Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיטת בעלת משענת גב מתכוננת,הבוכנה כנראה דולפת,מה הפיתרון?

בן ה
שימו לב! השרשור הזה בן 810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא כל כך הצלחתי למצוא כותרת נכונה לנושא אז כאן אוכל להסביר יותר טוב ביותר מילים.

יש לי מיטה וחצי,למיטה הנ"ל יש משענת מתכוננת על ידי בוכנה.

לאחורה לאחר שאני מעלה את המשענת יש כנראה מעיין בריחה של גז מהבכונה והמשענת לאט לאט יורדת למטה.

הסתכלתי על הבוכנה עצמה והיא של חברת "bansbach easylift"

מספר הדגם: k0lkk3-220-575--012 370n

לאחר חיפוש באינטרנט לא הצלחתי למצוא את הבוכנה הנ"ל,אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי למצוא פתרון\היכן לרכוש בוכנה חדשה.

אחריות על המיטה נגמרה מזמן (המיטה אצלי כבר מעל 5-6 שנים).

תודות לעוזרים,בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיטה וחצי של עמינח?

איזה סוג מנגנון, עם כפתור שלוחצים עליו (הידראולי) או ידית קטנה שמזיזים אחורה (מכאני ע"י כבל)?

אם מכאני, הוצא את הפין העליון של הבוכנה סובב את הבוכנה 3-5 סיבבים (אם אני זוכר נכון עם כיוון השעון) החזר את הבוכנה למקומה וחזור לעדכן.

!you ate today? thanks to the farmer

חימושניק פנתר הוא חימושניק מאלתר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

הקפצה מהעבר.

אתמול בלילה בזמן שעשיתי חיפוש בגוגל הגעתי לשרשור הזה.

תודות לעצה של אסף סובבתי את המוט של הבוכנה 2-3 סיבובים נגד כיוון השעון והידקתי את אום הנעילה. המיטה חזרה לתפקד כחדשה.

התמונה הימנית זה המצב לפני, השמאלית לאחר סיבוב הבוכנה והידוק האום.

איתמר

IMG_20141115_110052.jpg

IMG_20141115_110620.jpg

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

עוד הקפצה ....

אסף ואיתמר תודה רבה! גם אני עכשיו נתקלתי בבעיה דומה וזה ממש עזר.

ארחיב טיפה לטובת אנשים נוספים:

אצלי הבעיה היתה שהמיטה התחילה לעלות מעצמה.... הולכים לישון בשכיבה וקמים בישיבה :) זה החמיר תוך כמה ימים עד שהיא קפצה מיד לאחר שמשכיבים אותה. 

המנגנון נקרא קפיץ גז - Gas Spring - של חברת באנסבך bansbach בן 15 שנה (שאפו!). 

לאחר שקראתי כאן התקשרתי גם ל-רם פיתוח הנציג הרשמי שלהם בארץ והם עזרו ברצון רב ובאדיבות.

מה שהבחור שם אמר הוא קודם לשחרר את האום שאיתמר צילם למעלה, אח״כ לסובב את המוט שיוצא מתוך הצילינדר - ממש טיפה נגד כיוון השעון. 

המוט בעצם צריך להסתובב יחסית לצילינדר ולכן לא צריך לשחרר את המנגנון מהמיטה (כמו שחשבתי בטעות), רק לשחרר את האום. 

אפשר לשחק  ולסובב קצת לפה וקצת לשם עד לקבלת הקושי ומהירות העליה הרצויים. אם מסובבים יותר נגד כיוון השעון  הקפיץ מתקשה כך שלא ניתן להזיז את המשענת גם בלחיצה על הלחצן. 

דבר חשוב שאמר הבחור מרם פיתוח: המוט חלק כמובן אך יש לאחוז בו ממש בעדינות כי כל עיוות קטן יהרוס את המנגנון. בשום פנים לא עם פלייר. השתמשתי בכפפת גומי רב פעמית כדי לשפר אחיזה. 

לאחר מכן כאמור יש לחזק את האום אבל בלי להגיע למצב שהמוט מסתובב תוך-כדי החיזוק....

'89 Leone -> '03 Impreza 2.0 GX (הכי מתגעגע) -> '12 B3 1.5 Hatchback + Honda FRV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...