Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיקול הרכב על אי תשלום לחברת "פאלפון"+דיון על טכנולוגיות חברות הסלולר הישראליות

אימפרזה טורבו
שימו לב! השרשור הזה בן 6297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם כקוריוז, הרשו לי לנפץ לכם סטיגמה אחרת - מי שעומד מתחת או בסמוך לאנטנה סלולרית, לא צריך לחשוש ולו לרגע.

אבל את זה אנחנו יודעים, המטרה היא לגרום למכשיר עצמו להתאמץ כמה שפחות על ידי זה שתהיה לדוגמא ליד אנטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צודק.

מה שמצחיק זה שאז אנשים מתחילים להתלונן על זה שיש יותר מדי אנטנות סלולריות.

אז מורידים אנטנות, אבל כתוצאה צריך להעלות את עוצמת השידור, גם של האנטנות וגם של המכשירים (שיושבים לכולנו בכיס, right next to the family jewels)

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש: כאשר המכשיר הסלולרי נמצא בטעינה, למיטב הבנתי הוא משדר וקולט נתונים כלומר, פולט קרינה.

בהנחה שהמכשיר נטען בשעות הלילה בחדר מה המרחק המומלץ ביני לבין המכשיר?

אז מורידים אנטנות, אבל כתוצאה צריך להעלות את עוצמת השידור, גם של האנטנות וגם של המכשירים
מי שעומד מתחת או בסמוך לאנטנה סלולרית, לא צריך לחשוש ולו לרגע
אתה אומר שצריך להעלות את עוצמת השידור של האנטנות, אבל הודעה לפני כתבת שהאנטנות לא מסוכנות, אז בעצם זה לא אמור לעניין אותי שמעלים את העוצמה של האנטנות?

זה לא מסתדר לי.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת פעולת המכשיר כמכשיר סלולרי, אין הבדל מבחינתך אם המכשיר בטעינה או לא - עוצמות השידור שלו אינן משתנות כתוצאה מהטעינה.

מה שכן מומלץ זה לא לשהות בצמוד למכשיר, כי אם תהיה תקלה בסוללה (קורה לעתים נדירות מאוד, בעיקר בסוללות סוג ב), יש סכנה להתלקחות או התפוצצות.

שוב, המקרים האלו ספורים, וכמעט תמיד כתוצאה מטעות משתמש, או שימוש בסוללות זבל.

לגבי האנטנות - מה שאמרתי זה, שכתוצאה מפחד של הציבור, החברות הסלולריות נאלצות לצמצם את מספר האנטנות שלהן.

כתוצאה מכך, גם האנטנות וגם המכשירים נאלצים לשדר בעוצמה חזקה יותר.

אתה יכול לדמות את זה למצב, שבו אתה מדבר עם חבר במרחק של מטר. ככל שהוא מתרחק ממך, אתה חייב להגביר את הקול.

זהו בדיוק העקרון של הטכנולוגיה הסלולרית (וכל עקרון שידור-קליטה).

מה שאמרתי לגבי לעמוד ליד אנטנה - הכיוון שבו האנטנה משדרת גורם לכך שהקרינה עצמה מכסה את האיזור שמסביב לאנטנה, וכמעט ולא את האיזור שמתחתיה, ולכן אין מה לחשוש.

מחסור באנטנות הוא גרוע לכולנו - גם המכשיר יאלץ לשדר בעוצמה חזקה יותר, מה שיגרום לו להתחמם יותר ולסוללה להגמר מהר יותר, וגם הקליטה באופן כולל תהיה גרועה יותר (שלא לדבר על עומס יתר ברשת, אבל זה כבר נושא אחר).

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהטלפון בטעינה בלילה, הוא לא משדר יותר או פחות מאשר במצב עבודה רגיל שלו ולכן אין צורך להרחיק אותו מהגוף.

לגבי האנטנות - זה לא שצריך להגביר את עוצמת השידור של כל אתר ואתר. צריך להוסיף אתרי שידור רבים ככל האפשר כדי לקרב את המכשיר לתא קליטה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מזכיר לי מישהו שאני מכיר, הוא עד לפני חצי שנה, כשהוא עדיין היה בן 16 ומשהו, נהג בתומקאר, כעת יש לו MR2, במשפחה שלו יש 2 האמרים ועוד כל מיני כלים למיניהם, אבל מה, הוא בא ומבקש ממני שיחות טלפון.

תהרגו אותי אבל, יש אנשים שלא מבינים מה פסול בזה.

בהצלחה עם פלאפון.

עמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה, ככל שאתה יותר עשיר אתה יותר קמצן :)

אתה מזכיר לי מישהו שאני מכיר, הוא עד לפני חצי שנה, כשהוא עדיין היה בן 16 ומשהו, נהג בתומקאר, כעת יש לו MR2, במשפחה שלו יש 2 האמרים ועוד כל מיני כלים למיניהם, אבל מה, הוא בא ומבקש ממני שיחות טלפון.

תהרגו אותי אבל, יש אנשים שלא מבינים מה פסול בזה.

בהצלחה עם פלאפון.

עמרי.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה טועה, זה לא 1000 ש"ח, זה 24 ש"ח .. (אני עובד פלאפון לשעבר), ושולחים לך אפשרות תשלום בבנק הדואר או כל בנק אחר.

יש לי את טיוטת החוזה שלהם. הקנס הוא 1000 ש"ח נכון ללפני חצי שנה.

לגבי מי שטען שאצל כולם ניתן לשנות תעריפים אז בשאר החברות יש שינוי בגבולות ברורוים (בסלקום עד מדד+10%) ובשום מקום אין הפסקת תכנית באופן חד צדדי ללא התרת ההתחייבות ל 3 שנים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלאפון אינה עוברת ל GSM ככל שידוע לי, אלא לדור השלישי שנקרא UMTS ואינו תואם ל GSM.

ה-UMTS הוא בעצם הדור השלישי של ה-GSM בעוד ה-CDMA2000 הוא הדור השלישי של ה-CDMA.

מה שאיכשהו מזכיר CDMA ב-UMTS הוא שיטת הגישה (access) שהיא בתקן w-cdma, שהוא שיפור של ה-CDMA.

יבין, העובדה שפלאפון מתכוונת לעבור ל-UMTS בגלל היתרונות העיקריים של אפשרות נורמלית ל-Roaming

ומגוון מכשירים גדול, אומרת הכל.

אסטרטגיה שגויה של ארגון מסורבל עם בעלים ארכאיים עולה לאותו ארגון הרבה כסף.

זה לא משהו שמתיחת פנים של צבע כחול ופלגיאט של הארנב של פלייבוי יכולים להסתיר.

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קל - הדור השלישי (3G) של CDMA היא טכנולוגיית הEVDO, שמתבססת על עקרון טכנולוגי שונה, המשולב עם מאפיינים של הCDMA.

הUMTS דומה בהרבה יותר מאשר הACCESS לCDMA.

לאחרונה הייתי בהדרכה ראשונית, מבוא אם ניתן לקרוא לזה כך, לטכנולוגיית הUMTS, והשינוי העיקרי היה בשמות לתקנים. רוב הפרמטרים, ושיטת העבודה, לא השתנו.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...