Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית פודים מפיבר + קורות למיצובישי לנסר 2000 (יש תמונות)

שימו לב! השרשור הזה בן 6283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבודה יפה (למרות שהייה דגש על סאונד ולא קוסמטיקה) .

אני מתחיל לחשוב על האפשרות בעצמי .

אני חושש שיש מחלה כל שהיא בפורום לאחרונה , כולם בונים דברים - חיידק מצויין לשם שינוי .

תומר

זאת לא מחלה, זה פשוט כיף לראות את התוצר הסופי אחרי ההשקעה.

אני כבר חושב איך לייצר תושבת למחשב כף-יד שברשותי :-D רק כי אפשר.

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפה מאוד, מושקע .

החור אטום בנתיים?

לא אטום כי קראתי שהרמקול יכול לנגן בפרי אייר ככה היה רדום באתר של מורל. יכול להיות שאני טועה. כל עוד זה לא יהרוס לי את הרמקול, זה נשאר ככה כי מבחינת סאונד אמרתי היה שיפור עצום שקשה לתאר במילים ממה שהיה לי לפני הבניות, וזה לא מפריע לי בינתיים, ואני קונה בעתיד עוד צמד רמקולים פשוט כרגע אין תקציב לזה, ומתי שיהיה הם יישבו שם. מקווה שהובן.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תסגור את הפתחים עם חתיכת MDF או עץ שחתוך בעיגול בכותר המתאים?! אני מאמין שזה עדיף לבינתיים, על להשאיר פתוח.

רענן.

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, רואה? יש אור בקצה המנהרה (והפעם זה לא האור של הרכבת שבאה ממול:twisted:), והסבלנות משתלמת. מזל טוב, גיא, יצא באמת סוף הדרך:beerchug:! אני עומד בתור לאוטו שלך במפגש. כמה זמן לקח כל העסק? כי אני זוכר שעוד כשקניתי ממך את הסאב (לפני חודש וחצי...?) הבנייה היתה בתהליך. או שזה היה של רועי? בכל מקרה, תתחדש! הבנייה משתלבת ממש יפה בדלת. הקורות של הטוויטרים באמת דורשות עוד עבודה. אבל אפשר לסדר את זה תוך שעתיים. אני הייתי עושה את זה. אם כבר להשקיע עד כדי כך, אז שיהיה לא פחות ממושלם, לא?

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל קבלו ח"ח על היוזמה והביצוע!

יצא לא רע בכלל לבניה ראשונה רק לא אהבתי כמובן את הטויטרים (ואתה חייב לסדר.בסוף זה יפריע גם לך)

ואת החיבור של הפודים לדלת למה הסיליקון צריך להראות לעין? ועם מה צבעתם סיליקון?

שחרון

חרדון מקבוצת החרדוניה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיליקון היה חייב להראות לעין כי פשוט רק ככה יכולתי לאטום היטב את הבניות, ואני אומר כי ניסיתי בדרך אחרת והיו חורים, ופשוט לא הצלחתי אחרת. בעזרת מה? צבע רגיל, צבע מט שחור. וכן הטויטרים יצאו לא משהו, אני יודע ואני גם אמרתי את זה לכל אחד ששאל איך יצא. לא נורא, באמת שלא מפריע לי, את האמת אני אפילו לא מסתכל עליהם מרוב שאני מבסוט מהסאונד.

אתה יותר ממוזמן לשמוע איך שומעים במפגש מרכז בשבת, אם אני יבוא, וגם אתה כמובן :-).

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, רואה? יש אור בקצה המנהרה (והפעם זה לא האור של הרכבת שבאה ממול:twisted:), והסבלנות משתלמת. מזל טוב, גיא, יצא באמת סוף הדרך:beerchug:! אני עומד בתור לאוטו שלך במפגש. כמה זמן לקח כל העסק? כי אני זוכר שעוד כשקניתי ממך את הסאב (לפני חודש וחצי...?) כן שלי היה ממש בהתחלה לפני חודש וחצי. אבל אמרתי כבר, כעקרון הבניות היו מוכנות מה שלא היה מוכן זה החיבור שלהם לדלתות + החיווט שלקח לי הרבה זמן לקנות אותו להרכיב אותו וכל הסרט הזה.הבנייה היתה בתהליך. או שזה היה של רועי? בכל מקרה, תתחדש! הבנייה משתלבת ממש יפה בדלת. הקורות של הטוויטרים באמת דורשות עוד עבודה. אבל אפשר לסדר את זה תוך שעתיים. אני הייתי עושה את זה. אם כבר להשקיע עד כדי כך, אז שיהיה לא פחות ממושלם, לא? צודק, אבל תראה את התגובה שלי למעלה ותבין למה אני לא יעשה כלום בנושא.

5 תווים מספיקים?

תשובות באדום.

גיא.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...