, פינלנדיה למשל אני יכול לשתות נקי לזה הכוונה( גרייגוס כמובן, אבל הוא יקר), שאני אומר טעם, אני מתכוון שאפשר לשתות נקי ולא לרצות להקיא.

גיימסון וגק דניאלס הם מצויינים אבל גם הם יקרים, שאלתי מה בתקציב של מאה שח יהיה תליף מצויין לוודקות שהברמן פה אמר שיש בהם חומר מסוכן

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ניסה פה וודקה פריים ?

לאחר כמה פעמים של שתיית חורטיצה עברתי לפריים ומתברר שהפריים עדיף בהרבה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטוליצנאיה עלית. בקבוק יקר מאוד, חבר הרוויח אותו בהתערבות, טעמתי ונדלקתי.

שווה לנסות.

Vodka%20Stoli%20Elit.jpg

ביום יום יש לי סמירנוף במקרר (2 בקבוקים של 1 ליטר ברמי לוי ב 99 ש"ח) ובערב עם ארוחת ערב או כשבא איזה חבר, היא מספקת אותי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לגימיק של בקבוק האלומיניום (שרק בגללו זוגתי גרמה לי לקנות אותה), וודקה ביינונית ביותר.

במחיר הנ"ל יש עדיפות בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש המלצה לוודקה טובה במחיר שפוי? אני, בתור בנאדם שמתעב וודקה על כל סוגיה (גם קאופמן גרמה לי לרצות למות, מי שלא מכיר נחשבת לוודקה האיכותית בעולם) יכול להמליץ על רוסקי סטנדרט, יצא לי לשתות כוס אחת שלה עם רד-בול לפני משהו כמו שנתיים והיא עברה בסדר, ואפילו לא התחשק לי להחזיר את נשמתי לבורא.

*אבל, המלצות בד, תן לי לענות לך בשאלה. למה וודקה? ואל תגיד לי "למה לא" :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים שפויים, הפייבוריטים שלי הם:

גריי גוס, סטוליצ'ניה גולד, רוסקי סטנדרט.

ואני מאוד אוהב סמירנוף קפואה עם רד בול.

פינלנדיה חורטיצה ודנסקה לא אהבתי בכלל.

אבסולוט אני לא שותה רק מהפחד של הזיופיים.

Golf GTi MK5: Revo Stage 2+ - Tein SuperStreet 2 - MILLTeK Performance Pipe - APR Hpfp

למכירה: איביזה טורבו 20VT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם חורטיצה זה הטעם המזעזע שלה..

פעם ראשונה שאני שומע שאנשים שותים וודקה בגלל הטעם הנפלא שלה.

בוודקה יש טעם יותר מגעיל ופחות מגעיל, אבל עדיין נשאר אותו הטעם המוכר של נוזל מצברים.

אם אתה מחפש טעם, עדיף לך לעבור למשקאות אלכוהוליים אחרים, כמו קוקטיילים, ליקרים, יין, וויסקי, ברנדי, קוניאק, בירה, ועוד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטולי קריסטל חברים, וודקה שאין לה מתחרות.

אתה לא ממש מעודכן, בעקבות איזה עניין עם זכויות יוצרים, השם "סטוליצניה קריסטל" עבר מן העולם, השם החדש הוא GOLD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...